Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Call-Girls 2374
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά απτό συγκεκριμένο γραφείο, πρώτη φορά και κριτική εδω.
Η επικοινωνία με το γραφειο Θα έλεγα άριστη και εύκολη.
Το ραντεβού μας,για μια ώρα, έγινε απόγευμα στην Αγία Παρασκευή σε γνωστό Χοτελ, και παρόλο τη κίνηση που έφαγα εγώ, η κοπέλα δεν άργησε καθόλου.

Στα ενδοτερα, ότι βλέπεις!
Φορεματακι κυριλέ και στενό με χαμηλό πέδιλο,ιδανικό look για μας που καμιά φορά παιρνούμε και στο σπίτι και είναι πολυκατοικία,μεσημέρια.
Δεν πάει ο νους σου με τίποτα σε κάτι πρόστυχο.
Χαμογελαστή,κοντουλα και με ένα ύφος ερωτικής τσοκοντας,δε το διαβάζεις εύκολα.
Πεντακάθαρη και με ένα ωραίο άρωμα,μπήκε στο δωμάτιο και άρχισε φιλάκια στον λαιμό.
Βυζάκι χωράει στη παλάμη σου αν έχεις μεγάλη όπως εγώ ,είναι μικρούλι αλλά την ακούει εύκολα και γρήγορα.
κωλαρακι και μέση, τούρλα και άγαλμα.
Δύο υπέροχα μουνόχειλα κάτω απτή χαράδρα .
Δέρμα λείο για φίλημα παντού που γουστάρει.

Η πίπα της περνει βελτίωση αλλά είναι ικανοποιητική,ειδικά αν τη στήσεις με τουρλομενο το κωλο πάνω να χαζεύεις στο βάθος τα βουνά της.

Παίχτηκε ένας γύρος αγκαλιά από πάνω και χύσιμο στη κοιλίτσα της, μπανάκι και σοσιαλ που στα αγγλικά δεν είναι και τελεια.

Γενικά είναι λίγο χαζούλα ή το παίζει δε ξέρω, αλλά μιλας μια χαρά μαζί της.

Δεύτερο γύρο ξεκίνησε να με φιλάει και να τη παίζω με δαχτυλακια, αλλά βαρεσε το τηλέφωνο και έπρεπε να φύγει, εκεί ανανέωσα με το γραφειο άλλη μισή ώρα γιατί δεν έπρεπε να το χάσω το ματς την ώρα που με είχε φορτώσει.

Ανέβασμα από πάνω με γυρισμένη πλάτη να χαζεύω το κωλαρακι της και άλλες φορές να καρφώνεται και άλλες να κάνει κύκλους και σπρωξίματα προς τα κάτω να τρίβει το μουνακι της ταυτόχρονα,δεν ήθελα και πολύ,με τα βογγητα της και την καύλα της,τον άδειασε μόνη της ίσα ίσα που τον έβγαλε από μέσα της.

Τρίψιμο στα πόδια για χαλαρωμα μόλις τελείωσα όπως ήταν ανάποδα και φιλάκια στο πούτσο που έτρεμε.

Ήταν μια έκπληξη μπορώ να πω η συγκεκριμένη,καθώς μου είπε η κοπέλα στο τηλεφωνικό πως είναι καλή,αλλά δε τη περίμενα και έτσι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mick11, kwstasxat, satyrus και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού