Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι Φωτογραφιες σε σχεση με την κοπελα την αδικουν,απο κοντα ειναι πολυ ποιο ομορφη και καυλα Ναι!
Ειπα να αφησω κενο στην τιμη μιας και εχει γινει μοδα τωρα στην Θεσσαλονικη...Νταξ ρε παιδια ολοι ξερουμε για τις εκπτωσεις που δινει το καθε "γραφειο" αλλα...
Στα της κοπελας τωρα,εχει πιρσινγκ σε γλωσσα Έρωτας βυζια,κοιλια και στο μουνακι της,το οποιο ειναι κλειστου τυπου Ματάκι
Τα βυζια της ειναι 1,5-2 νουμερο,ωραιο κορμι μαυρισμενο,απ' οτι μου ειπε δεν προλαβε ακομα να παει στην γνωστη ταρατσα του απεναντι ξενοδοχειου Γλώσσα
Φιλια με γλωσσα πηρα αλλα ολες αυτου του γραφειου δεν ξερω θελουν ωρα για να ξεκινησουν να φιλανε σαν πραγματικες κοπελες συνοδοι Χμμμ; πρεπει να το κοιταξουν λιγο αυτο το θεμα
Πιπα με αρκετο σαλιο,αρκετο χερι και χωρις βαθος Money Mouth
Ωραιο σεξ αν και ηθελε τα ποδια κατω γιατι λεει τον εχω μεγαλο και ποναει Καπέλο αρκετες φωνουλες καυλας και σε καποια στιγμη που εβλεπα οτι την ζοριζα λεω ας τα παρατησω και να παω στη σταση Αζαζελ να τελειωνουμε αλλα γυρισε και μου λεει μπορεις να με γαμησεις δυνατα για να χυσω και γω Προσκύνημα πολλα μπραβο στο κοριτσι Ναι!
Τελικα εχυσε και πηγαμε λιγο αργοτερα στη σταση Αζαζελ οπου την γεμισα σπερμα απο το κεφαλι μεχρι το μουνακι της Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 29, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.592
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, mick11, JACK SPARTALOW και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2019
Την είχα δοκιμάσει Αθήνα, ήταν διάολος κανονικός η ξανθιά Μπίμπο
K
Kostikas8
16 Οκτωβρίου, 2019
Καλησπέρα, αυτή η στάση Αζαζελ πως είναι; Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2