Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Margo είχε λοκάρει όταν ενώ έλλειπα είδα στο φόρουμ ένα σχόλιο του στυλ "ποιος θα προλάβει να την πρωτοπάρει τη Margo που ήρθε";
Ψηλή, έδειχνε και άλογο, συν το ότι έδινε και το κουλούρι... πλας μεγάλο ρεπερτόριο υπηρεσιών που υποθετικά έδειχνε κορίτσι που δεν μασάει!
Επιστρέφοντας και έχοντας μόλις ένα δίωρο μαξ κενό πριν το επόμενο ταξίδι, αποφάσισα να στείλω μήνυμα εάν είναι διαθέσιμη η Margo σε μισή ώρα.
Δεν περίμενα ότι θα λάμβανα θετική απάντηση στο παρά πέντε! Μόνο που το μήνυμα τελείωνε "... δεν ξέρω όμως εάν κάνει για εσάς "!!!
Καλώ για να δω τί παίζει και ενημερώνομαι ότι οι απόψεις για το κορίτσι είναι μπερδεμένες.
Άλλοι ΟΚ, άλλοι φύγαν στο μισάωρο, άλλοι ριξαν κράξιμο... και μήπως καλύτερα να μην το ρισκάρω.
Μέχρι εκείνη τη στιγμή η Margo δεν είχε καμμία δημοσιευμένη κριτική.
Ενημερώνομαι επίσης για πεσμένο στήθος...
Αρχίζω να σκέφτομαι νσ παίξω μπάλα με άλλη και να την ξεχάσω τη Margo.
Η άλλη επιλογή μπορεί άμεσα μόνο μισάωρο. Αποφασίζω να παίξω μισάωρο με την άλλη και καπάκι ρίσκο με την Margo στο ίδιο ξενοδοχείο μισάωρο κι αν μας βγει ώρα. Τουλάχιστον να χω περάσει καλά πριν....
Σε λίγο ενημερώνομαι προς τιμήν του γραφείου ότι η πρώτη κοπέλα αντιμετωπίζει ένα θεματάκι και αποφασίζω να δώσω άκυρο.
Δέχομαι πρόταση για άλλη... αλλά τελικά καταλήγω ότι θα μείνω στην αρχική μου επιλογή και θα πάρω τη Margo.
Μετά και από ακόμα μία αναποδιά που παραλίγο να ακυρωθούν όλα καταλήγω απογευματιάτικα να χτυπάω την πόρτα της.
Ανοίγει ένα δίμετρο άλογο πάνω σε ψηλοτάκουνα, με ένα αέρινο μίνι ροζέ μεταξωτό φορεματάκι.
Βαμμένη στην πένα και διακριτικά αρωματισμένη!
Πρώτη εντύπωση "Θέλω να σε σκίσω τώρα"...
Φιλί καλωσορίσματος στο μάγουλο και το κορίτσι να λικνίζεται στους ρυθμούς της μουσικής που παίζει...
Την χαζεύω και κάνω πλάνο...
Πρίν όμως να σας πω τι να περιμένετε.
Πρόσωπο πολύ καβλέ, κοντά στις φωτογραφίες αλλά πιο στρογγυλό, με λίγο προγουλάκι, αλλά γεμάτο προστυχιά... Πιο πολύ για Ρουμάνα μου έμοιασε παρά για Ουκρανίδα. Με φυσικά όλες τις "διορθώσεις" και τα φουσκώματα. Ηλικιακά δεν μπορώ να πω που παίζει, ίσως και 30+, ίσως όχι... αλλά ελάχιστη σημασία έχει.
Στα συν το φυσικό (έτσι θυμάμαι) μακρύ μαύρο μαλλί.
Κορμί Λατίνικο φουλ... Ποδάρες με γάμπες πέτρα, μηρούς με μύες, κωλαράκι να το στύψεις στον αποχυμωτή με όμορφη επιδερμίδα, ελάχιστη κοιλίτσα, όμορφη μέση και ώμους και γενικά σαν γκόμενα που ενώ έχει κορμάρα με καλές αναλογίες πήρε 4-5 κιλάκια ομοιόμορφα στις διακοπές. Τούμπανο όμως.
Αρνητικά? Το λιγότερο αρνητικό μερικά μαύρα στίγματα στην πλάτη... καθαρή όμως γενικά....
Και το δεύτερο αρνητικό... αυτό που περιγράφει το ανέκδοτο με τον Τοτό που ρωτάει τη γιαγιά του
- Γιαγιά, γιαγιά μπορώ να παίξω με τα βυζιά σου;
- Ναι Τοτε παιδί μου, αρκεί να μη φύγεις από τη γειτονιά....
Όντως το στήθος πολύ χαλαρό και νερουλό.
Εάν το είχε φτιάξει, ως φυσικό 3αρι θα ήταν υπερόπλο.
Πρόσωπο και σώμα υπό προϋποθέσεις θα μπορούσαν να ειναι και 8αρια.
Επικοινωνία ατα Αγγλικά Καλή θα έλεγα, όσο προλάβαμε να μιλήσουμε.
Χαρούμενο κορίτσι, αλλά νομίζω γενικά έχει στο μυαλό της οτι πρέπει να νιώθεις πολύ τυχερός που θα γαμήσεις γυναίκα σαν κι αυτή...
Κι επίσης όπως όλοι μας γουστάρει να βγάζει το μεροκάματο όσο πιο χαλαρά γίνεται.
Σίγουρα κλωτσάει την μπάλα στην κερκίδα για καθυστερήσεις για πλάκα...
Επομένως θεωρώ ότι δεν υπάρχει περιθώριο για χαλαρή εισαγωγή, λίγη κουβεντούλα και να ανάψουν τα αίματα σιγά σιγά.
Κάπως έτσι καταλήγει σε φόλα η υπόθεση.
Τη Margo πιστεύω ή μπαίνεις και την ξεσκίζεις και το ευχαριστιέστε και οι δύο εαν δέσει το γλυκό ή αλλιώς κλάφτα Χαράλαμπε.
Διαβάζοντας αργότερα τις κριτικές των 2 συναγωνιστών κατάλαβα ακριβώς τι παίχτηκε και γιατί ξενέρωσαν.
Στα του αγώνα...
Στο 5λεπτο μετά από άνοιγμα της πίσω πόρτας στα όρθια με γλώσσα... παίχτηκαν δάχτυλα παντού και βαθύτατα γλωσσοφιλα.
Έδειχνε έκπληκτη γιατί δεν το περίμενε...
Καταλήξαμε στο κρεβάτι να την γλύφω (η κοπέλα είναι λάστιχο) και με μια κλειτορίδα πιο ευαίσθητη και από φωτοκύτταρο συναγερμού τράπεζας έχυσε τσακ μπαμ.
Η πίπα της βαθιά, αεροπλανική με γλύψιμο όλης της ευρύτερης περιοχής, dt και mf με πνιξίματα και χωρίς χέρια....
Φτυσιματα και σκηνικά πορνό.... με κοίταγμα που μπορεί να σε τρελάνει με αυτά τα λαμπερά καστανά μάτια της.
Αγωνιστικά:
1ος γύρος με τρελό κάρφωμα στο νινάκι της που είναι για μάθημα ανατομίας, όπου όταν άρχισε να γλύφει τα γόνατα της από την κάβλα, δεν άντεξα και τα ριξα όλα στο στήθος, τον λαιμό και την κοιλιά της...
Μπάνιο και οι 2 ομάδες και μετά από ασύλληπτη πίπα... μισάωρο ξεκόλιασμα....
Σκάψιμο σε βάθος σε 6-7 στάσεις, με απίστευτη θέα,
με τη Margo να παίζει ασταμάτητα με την κλειτορίδα της... κι όταν έβγαινα για λίγο να γαμάει τον κώλο της με τα δάχτυλα της.
Εκπληκτικό το θέαμα με εκείνη όρθια μπροστά στον καθρέφτη, με σπασμένη τη μέση να τον τρώει μέχρι πάτο με δύναμη για κανένα 5λεπτο και να φωνάζει "fuck my ass more... more... don't stop..."
Με τη Margo συμπεραίνω ότι δεν είναι δύσκολο να "κόψει η μαγιονέζα" από την αρχή και να σπαστείς.
Εάν όμως κάτσει η μπίλια θα είναι από τα γαμησια που θα θυμάσαι μέχρι την τελευταία του στιγμή.
Προς στο τέλος βγήκα μερικές φορές αφαιρώντας το λάστιχο προκειμένου να τελειώσω, αλλά έμπαινα πιτς άλλαζα ελαστικά και της όργωνα τον κώλο ξανά και ξανά... κι εκείνη κάθε φορά φώναζε από κάβλα και τράβαγε τα σεντόνια...
Εάν καβλώσει δε θα σταματήσει να σας χύνει. Είτε όταν την γαμάτε είτε παίζοντας μόνη της.
Με τα πολλά αφού τον εξαφάνισε για ώρα στο λαρύγγι της και ρούφηξε τα μπαλάκια κατ επανάληψη, εγώ δυσκολευόμουν να τελειώσω της ζήτησα να ξαπλώσει και να παίξει με το νινάκι της.
Έκανε ακριβώς ότι της ζήτησα και σε λίγο έφτασε να γαμάει με 2 δάχτυλα το μουνί της βαθιά και με το άλλο χέρι άνοιγε τον κώλο της...
Εκεί φυσικά ήρθε το τέλος και τα άφησα όλα πάνω της....
Ευγενέστατη και γλυκύτατη μέχρι που έφυγα...
Τελειώνοντας να πω ότι ακόμα και εάν είχαν ανέβει πριν το ραντεβού οι 2 κακές κριτικές και ακόμα κι αν τις είχα διαβάσει και πάλι θα πήγαινα...
Όσο για το τι προτείνω... Εάν ψάχνετε για πιο σίγουρη απόλαυση τότε κοιτάξτε αλλού.
Εάν όμως σας αρέσει η πρόκληση και έχετε ένστικτο ότι θα ξεκινήσετε με γκολ και "ξύλο" από τα αποδυτήρια τότε βήμα εμπρός!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.413
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., Inf0, Jack Skellington και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2019
Διότι βέβαια η πρόκληση για έναν "μεγάλο γαμιά" δεν είναι να περάσει καλά με κάποια που περνάνε όλοι, σιγά το κατόρθωμα! Είναι να "ξεκλειδώσει" τη "στριφνή" πουτάνα με την οποία μόνο αυτός θα έχει περάσει καλά...
03 Ιουλίου, 2019
Αυτές είναι κριτικές ! Έγλυφε τα γόνατά της από κάβλα , έχωνε τα δάχτυλά της σε ότι εβρισκε κλπ κλπ...
Και οι άλλοι 2 απέτυχαν...
Αλλά φροντίζεις κ εμάς λέγοντας , παιδιά ψάξτε πιο σίγουρα γιατί δε μπορείτε έτσι εύκολα να τη κάνετε να χύσει όπως εγώ τη γκόμενα .
Μια ερώτηση...
Σίγουρα όταν έφυγες συνέχισε να παίζει μουνί της με τη φωτογραφία σου .
Και το Όσκαρ γαμιά πάει ξέρετε πού...
03 Ιουλίου, 2019
Ωραία κριτική. Σωστός τύπε, η πρόκληση έχει τη γοητείας της, ιδίως αν στο τέλος καταφέρεις να εισπράξεις αυτό που ζητάς από το κορίτσι. Εκτιμώ το ότι το γραφείο σε προειδοποίησε για τα αρνητικά σχόλια. Ρίσκαρες και κέρδισες Κουλ
03 Ιουλίου, 2019
Τοσο καλή...?Χμμμ;
04 Ιουλίου, 2019
Φίλτατε πρέπει να ομολογήσω ότι, διαφωνώντας είτε συμφωνώντας με την καθε κριτικη σου, η περιγραφή των συμβάντων στην κάθε σου συνεύρεση είναι άκρως διασκεδαστική!!
04 Ιουλίου, 2019
Για να πω την αλήθεια από το σόι της μάνας μου καρατάω από την οικογένεια Χανς Κρίστιαν Άντερσεν. Από τον πατέρα μου, οι ρίζες ξεκινάνε από τον Αίσωπο...
Οπότε μην πιστεύετε τίποτα. Ούτε που την είδα τη Margo. Είδα όνειρο στη διάρκεια της σιέστα και ξύπνησα και τα γραψα.
Όσο για τα 2 πρώτα σχόλια.... έχω να πω ότι νόμιζα ότι μόνο οι γκόμενες κουβαλάνε τόσες ανασφάλειες.
Α! Και δέχτηκα πρόταση από τον απόγονο του Βαρώνου Μιχνάουζεν να γράψω βιβλίο με όλα αυτά που βγάζω από την κούτρα μου και να εκδοθεί σε 27 γλώσσες...
04 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστούμε για το βαρύ βιογραφικό...Αλλά η θέση αφορά αστείους τύπους που νομίζουν ότι γίνονται πιστευτοί.Συνέχισε να ζεις τα όνειρά σου.
Από εμένα προσλαμβάνεσαι μόνο και μόνο επειδή γελάω .
Πρόσεξε μη σπάσει η φούσκα που είσαι μέσα κ πέσεις απότομα.
Α και για τις ανασφάλειες έχεις δίκιο...ζηλεύουμε που δε δαμάζουμε τα αδάμαστα άλογα σαν εσένα!
Αλήθεια έγλυφε τα γόνατά της από καύλα ε ???
Τράβαγε σεντόνια ??? γάμαγε το κώλο της μόνη της ???
Που ήσουν εσύ ? Μήπως πήγες να δείς τη γκόμενα και απλά έφυγες για να πας να γράψεις το άρλεκιν ?
Έχεις ταλέντο να το εξελίξεις αν και το έχεις τερματίσει ήδη φίλε .
05 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...κλαίω τύπε...

...μιλάμε για τρελό γέλιο...

...να'σαι καλά τύπε...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
SG
Sproxe Garsia
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8