Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντησα την κοπέλα σε ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο μετά από την καλή κριτική που διάβασα προηγουμένως.Μου αρέσουν οι πιτσιρίκες και ας είναι "άπειρες" στο σεξ,αρκεί να έχουν διάθεση για συμμετοχή.
Η συγγεκριμένη ήταν με το κινητό στο χέρι και άκουγε δυνατά hip hop μουσική κατά τα διαλείματα και έκανε εμφανώς αγγαρεία.Μου ζήτησε τα χρήματα μποστά τα οποία και πήρε και όταν ήρθε η ώρα προσπάθησε να μου κάνει διάφορες ερωτήσεις για να καθηστερήσει τα περαιτέρω όσο γίνεται.Φιλιά ούτε για δείγμα.Δεν δέχεται γλυψιμο ουτε δάχτυλο στο πίσω μέρος.Για anal ούτε λόγος.Δεν δέχεται CIM.Δεν μπορούσε τη στάση ξαπλωμένη μπρούμυτα και εγώ από πάνω γιατί λέει είμουν πολύ μεγάλος και κάναμε ιεραποστολικό και doggy μόνο.Όταν τη ρώτησα τι της αρέσει τελικά μου απάντησε ένα ξερό nothing!H πίπα της μηχανική και ρηχή όπως ήταν αναμενόμενο ίσως λόγω απειρίας.Παιδιά η κοπέλα είναι μικρή και πολύ κακή για το επάγγελμα.Το λέω έχοντας αρκετές εμπειρίες στο σπορ.Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
billy12
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bill9999, pilotgr, 6Y44 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2019
Γι' αυτό μια κριτική δεν είναι ποτέ αρκετή. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση
08 Ιουλίου, 2019
Με έσωσες στο παρά πέντε Για να καταλάβεις, είχα πάρει τηλέφωνο χθες αλλά ήταν κλεισμένη και θα ξανά έπαιρνα σε κανά δεκάλεπτο. Νάσαι καλά, χρωστάω κέρασμα!
11 Ιουλίου, 2019
ας διαβάσουν λιγο τα σχολια οι κοπέλες του Glamour... δεν είναι δυνατόν να φέρνεις κοπελες να εξυπηρετήσουν τους πελάτες σου και ν αμην τους δίνεις τις βασικές οδηγίες τις ευγενείας..
το λεω οσο καλοπροαίρετα μπορω!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3