Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα βράδυ λοιπόν (τι μου ήρθε Δευτεριάτικο και εμένα) μήνυμα στο γραφειο και άμεση διαθεσιμότητα για την Λάουρα, in-call. Σε μισή ώρα ήμουν στο ξενοδοχείο στο Μετάξι και χτύπημα στην πόρτα του κοριτσιού. Ανοίγει η κοπέλας μας - αντικρίζω μια γυναίκα 35+ , ψηλή, πολύ γλυκιά , χαμογελαστή (αν και πολύ αργά το βράδυ) φορώντας μόνο ένα t-shirt.
Πολύ ωραίο σώμα, λιγάκι χαλαρό βυζί αλλά οκ και πονηρό βλέμμα. Φαίνεται κοπέλα και με αρκετό χιούμορ και διάθεση κυρίως - καλά αγγλικά.

Μπανάκι και ξεκινήσαμε το μάτς. Φιλιά βαθιά φούλ και πίπα , τέρμα υγρή με μεγάλη περιποίηση στα α@@@α και στην γύρω περιοχή ! Πίπα για αρκετή ώρα με ωραίες κινήσεις, βαθιά και με νιαζάρικα βλέμματα....

Πέρασμα προφυλακτικού και πούτσα για πολύ....ώρα σε όλες τις στάσεις και σε διάφορα σημεία του δωματίου. Καλύτερη στάση στα τέσσερα σίγουρα με τρομερό σφυροκόπημα - αντέχει το κορίτσι όμως.... προσαρμόζεται όπως έγραψαν ήδη και παρακάτω σε gfe & pse καταστάσεις-πολυεργαλείο ....

Τελείωμα στο σώμα της....Μπανάκι και 2ος σύντομος γύρος κυρίως με πίπα.... και ένα γρήγορο γαμήσι στα όρθια.... Δεύτερο τελείωμα στο σώμα-βυζιά.

Συμπερασματικά - αν και επιλογή τελευταίας στιγμής και κυρίως πολύ αργά το βράδυ σίγουρα value for Money - 100% !!!!.

Να στε καλά όλοι και καλή μας συνέχεια στις περιπέτειες και στις εμπειρίες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 24, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Anatolian
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.285
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, nks_the_greek, muffer35 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού