Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν πάω καλά....Ούτε που θυμόμουν ότι είχε άλλο προφίλ αυτή εδώ, είχα πατήσει και like στην κριτική του Nitro....
Όχι ότι θα άλλαζε και κάτι, πάλι θα πήγαινα, μόνο που εγώ δεν πέρασα και τόσο καλά....
Καταρχάς ΕΛΕΟΣ με τα κωλοτατουάζ. είπαμε, οκ όλα καλά όλα ωραία, το ωραίο κορμί ίσως και αναδεικνύεται και καλύτερα με κάποια τατού αλλά εδώ...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ένα δεξί μανίκι όλόκληρο (μάλλον για να μην κρυώνει), μεγάλο μέρος αριστερού χεριού (έχει μέλλον ακόμη), κάτι πιτσιλιές στα πόδια (πταίσματα), ένας ολόκληρος ελέφαντας στην πλάτη της, ναι μαλάκα μου, καλά διάβασες, ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.
Α, να μην ξεχάσω και την πεταλούδα με τα τσιμπουκόχειλα πάνω από τον ελέφαντα....ναι, καλά διάβασες, μην ξαναπάς πίσω, ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΜΕ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΧΕΙΛΑ ΚΑΙ ΚΡΑΓΙΟΝ!!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Εντυπωσιακές σιλικονάτες βυζάρες με φοβερές ρώγες για πιπίλα, γυμνασμένο κορμί και υπέροχο μουνάκι.

Στο πρόσωπο....δυο εκδοχές έχω, 1ον, ή την χτύπησε κεραυνός στο παρελθόν, ή 2ον τη χτύπησε τριαξονικό, η μάρκα δεν παίζει ρόλο, MAN, Iveco, βάλτε ότι θέλετε....

Νευράκια γιατί δεν πέρασα καλά ε; Και λίγα λες....
Γιατί κάθησες μαλάκα; Γιατί να μην κάτσω; Κοπρόσκυλο φαινόταν, κορμάρα είναι, αν έβγαζε και γούστα ποιός τη γαμεί τη φάτσα....Σπασίκλας

Έλα όμως που δε βγαζει γούστα....ή μπορεί να βγάζει το χειμώνα, δεν ξέρω...το καλοκαίρι πάντως η μπουμπού σιχαίνεται τον ιδρώτα οπότε αθλοπαιδείες του στυλ να σε βάλω κάτω και να σου τινάξω τα πέταλα και χωρίς ιδρώτα στο μενού δεν γίνεται...
Δεν θα πλατιάσω και πολύ, αγγαρεία κάνει η γκόμενα και πάω στοιχημα ότι δεν θα είμαι ο μόνος που έφυγα με παράπονο....
Θα κάνει ότι μπορεί να αποφύγει πράγματα που πρέπει να κάνει αλλά όχι στο σημείο να σου πει όχι, μη φανεί και ότι δεν θέλει...γιατί μετά θα φταίει αυτή...
Τα μόνα θετικά που μου έμειναν η υπέροχη αίσθηση του μουνιού της, εδώ είναι τυχερή η μαλακισμένη, εγώ τουλάχιστον παρ'όλη την ξενέρα απολάμβανα να είμαι μέσα της. Θετικό επίσης και το χύσιμο που της έριξα στη μάπα, το οποίο προσπάθησε να το αποφύγει η καριόλα αλλά δεν περίμενε την ποσότητα, της ήρθαν ψιλοκρεμαστά τα σκάγια, στόμα, μάτια, μύτη, παντού Σπασίκλας, στο τέλος κοιταζόταν στον καθρέφτη και γελούσε...

Να συμπληρώσω ότι κώλο μάλλον έχει στο μενού αλλά δεν ρώτησα καν, με τέτοια ξενέρωτη συμπεριφορά σιγά μη της έδινα και παραπάνω χρήματα...
Αν θα την ξαναέβλεπα; Με τίποτα, αλλά δεν αποκλείω και να περάσει κάποιος άλλος καλύτερα από εμένα...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.266
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatioxi, kwstasxat, pilotgr και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2019
Για άλλη μια φορά απολαυστικός!
Και για άλλη μια φορά "άτυχος"!
Θα γυρίσει! Keep walking!
Ναι!Ναι!Ναι!
29 Ιουνίου, 2019
Αφου την ειδες στις φωτο τι πηγες να κανεις?να γραψεις τα αρνητικα που ειχες ηδη αποφασισει να παρακαμψεις λογω γουστων που ισως εβγαζε? Την εικονα τη βλεπεις κ στις φωτο και την αποδεχεσαι μιας και βαση αυτης κλεινεις ραντεβου.
29 Ιουνίου, 2019
Και μια τιμουλα αν θες .ασχετα αν εφαγες σφολι εσυ μπορει καποιον να τον ενδιαφερει να ξερει.
30 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Διαβολεμένε η εικόνα στο πρόσωπο από κοντά είναι χειρότερη. Ειδικά στα χείλη. Το κορμί όμως είναι τουφέκι. ΑΠο εκεί και πέρα το χειρότερο είναι το τουπέ της και το στυλάκι της. Δεν ξέρω τί ακριβώς σε χαλάει που τα περιγράφω. Θα προτιμούσες να μην έγραφα τίποτα;
01 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ άτυχος δεν είμαι, πχ σε σχέση με άλλους. Απλά μερικοί δεν γράφουν τις φόλες τους για να μην χαλάσουν το προφίλ του μεγαλογαμιά, αλλά περισότερο για να μην χαλάσουν τη ζαχαρένια των γραφείων και των νταβατζήδων...
01 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα έχουμε πει αυτά, γι' αυτό σου λέω
Keep walking!

Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6