Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 23 10
Call-Girls 17105
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ρε παιδια τι να πω για αυτο τον μουναρο επαθα πλακα..Βραδυ πεμπτης η καυλα ειχε βαρεσει κοκκινο πηρα τηλ το σηκωσε η αντζυ μου λεει θαπαρεις νικα δε το συζητω..θα περασεις σουπερ ειναι στα κυβικα σου..ε και αυτο εγινε..παω στο ξενοδοχειο στα νοτια περιμενω δωματιο παιρνω τη σουιτουλα μου,τζακουζια ιστοριες κρασακιακαι περιμενω..Στο πενταλεπτο βαραει η πορτα..Ανοιγω και μπαινει μεσα ενα μουνι επαθα πλακα..με ενα κοντο σορτσακι τζιν ολα τα κωλομαγουλα εξω ενα μπουστακι που τονιζε τις βυζαρες της με σιλικονη και εχει κανει ορθοτικη απο οτι μου πε και τακουνια..Το κοριτσι μας εχει αρκετα τατου και σουλαρικι στον αφαλο..Κουβαλησε μαζι και κατι στολες και κατι sex toys οπου παιζει και τις αρεσουνε..Ευδιαθετη με χαμογελα και πολλα φιλια με γλωσσα που τα γουσταρει και δε σε αφηνει..Για την συνεχεια δε θα πω πολλα η γκομενα τα σπαει πιπα βαθια με γλυψιματα παντου εμενα τα πηρα στ στομα και τα ειπιε κιολας..ΤΗ γαμησα παντου στο τζακουζι εξω απο αυτο στ πατωμα στην καρεκλα στο κρεβατι στ μπανιο ακουραστη με αντοχες πολλες και πολλες κραυγες οπου της εκλεινα το στομα και γουσταρε με εγλεφε παντου πολυ προστυχη γκομενα..συστηνεται για pse φαση...Κανει και αναλ μου ειπε αλλα λογω μεγεθους σε εμενα την ειδα ντεμι ντεμι..ισως την επομενη φορα να την ψησω..Ξεχασα να πω οτι ειναι απο την αγαπημενη μας μοσχα αι απο οτι καταλαβα θα κατσει κανα μηνα ακομα..Αυτα απο μενα..καλα γαησια παιδια..Αντζυ σε ευχαριστω θα το ξανατιμησω το κορασιο..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pilotgr, kwstasxat, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2019
2 φορές έχω προσπαθήσει να τη πετύχω και τις δυο, κλεισμένη.ΘυμόςΘυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1