Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 23 10
Call-Girls 17105
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανοίγει η πόρτα και κοκομπλοκο με την μια.στα τακούνια 1,9 , ντυμένη νοσοκόμα και με πρόσωπο όμορφο όλο ευγένεια.δεν υπάρχει τίποτα να προσθέσω ,οι κριτικες της τα λενε ολα,εκτός ότι απλά είναι πολύ όμορφη και ότι ο φωτογράφος πρέπει να είναι προτεινόμενος για λιθοβολισμο.αν δεν ήταν ο φίλος Kost74 να με παροτρύνει και η ευγενέστατη Angy εγώ δεν θα επέλεγα.να τονίσουμε ότι είναι ευγενέστατη, σε κανει μπάνιο,σε περιποιείται συνεχώς,με την γλωσσα της με τα χερια της οπως θες, το σώμα είναι φανταστικό εκτός του στήθους που πέτυχε χασάπη για την ανόρθωση του και στο σεξ δεν παίζετε.κανει αυτό που θες πριν το ζητήσεις.πως το κάνει αυτό δεν μπορώ να καταλάβω και μπράβο της.επισης είναι παρα πολυ καθαρή και φαίνεται από διάφορες κινήσεις της που όποιος πάει θα καταλάβει.οποιος δεν πάει αυτός χάνει, εμείς θα ξαναπάμε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.724
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, geroksouras και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2019
Μπράβο φίλε, φαίνεται ωραίο κομμάτι!
Μια ερώτηση μόνο, κ περισσότερο από περιέργεια, και απο ενδιαφέρον όμως γιατί δεν μου αρέσουν οι ψηλές γυναίκες...

Στο σάιτ λέει "ύψος 1.66"....εσυ λες στα τακούνια 1.90!
Επειδή θεωρώ ότι τα γραφεία κλέβουν λίγο στο ύψος (προς τα πάνω πάντα), να υποθέσω ότι το 1.90 που λες είναι σχήμα λόγου ε?! Χμμμ;
06 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι το αναφέρω χαριτολογώντας αλλά έχει υπόψη σου ότι είμαι 1,8 και όταν φοραγε τα τακούνια κοίταζα προς τα πάνω. Το 1,66 το έχει πάντως σίγουρα,τα τακούνια δεν τα μέτρησα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2