Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ότι και να γράψω, με έχουν προλάβει οι προλαλισαντες. αλλά η κριτική έπρεπε να μπει για αυτό το 1,75+ κοριτσαρο που δεν καταλαβαίνει τίποτα όσο άφορα το σεξ. Ξεκινάμε λοιπόν.Υποδοχή απλή , με φιλάκι , τσαχπίνικο βλέμμα, και να προσφέρει νερό λόγω ζέστης άμεσα. είναι μεγάλη σε ηλικία , έμπειρη και πολύ διαχυτική. Στήθος καλό για την ηλικία της σχετικά μικρό αλλά όκ , κώλος πολύ καλός και σώμα γενικά όκ για τα 35+ που την έκοψα το οποίο δεν πρέπει να το γυμνάζει πλέον. Μην περιμένετε σώμα μοντέλου και πιπινιού αλλά δεν νομίζω να ασχοληθείτε παραπάνω από 1 λεπτό με αυτό. μιλάει άψογα Αγγλικά, και είναι πολύ άνετη , σε κάνει να νιώθεις αμέσως πως είναι η φιλική ξέκωλη πορνόγειτόνισσα σου , που θέλει να σε ξεσκίσει.Με έστειλε για μπάνιο αφού πρώτα , έκανε ότι μπορούσε για να με ανεβάσει. στην επιστροφή , περιμένει γυμνή έτοιμη για όλα. πίπα μέχρι δακρύων, δάκτυλο-α όσο πάνε και πίπα όταν της τα χώνεις τα δάκτυλα βαθιά τόσο προσπαθεί και αυτή να στον ρουφήξει.Ζελέδες δεν υπάρχουν , φτιάχνεται με πούτσα μόνο. στα 4 είναι πολύ δυνατή όπου και με τελείωσε. μπανάκι και η 2 εναλλάξ (είναι από τις ποιο καθαρές που έχω συναντήσει) και μετά ξεκινά ο 2ο γύρος όπου είχαμε μία από τα ίδια με πολλές παραλλαγές. επειδή αργούσα κάναμε διάλειμμα να ξεϊδρώσουμε ντους , ξανά πίπα ώστε να σε κάνει ντούρο και δώστου πάλι πολλές έντονες στάσεις για να έρθει το τελείωμα με πολλά χαστούκια , βρισίδι κ.τ.λ. Είναι άψογη και στα λεφτά που ζητά δεν νομίζω να βρεις κάτι καλύτερο. Να τονίσουμε ότι όλα πάνω της είναι φυσικά , χωρίς βαφές κ.τ.λ. Μασάζ και τέτοια δεν έχει , μόνο σεξ!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.724
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, muffer35 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού