Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Megan την είχα σταμπάρει κάποια στιγμή στο παρελθόν, αλλά έχω την εντύπωση ότι είχε εξαφανιστεί ξαφνικά και όταν την ζήτησα είχε αποχωρήσει!
Τυχαία προχθές χαζεύοντας έπεσα ξανά πάνω στο προφίλ της. Δεν είχα ούτε τρελή διάθεση ούτε και πολύ χρόνο, αλλά το χούι δεν κόβεται και ετσι έστειλα το μήνυμα. Το γραφείο απάντησε θετικά για delivery σε 40 λεπτά κι έτσι βρέθηκα να τρέχω.
Με μια 10λεπτη καθυστέρηση χτυπάει η πόρτα.
Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα καμμία ανησυχία... λες και το ξερα.
Άνοιξα και αντικρίζω ένα ψηλόλιγνο κορίτσι με μια ολόσωμη τζην φόρμα σορτσάκι (πολύ κοντό) ανοιχτή βαθιά στο μπούστο, φλατ εσπαντρίγιες, ποδάρες, μαύρο ίσιο μαλλί, ποδάρες, υπέροχο χαμόγελο, ποδάρες, ολόλευκα δόντια, ποδάρες, πράσινες ματάρες, ποδάρες και έναν απίστευτο κώλο!!!! Α! Ξέχασα να πω ότι είχε ποδάρες!!!!
Το σώμα πολύ όμορφα γυμνασμένο με λεπτή μέση και κοιλιά πέτρα, όμορφους ανοιχτούς ώμους που μου αρέσουν και απίθανα ευέλικτο!
Στήθος άσσος με μικρές, θεόσκληρες ρόγες, σαν τα πιόνια του γκρινιάρη που παιζαμε πριν 40 χρόνια.
Πολύ όμορφος κώλος, καλοσχηματισμένος και σφιχτός! Κάνει kangoo jumps το κορίτσι.
Έχει ένα γαμάτο μαύρισμα, με ένα λεπτό λευκό σημάδι από μικροσκοπικό μαγιό, μόνο κάτω, αφού μένει σε μια πόλη της Ρωσίας (ούτε και θυμάμαι πως την είπε) και πάει παραλία.
Ακούς Mallias? Ούτε αυτή είναι από τη Μόσχα!!!
Στο πρόσωπο, υπέροχα μάτια, τεράστιο χαμόγελο με κατάλευκα, ολόισια δόντια και φουσκωτά ή ίσως φουσκωμένα χείλη. Όχι όμως ακριβώς όπως στις φωτογραφίες, αρκετά πιο Σλάβικο, αλλά ελκυστικό. Πιο κοντά είναι αυτές με το μπεζ κορμάκι.
Το μαλλί μακρύ με κάποια πρόσθετα αλλά σχετικά διακριτικά.
Πρόσωπο αλλά και κορμός-πλάτη σημάδια από ακμή αλλά και μερικά σπυράκια. Οι ποδάρες της όμως μεταξωτές και υπέροχες.
Το όλο πακέτο άκρως δελεαστικό και ενδιαφέρον.
Χαρούμενη κοπέλα, γεμάτη ενέργεια, με Αγγλικά λίγο χειρότερα από τα δικά μου Ρώσικα (ξέρω 5 λέξεις)!!!!
Η διάθεση της πάντως καλύπτει όποια μείον στην εμφάνιση.
Έκανε να ζητήσει τα λεφτά μπροστά αλλά κατάλαβε αμέσως ποιό είναι το πρέπον και με ένα ναζάκι το προσπέρασε.
Φιλιά ζουμερά, χωρίς γλώσσα στην αρχή αλλά μετά το ζέσταμα καταλήξαμε σε βαθιά γλωσσόφιλα σαν τα βάθη των ωκεανών.
Γίνεται μούσκεμα το μωρό!
Πολύ όμορφα άκρα, με περιποιημένα μακριά και λεπτά δάχτυλα....
Πολύ καθαρή με ζουμερό νινάκι για φάγωμα.
Επίσης ασύλληπτη κωλάρα για δάγκωμα και γλύψιμο, με στενή τρύπα.
Ίσως να ναι καινούργια γιατί ενδιάμεσα στην κάβλα έβγαζε και στιγμές αμηχανίας, γελώντας και κουνώντας τα χέρια .... Τράβαγε όμως σεντόνια, μου έσφιγγε το κεφάλι και άφηνε καβλωτικές κραυγές όταν την έγλυφα!
Στημένη στα 4 να της πηδάς τον κώλο με τη γλώσσα... όλα τα λεφτά!!!! Οπτασία!!!!
Όταν ήρθε η σειρά της, τον εξαφάνισε. Όταν λέμε όλον.... εννοούμε όλον.
Απλά πείτε της από πριν ότι δεν σας αρέσει το δόντι (εκτός κι αν την βρίσκετε) γιατί θα νιώσετε να χτυπάει το καράβι στις συμπληγάδες ενώ το καταπίνουν η Σκύλα και η Χάρυβδη.
Πολύ δυνατό dt παιδιά!
Στο σεξ με καβλωσε τόσο πολύ η κορμάρα της που παίχτηκαν 2 γύροι. Δεν άντεξα μονοκοπανιά!!!
Ο πρώτος πιο χαλαρός και ο 2 πιο δυνατός.
Γούσταρε και ακολούθησε και στους 2.
Πρώτη κατάθεση μέσα της στα 4 και η δεύτερη στο πρόσωπο, μετά από διαπραγμάτευση για το στόμα! Τελικά κατέληξε μισό-μισό!!!!
Παίξανε διάφορες στάσεις και κρεβάτι και όρθια αλλά εκεί που τρελαίνεται είναι στα 4.
Επίσης επειδή της αρέσει να βλέπει πως γαμιέται οι καθρέφτες βοηθάνε!
Δεν υπήρξε ούτε σκέψη για λίπανση
, ούτε όμως εμφάνισε και τίποτα πέρα από τα αγωνιστικά ελαστικά με γεύση μπανάνα.
Ευτυχώς είχε φέρει το small από τα παιδικά.
Φαίνεται κάποιος της είχε σφυρίξει τα μέτρα που μου χε πάρει η Lola. Εκτός και εάν τα ανεβάζουν κάπου στο ίντερνετ...
Στην πίσω πόρτα δέχτηκε γλώσσα και δάχτυλο αλλά δε θα πω τι έκανε με το γαριδάκι καθώς άλλο εμείς ο κοντοψώληδες και άλλο εσείς οι μεγαλοκαβλήδες!
Μην τυχόν και την ΠΡΗΞΕΤΕ την κοπέλα και την ΚΟΥΡΑΣΕΤΕ και θα πρέπει μετά ο εκπρόσωπος τύπου να βγει και να κάνει δηλώσεις.
Οπότε παλικάρια, ούτε κουβέντα για κώλο στην Megan. Αφήστε την κοπέλα ήσυχη!
Φτάνει πχιά!
Τελειώνοντας να τονίσω ότι ήταν πεντακάθαρη όταν ήρθε, απευθείας από το ξενοδοχείο της, έκανε μπάνιο στο ημιχρόνιο καθώς και στο τέλος!
Εαν ξεπεράσει και λίγο αυτό που κολλάει κατά διαστήματα και την πιάνει αμηχανία, είναι πολύ δυνατό κομμάτι.
Γι αυτό και το ίσως στον εάν θα την ξανάβλεπα.
Εάν δεν τα πούμε, καλό καλοκαίρι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.413
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, TOMCRUISE, jimy.m. και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2019
Τελευταιο σχολιο γιατι κουραζουμε τα υπολοιπα μελη του σαιτ.
Συνεχισε να γραφεις αυτες τις κριτικες γιατι εχεις τοσο μεγαλη αναγκη να "μεγαλωσεις"!!! Σε κατανοω πλεον Καπέλο

Ο Jim75jim να ξερεις οτι ειναι απλα κανονικος... ουτε ποντο παραπανω Μεγάλο χαμόγελο
27 Ιουνίου, 2019
με έψησες με περιγραφή! ειναι στον τύπο μου, δε δίνω δεκαρα για βυζιά. Ειναι όμως όντως 1.77? θα μου ρίχνει τοτε Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2