Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ισως απο τα καλυτερα μωρα που εχω παρει σ'αυτο το ακριβο σπορ και απο θεμα εμφανισης και απο θεμα υπηρεσιων Ναι!
Με το που ανοιξε η πορτα,ειδα μια γλυκια φατσουλα με χαμογελο να με κοιταει,καθως ανοιγε η πορτα ειδα και ενα υπεροχο κορμι να με περιμενει Κατσικογάμης
Εκανα ενα βημα μεσα και αυτη κρατουσε ακομα το χερουλι της πορτας,εκει (με ανοιχτη την πορτα!!!)εσκασαν τα πρωτα γλωσσοφιλα,απο το πρωτο λεπτο καταλαβα οτι θα περασω καλα Γερο-μύστης
Εκατσε στο κρεβατι και μου εκανε πιπα ενω ημουν ορθιο,μια απο τις καλυτερες(τοπ 5) πιπες που μου εχουν παρει!!!
Εκατσα μετα στο κρεβατι και την εβαλα σε 69 σταση μηπως και τον παρει ολο στο στομα της αλλα ηταν δυσκολο Ντροπή στα 2 λεπτα ειχε χυσει και με παρακαλουσε να μην συνεχισω το γλυφομουνι
Την εβαλα να ξαπλωσει για να την καρφωσω και ανεβασε τα ποδια στους ωμους της απο μονη της Έρωτας
Ουτε λιπαντικα ουτε τιποτα,το μικρο(πρεπει να ειναι καπου 26 με 28)εσταζε καυλα Προσκύνημα
Στα 4 η θεα της κωλαρας της ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
Την εβαλα στη σταση Αζαζελ για να τη χυσω και η ρουφιανα επιασε το καυλι μου και το επαιζε αυτη ενω παραλληλα μου εγλειφε τα αρχιδια Έρωτας (Αιτια γαμου!!!)την ωρα που εβγαιναν τα παιδακια μου στο σωμα της ολο και περισσοτερο ρουφουσε τα αρχιδια μου με μανια Προσκύνημα

Θα κατσει ακομα 3 βδομαδες απ'οτι μου ειπε,οποιος προλαβει!!!



Υ.γ Τα αγγλικα της ειναι το μονο που θα μπορουσα να βρω σαν αρνητικο στη συναντηση

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.592
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, jimiadis, doc_lin και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού