Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ωραιες οι φωτογραφιες αλλα δεν εχουν καμια σχεση με την κοπελα,σιγουρα καποτε θα ηταν ετσι και ισως ηταν και τοπ μουναρος αλλα τωρα περασαν τα χρονια και μπορεις να δεις τις διαφορες που ειναι και αρκετες..
Υποδοχη με το φορεμα που εγραψε ο φιλος παρακατω,της ειπα οτι εχω κανει μπανιο και ξεκινησαμε με γλωσσοφιλα,αφου βγαλαμε τα ρουχα μας κατσαμε στο κρεβατι οπου ξεκινησε μια πιπα αρκετα καλη,ειχαμε βαθος και πολυ σαλιο Ναι! προσπαθησα να της γαμησω το λαρυγγι αλλα δεν αντεχε και δεν μπορουσε να τον παρει ολο μεσα σε αρκετες στασεις που προσπαθησα Γερο-μύστης
Το μουνακι της ειναι πεντακαθαρο και υγρο Ματάκι
Στο κρεβατι ειναι σκυλι του πολεμου,δεν θα σου πει οχι σε τιποτα,πραγματικα το ζει το εργο και κανει επιθετικο σεξ Ναι!
Βυζομπαλα 2-2,5 κρεμαστα και πιστευω ηλικιακα πρεπει να ειναι πανω απο τα 32 Money Mouth
Για τους μερακληδες να ενημερωσω οτι κανει και κωλογλυφαδα,το δικο μου τελειωμα ηρθε καθως πηγαινε απο τ'αρχιδια στον κωλο με τη γλωσσα της και παραλληλα μου τον επαιζε Χμμμ; περιεργη φαση,πρωτη φορα μου ετυχε αλλα ηταν ωραια Γλώσσα


Τα αρνητικα της συναντησης ειναι η κοιλια που δεν θα δεις σε καμια απο τις επεξεργασμενες φωτογραφια,η κυτταριτιδα που εχει κανει την εμφανιση της και τα λιγα Αγγλικα που ξερει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.584
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostkast, mancunian1986, satyrus και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού