Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Call-Girls 36283
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατ'αρχἀς θα ήθελα να πω ότι δεν ήμουν βέβαιος ότι ήθελα να γαμήσω. Πρώτον, είχα όρεξη, αλλά η ζέστη την οποία ενίσχυε η αντανάκλασἠ της απ'τα τσιμέντα και τους δρόμους (καταραμένη Αθήνα!) μου την έκοβε.Money Mouth Δεύτερον η κοπέλα είχε μικτές κριτικές: η αλήθεια κατά τη γνώμη μου είναι κἀπου στη μέση. Για αυτό καί η κριτική-βιβλίο. Τελικά το αποφάσισα γιατί είχα όρεξη και δεύτερον γιατί ἠθελα να ξεφύγω απ'το υπερβολικά ζεστό σπίτι μου και τη δυσάρεση οικογενειακή ατμόσφαιρα (μεγάλη ιστορία αυτή).Λύπη

Πολύ εύκολη η συνεννόηση με το γραφείο με ένα-δυο μηνυματάκια. Είχα ένα κουπόνι για δωρεάν ημιδιαμονή απ'το ξενοδοχείο Πρίαμος την οποία εκμεταλλεύθηκα μιας και δεν είχα ξανακάνει ημιδιαμονή και επειδή έκανε ζέστη σκέφθηκα ότι εκεί θα είχε κλιματισμό. ΑΧΧΧ! ΤΙ ΩΡΑΙΑ!! Καλύτερα απ'το σπίτι μου! Θά'μενα μετά χαράς κι άλλο. Μεγάλο χαμόγελο

Ήρθε με πέντε λεπτά καθυστέρηση η κοπέλα, αλλά δεν πειράζει. Έκανε το μπανάκι της και το φρεσκάρισμά της (Εγώ είχα πάει εκεί 45 λεπτά νωρίτερα και είχα φρεσκαριστεί απ'την κορυφή ώς τα νύχια). Είναι ακριβώς αυτό που βλέπετε στις φωτό μόνο που έχει αρχίσει να σπάει λιγάκι ειδικά στο πρόσωπο και συγκεκριμένα γύρω απ'το στόμα. Αλλά εξακολουθεί να είναι αρκετά επιθυμητή. Σημείωση: είναι ήδη μαυρισμένη και διαγράφεται το περίγραμμα ενός μπικίνι και πάνω και κάτω.Μεγάλο χαμόγελο Βγήκε φορώντας μαύρο σουτιέν και μαύρο κιλοτάκι. Τα οποία δεν ήταν τίποτα το συγκλονιστικό παρά μόνον άκρως αποκαλυπτικάΓλώσσα

Της λέω: "τα λεφτά είναι στο κομοδίνο". "Αργότερα." Μου λέει (εμένα αυτό με ψιλοχάλασε λιγάκι γιατί θέλω να ξεμπερδεύω στην αρχή, αλλά τέλος πάντων). "Τι θες;" Μου κάνει αυτό με χάλασε γιατί θέλω να παίρνουν πρωτοβουλίες όχι να ρωτάνε. "Ό,τι να'ναι". Απαντώ. Δεύτερη φορά ο ίδιος διάλογος. Οπότε εκεί μου λέει: "Πρωκτικό;" "Φιλιά" λέω εγώ. Εκεί βέβαια κατάλαβα εγώ ότι ρωτούσα αν ήθελαν κάτι έξτρα, αλλά αν ήθελα θα τό'χα πει στο γραφείο.Μαλακία Το μόνο που της είπα: "όχι" και "φιλιά". Αυτά τα φιλιά -τα οποία εγώ τα θεωρώ αναγκαία γιατί ολοκληρώνουν το πακέτο δεν τά'δα ποτέ! Σημείωση: Αγνόησε το αίτημα για φιλιά, δεν είπε λέξη.Μαλακία Γι'αυτό καί η βαθμολογία στην απόδοση.
Δεν ξέρω αν τα απέφευγε συνειδητά γιατί α) δεν ήθελε, β) βιαζόταν για δεύτερο γύρο, γ) δεν ένιωθε (ειδικά στην αρχή) και δεν είχε χαλαρώσει; Μάλλον λίγο απ'όλα.
Τέλος πάντων βγάζει το σουτιέν. Αρχίζω να γλείφω το πολύ ωραία και μεγάλα βυζιά της. Άρχισε να διεγείρεται. Ύστερα από λίγο, μου πιάνει τον πούτσο και αρχίζει να τον παίζει με τα χέρια και τα νύχια της -σε κάποιους, ξέρω, δεν αρέσουν τα νύχια. Εμένα πάντως με καυλώνουν έξτρα. Τούρμπο λοιπόν το όργανο! Προσπαθούσα να τη φιλήσω στο στόμα: γιοκ φιλιά που λέγανε και οι Μικρασιάτες πρόγονοί μου. Ύστερα από λίγο, πίπα: ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ!!! Το μεγάλο ατού της Νίνας Προσκύνημα Σε λίγο μου λέει: "προφυλακτικό;" "όχι ακόμη" απαντώ. Εκεί κατάλαβα ότι βιαζόταν για 2ο γύρο (ρε μανία κάποιες! Αφήστε τα πράγματα να πάρουν τον φυσικό τους ρυθμό: αυτό υπαγορεύει ο επαγγελματισμός, όχι να γίνουν δυο γύροι ντε και καλά!) και εκεί ψιλιάστηκα ότι ίσως δεν ήθελε φιλιά λόγω δεύτερου γύρου Χμμμ;

Τέλος πάντων μου είπε να ξαπλώσω και συνέχισε την αριστοτεχνική πίπα της Προσκύνημα... Εγώ έδινα ψιλοσκάμπιλα στον κώλο: δεν έφερε καμμιά αντίρρηση Έρωτας
Μετά από λίγο πάλι: "προφυλακτικό;" Απαντώ: "69;" Αυτή ήθελε από κάτω, εγώ από πάνω... Δεν έχω καμμιά αντίρρηση. Είναι καλύτερη στο 69 απ'ό,τι στην πίπα!! Προσκύνημα Τα'γλειψε και τα πήρε όλα: πούτσα και αρχίδια και γύρω περιοχή! Δεν άφησε τίποτα!Προσκύνημα Η θεά του στοματικού.Προσκύνημα Φυσικά της έγλειψα και εγώ το μικροκαμωνένο μουνί της με τη γλυκιά γεύση, την όμορφη κλειτορίδα της και τη γύρω περιοχή. Διεγείρεται περισσότερο αν κάποιος της φιλήσει και της χαϊδέψει ελαφρά ακόμη και με λίγα νύχια τα πόδια από μέσα. Δάχτυλα πάντως δε δέχεται.Λύπη Ἄλλο μείον... Τέλος πάντων την έκανα μούσκεμα και είχα χαλαρώσει

Σε δύο φάσεις κατά το 69 έπρεπε να της πάρω το χέρι απ'την πούτσα και την πούτσα απ'το στόμα γιατί βιαζόταν να με τελειώσει. (Στη δεύτερη περίπτωση σκέφθηκα και μια προηγούμενη κριτική που έλεγε ότι τελείωσε ο πελάτης στο στόμα της και μετά ζήτησε έξτρα χωρίς ο πελάτης να'χει συνεννοηθεί με το γραφείο). Παρασύρθηκε; Τό'κανε επίτηδες; Ειλικρινά δεν ξέρω. Πάντως δεν ήθελα να τελειώσω στο στόμα της αλλά στο μουνί της.
Αφού κάναμε 20-30 λεπτά στο 69Προσκύνημα γυρίσαμε στο σκυλάκιΚατσικογάμης. Αυτή στο κρεββάτι, εγώ όρθιος εκτός κρεββατιού. Είχα καυλώσει τόσο ώστε όχι μόνο δεν άντεξα πολύ αλλά η καύλα κράτησε και λίγο μετά το χύσιμο. Τέλος πάντων, όταν άρχισε να μου πέφτει με ρωτά: "Έχυσες;" Λέω: "Ναι" "Γιατί δε μου τό'πες;;;!!" (Σχόλιο: γιατί οι επαγγελματίες στην Ελλάδα δυσκολεύονται να το καταλάβουν; Σίγουρα δεν είναι θέμα πείρας: Στο εξωτερικό που ήμουν για μεγάλο διάστημα, το καταλάβαιναν αμέσως!! Τέλος πάντων.)Χμμμ; Είχαν περάσει 45 λεπτά αν μετρήσει κάποιος απ'την καθυστέρηση, 50 χωρίς. Κάνει μπάνιο, βγαίνει στα 50-55, παίρνει τα λεφτά αφού τα μέτρησε (δεν έχω θέμα: φυσικό κατά τη γνώμη μου γιατί υπάρχουν και κάποιοι πελάτες...). Μου δίνει ένα φιλί στο στόμα στα πεταχτά, ΤΟ ΜΟΝΟ ΦΙΛΙ, και φεύγει... Ἀραγε τα απέφευγε στην αρχή; ήθελε χαλάρωση; Δεν έχω ιδέα!! Πάντως στα μείον!!Μαλακία Τελικά σχόλια: μέτρια απόδοση προς το καλό και αυτός είναι ένας λόγος που δε θα την ξανάπαιρνα. Ο άλλος είναι ότι μου αρέσει η ποικιλία. Συνεννόηση στα αγγλικά αρκετά καλή αν και δεν πολυμιλήσαμε. Ώρες-ώρες είναι λίγο απαιτητική ως ανατολικο-ευρωπαία (το λέω αυτό γιατί το συνηθίζουν οι γυναίκες από'κεί και πιστεύω ότι είναι αποτέλεσμα της φεμινιστικής ιδεολογίας του κομμουνισμού), οπότε κάποιους -ίσως- τους ενοχλεί. Και συγγνώμη για το μέγεθος της κριτικής! Υγεία σε όλους για να γαμάμε καλά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 24, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
27.997
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Quarantaris, chaoserevos και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού