Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μια κουραστική εβδομάδα με μπόλικα επίσης ραντεβού με κορασίδες της αγοράς, έλεγα την Κυριακή να πάρω ρεπό και να απέχω από το άθλημα.
Ξύπνησα όμορφα κι ωραία και με τον πρώτο καφέ ανοίγω το PM από σεβαστό συναγωνιστή που με ότι έγραφε με ξεσήκωσε για τη Maya.
Ξέρεις εσύ ποιος είσαι και σε ευχαριστώ πολύ!!!
Εν ολίγοις το σενάριο που έβαλα στο μυαλό μου μετά το μήνυμα είναι ότι πας στο κουτσοχώρι του πατέρα σου, κι εκείνο το ψηλόλιγνο αγοροκόριτσο που θυμάσαι να παίζει πετροπόλεμο και ποδόσφαιρο μικρή, έχει γίνει πλέον ένα διμετρο Θεόμουνο που δεν το έχει πάρει χαμπάρι ακόμα κι η ίδια και ούτε καν προσέχει τον εαυτό της!!!
Στη δεύτερη γουλιά καφέ έχει ήδη φύγει μήνυμα για κλείσιμο μεσημεριανού ραντεβού.
Αμέσως θετική απάντηση!!! Είναι να σε θέλει!!!
Νοκ νοκ.
Πρώτη εντύπωση βλέποντας μόνο το πρόσωπο είναι ότι το κορίτσι έχει άγρια ομορφιά!!!!
Ενώ την κοιτάζω, το πρώτο πράγμα που κάνει είναι να μου δείξει εάν έβαλε στο κινητό της τα 2 ξυπνητήρια στη σωστή ώρα!!!!! Ξέρετε για να σφυρίξει τη λήξη του ραντεβού. Τι λες τώρα ρε φίλε? 0-1 από τα αποδυτήρια...
Το μαλλί πιασμένο πίσω, φυσικό αλλά κάποιος της το έχει κάψει πρόσφατα μάλλον. Η σχέση της με το κομμωτήριο???? Τι είναι αυτό?
Μακιγιάζ? Πως με το πες?
Ντύσιμο??? Ακούστε:
Μαύρο κοντομάνικο μπλουζάκι με ασημί χάντρες, καφέ ανοιχτόχρωμο σορτσάκι με τιράντες τσίτα... Νομίζω από τη δεκαετία του 80 ειχα να δω κάτι τέτοιο, αλλά ίσως έχω χάσει επεισόδια...
Και! Και! Κααααιιιιι... ΡΟΖ πέδιλα στυλ παραλία ή κολυμβητήριο.
Στο μπακάλικο για να αγοράσει λαχανίδες να είχε πεταχτεί ντυμένη έτσι θα λεγες "που πας κορίτσι μου"? Δεν το συζητάμε για έσκορτινγκ!!!!
Έχει όμως κάτι υπεραπίστευτες γάμπες, πόδια από πέτρα, πανέμορφους ώμους, λαμπερά πράσινα μάτια και απίστευτη ενέργεια.....
Είναι όμορφη αλλά δεν το ξέρει....
Και δε νοιάζεται να το δείξει κιόλας!!!
Προσπαθώ να τη φιλήσω κσι όλο τραβιέται γιατί κάτι θέλει να μου πει... για την ώρα, για το shower και χίλια δύο άλλα..
Ενώ μιλάμε βλέπω λίγη ακμή στο πρόσωπο και στον θώρακα... κι επίσης βλέπω εκείνο το μικρό αγοροκόριτσο που λέγαμε που έχει γίνει κορμάρα.
Ένα πραγματικά αδάμαστο άλογο...
Η Maya είναι ένα ακατέργαστο διαμάντι.
Η μετενσάρκωση της ηρωίδας του έργου "ωραία μου κυρία".
Μπαίνει για μπάνιο και βγαίνει με ροζ εσώρουχα.
Έχω βάλει αρκετό φως για να.δω κάθε σπιθαμή του κορμιού της.
Μια μεταμόρφωση της όπως εκείνη της Julia Roberts στην αντίστοιχη ταινία θα την μεταμορφώνε σε τοπ οφ δε τοπ έσκορτ.
Δεν είναι απλά κοριτσάκι ή θηλυκό... είναι Γυναίκα με το Γ κεφαλαιο.
Τίποτα επάνω της δεν είναι διορθωμένο... Ούτε καν αυτά που θα έπρεπε....
Κι όμως ολα φαντάζουν υπέροχα αυθεντικά στα μάτια μου.
Μένουμε γυμνοί και αρχίζουν τα βαθιά φιλιά στο όρθιο. Το στήθος της 2αρι αλλά υπέροχα απλωμένο σε όλον τον θώρακα λόγω κολύμβησης μάλλον, με τραγανές ρόγες.
Έχει αρχίσει να ανάβει. Κατεβαίνω πισω της και αρχίζω με τη γλώσσα μου να παίρνω τον κώλο της.... αρχίζει να αναστενάζει και σπρώχνει σιγά σιγά τη λεκάνη της όλο και πιο πολύ, για να φτάσει η γλώσσα μου πιο βαθιά...
Καταλήγουμε στο κρεβάτι όπου στημένη στα 4 μου ανοίγει την πίσω τρύπα της για να την παρω με τη γλώσσα μου!!!!
Μετά από λίγο την ξαπλώνω και αφού περνάω απ όλο το σώμα της παίρνω το μουνάκι της στο στόμα μου.
Piercing στην κλειτορίδα..... κάβλα!!!
Την φτάνω στο όριο της και δεν ξέρω τι να κάνω....
Να την τελειώσω κι ίσως ξανά και ξανά....?
Ή να σταματήσω και να της τον δώσω στο στόμα έτσι όπως είναι στο όριο της;
Δεν είναι ώρα για κινήσεις τακτικής... είναι ώρα να μιλήσει το πάθος.
Συνεχίζω μέχρι που με χύνει με δυνατές κραυγές και αμέσως σηκώνω τη λεκάνη της και συνεχίζω με τη γλώσσα μου στον κώλο της....
Αφού άνοιξε αρκετά, σηκώνομαι και εκείνη τον παίρνει στο στόμα....
Κοίταγμα στα μάτια και βαθύ λαρύγγι με πνιξίματα.
Δε χορταίνει να τον ρουφάει, με εξαιρετική περιποίηση και γλύψιμο και στα @@.
Η συνέχεια μας βρήκε να πηδιόμαστε μανιασμένα με εμένα να κάνω ακροβατικά για να μπορεί να βλέπει στους καθρέφτες του δωματίου πως έμπαινα μέσα της.
Δε χόρταινε να κοιτάζει, είχε καταφτιαχτει και εγώ δε χόρταινα να βλέπω το πρόσωπο της και το βλέμμα της.
Γαμηθηκαμε σαν αγρίμια και σαν τρυφεροί εραστές.
Με κραυγές ηδονής και ψίθυρους σαν ερωτευμένοι ρομαντικοί....
Σε όλο αυτό το 40λεπτο δεν έπαψα να χτυπάω επιμελώς την πίσω πόρτα η οποία είχε μεν ανοίξει αλλά κάθε φορά το κορίτσι ήταν σφιγμένο και δεν έλεγε να χαλαρώσει.
Τι κακό κι αυτό? Να βάζεις τόση προσπάθεια να τους ετοιμάσεις την κωλοτρυπίδα.... και όταν πας μα μπεις όμορφα, αργά κι ευγενικά να σφίγγονται σαν τους αρσιβαρίστες στα 240 κιλά στο αρασέ.
Εάν πάντως το σφίξιμο κωλοτρυπίδας ήταν Ολυμπιακό άθλημα θα μπορούσα να κατεβάσω ομάδα και να πάρουμε και τις 3 θέσεις στο βάθρο!!! Χαλαρά!!!!
Τελικά αφού είχε καβλωσει υπερβολικά, στο 42 περίπου του αγώνα μου λέει, "Ok for anal, but it's extra. Five-zero". Στηβ Μαγκάρετ η υπόθεση!!!!
Πες το μας κούκλα μου πιο νωρίς....
Της πήρε λίγο ακόμα νσ χαλαρώσει και φρόντισα να βλέπει στον καθρέφτη πως άνοιγα τον κώλο της.
Αυτό ήταν... τρελάθηκε!!! Και μαζί της κι εγώ...
Μοναδική αίσθηση και ταυτόχρονα κοίταγμα στα μάτια και παθιασμένα φιλιά....
Έμεινα εκεί μέσα της, αλλάζοντας μερικές στάσεις χωρίς να βγω, σχεδόν μέχρι το τελευταίο λεπτό κι εκείνη χάζευε πως την παίρνω και έπαιζε με την κλειτορίδα της...
Όσες δεν έχουν χύσει ενώ τις παίρνει κάποιος από πίσω δεν ξέρουν τι πάει να πει έντονος, παρατεταμένος οργασμός....
Βλέποντας τη να χύνει εγκατέλειψα κάθε ιδέα να την πάρω στα 4 που το θέαμα ήταν συγκλονιστικό γιατί ήξερα ότι δεν θα αντέξω....
Το άφησα για την επόμενη φορά!!!
Την σήκωσα, γονάτισε, της είπα ότι θέλω να τη χύσω στο πρόσωπο, με ενημέρωσε ότι είναι extra.... και τα δέχτηκε όλα στο πρόσωπο....
Το ατίθασο άτι είχε γίνει αρνακι....
Αμέσως μετά χαμόγελα αγκαλίτσες και χάδια!!!
Συνέχισα να τη χαζεύω ενώ πήγαινε στο μπάνιο....
Κι οταν βγήκε ήταν τόσο γλυκιά....
Μέχρι να φύγει είχε κολλήσει να μου λέει για το πόσο απόλαυσε το πρωκτικό απ τη στιγμή που χαλάρωσε. Σημειώστε το αυτό.
Ο μόνος λόγος που το αναφέρω είναι για να το έχει υπόψιν όποιος την δει και θέλει να παίξει το παιχνίδι.
Θέλει τρόπο και υπομονή όμως... και μάλλον να της πείτε ψιθυριστά στο αυτί ότι θα πάρει το έξτρα δωράκι της.
Φόρεσε την στολή των 80s με αγκάλιασε, με φίλησε με πάθος μερικές φορές και έφυγε....
Κι εγώ έμεινα να σκέφτομαι πόσο υπέροχα πέρασα με εκείνο το "αγοροκόριτσο από το χωριό" που γίνεται πλέον μια πραγματική Γυναίκα.
Είναι βέβαιο ότι θα την ξαναδώ...
Πιστεύω ότι εάν θέλει μπορεί να σε ξεπεταξει μπαμ μπαμ.... και θέλει προσοχή!!!
Επειδή όμως απολαμβάνει το να γαμιέται... είναι στο χέρι σας να απογειωθεί και να πετάξετε μαζί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.413
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., Jack Skellington, pilotgr και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2019
Εντυπωσιακό ξεκλείδωμα σφιγμένης βίζιτας που ξανάγινε γυναίκα .Αυτές είναι κριτικές !!!
Μήπως σου γύρισε κ λεφτά πίσω ???
Σε ζηλεύω πραγματικά !!!
19 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε μου δώσε πολλά. Ότι είχε πάνω της, σκάρτο χιλιάρικο....
21 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελπίζω να μην ήταν σε ρούβλια κ μας απογοητεύσεις ...
Α και στο επόμενο τεύχος να μας πεις για αυτη που θα σε ακολουθήσει με τον οδηγό σπίτι σου κ θα φωνάζει κατέβα κάτω να με ξαναπαρεις επιτόπου ...αλλα τι λεω εσυ θα πηδάς κανα υπερμουναρο που σε καμακωσε στο φανάρι οπως οδηγούσες κ της είπες να σε ακολουθήσει σπίτι για σούσι κ σαμπάνια . Που καιρός για αδάμαστε άλογα.
21 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βουλωμενο γράμμα διαβάζεις λέμε...
Όλα τα ξέρεις feragamo.....
22 Ιουνίου, 2019
επειδή είμαι πάντα καλοπροαίρετος και πιστεύω ότι τίποτα δεν μπορείς να αποκλείεις στη ζωή ως αδύνατο χωρίς χειροπιαστές αποδείξεις δίνω ένα ποσοστό γύρω στο 1% να γίνονται πραγματικά αυτά που περιγράφεις συνήθως στις κριτικές σου : οι επαγγελματίες που συναντάς να χύνουν μικρά ή μεγάλα ποτάμια μαζί σου και να δίνουν πίσω πόρτα χωρίς καν να το παρέχουν στις υπηρεσίες τους και χωρίς καν προετοιμασία, έτσι απλά επειδή τις πείθεις.

γι' αυτό το 1% λοιπόν ομολογώ ότι ενδόμυχα ζηλεύω λίγο που δεν κατάφερα ποτέ κάτι παρόμοιο, είμαι μάλιστα πολύ περίεργος να δω τι θα περιέγραφες ότι έκανες αν είχες/έχεις συναντήσει την Αντρέα που είχε έρθει πρόσφατα.
23 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ billGor,
Ας ξεκινήσω από το τέλος.
Την Andrea την είχα συναντήσει όταν είχε έρθει πρώτη φορά, δεν ξέρω εάν έχει ξανάρθει.
Η αλήθεια είναι ότι ήταν πολύ όμορφη, ίσως όχι όσο την περίμενα γιατί την είχα φανταστεί αρκετά διαφορετική και δεν ξέρω κι εγώ τί περίμενα!!!
Με την συγκεκριμένη εαν θυμάμαι σωστά, λόγω του ότι είχε σε βαθμό φοβίας σχολαστικότητα στην απολύμανση κλπ.... (πλήρως εφοδιασμένη με εξοπλισμό ψεκασματος, μαντηλάκια απολύμανσης και δε θυμάμαι τι άλλο) δε με άφησε ούτε να αγγίξω κωλοτρυπίδι με γλώσσα ή δάχτυλο. Δεν κρατάω και ημερολόγιο, αλλά κάτι τέτοιο θυμάμαι!!!
Οπότε εκεί ότι και να κάνεις δεν παίζει περίπτωση για κώλο.
Είπαμε παίρνουμε όσους μπορούμε αλλά δεν κάνουμε και θαύματα!!!!
Πάντως δεν εχει εμφανιστεί κανένας μέχρι τώρα όταν γράφω για φόλες που δεν πήραν καν πίπα να πει "άσε μας ρε παπάρα, δε γίνονται αυτά. Η κοπέλα το γράφει στο προφίλ της ότι παρέχει στοματικό. Ωραία παραμύθια μας αραδιάζεις". Ποτέ ρε φίλε και κανένας. Μόνο όταν γράφω για κωλίδια....
Ενημερωτικά από πρόσφατες που έχω δει, Mila, Angie, Julia, Desy, Laoura, Inga, Rianna.... σε καμμία απ αυτές δεν κατάφερα να μπω κουλούρι, παρόλο που σχεδόν στο σύνολο άνοιξαν με υπομονή, αλλά δεν άφησαν μέχρι το τελευταίο λεπτό να ολοκληρωθεί η αλητεία!!!
Επίσης όταν είχα συναντήσει την Alisa, το βράδυ πριν πάει τα ξημερώματα στο αεροδρόμιο (ετσι μου είχε πει η ίδια) παρόλο που κάνει πρωκτικό, εάν θυμάμαι καλά μου το είχε αρνηθεί γιατί δεν το χα ζητήσει απ το γραφείο νομίζω.
Κλείνοντας επειδή την Μάγια την ξαναδα 2 μέρες μετά, όταν μπήκε η πρώτη κουβέντα ήταν "no anal". Στο πρώτο πεντάλεπτο το επαναλάμβανε σαν κολλημένο βινύλιο. "Νο", "No", "No".
Μάντεψε που ήμουν μετά από 20 λεπτά....
Κλείνω λέγοντας ότι για να καταφέρεις κάτι πρέπει πρώτα απ όλα να πιστεύεις ότι γίνεται!
23 Ιουνίου, 2019
YourLover σταματά πια να μας κουράζεις με τους κωλους που παίρνεις...
Επισης μη μας κανεις μαθήματα πως να παιρνουμε κωλους... δεν το χρειαζόμαστε!
Ξερεις ποιος είναι ο σημαντικότερος λόγος που το καταφέρνεις όταν το καταφέρνεις συν φυσικά ότι τις ετοιμάζεις καλά πρώτα.

Θα έλεγα επίσης ότι το όνομα που διάλεξες «Ο Εραστης σας» δηλώνει τι χαρακτηρας είσαι και το ποσο έχεις ανάγκη να επιδεικνύεσαι.
24 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Jimako,
Πρωτον: κουράζεσαι μόνος σου γιατί κανένας δε σε ανάγκασε. Επιλογή σου.
Δεύτερον: για άλλη μια φορά αντιδράς όπως τότε που μου τα χωνες γιατί νόμιζες ότι μια κριτική που είχα γράψει ήταν καρφί για σένα....
Τρίτον: μαθήματα δεν κάνω και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αντιδράς έτσι. Θα μπορούσες άνετα να αγνοήσεις κι εμένα και τα γραφόμενα μου.
Τέταρτον: το νικ μου αναφέρεται αποκλειστικά σε ένα πρόσωπο, αστέρι του χώρου και εκείνη το γνωρίζει. Αλλά φυσικά η ανασφάλεια σου σε σπρώχνει να βγάζεις παντού συμπεράσματα.
Όσο για την επίδειξη... ουδέν σχόλιο. Να εντυπωσίασω ακριβώς ποιόν?
Εγώ περιγράφω γεγονότα και όποιος θέλει τα λαμβάνει ως παραμύθια, όποιος θέλει εμπνέεται και όποιος θέλει με γράφει στα παπαρια του.
Τελευταίο: καλό καλοκαίρι.
24 Ιουνίου, 2019
OK, ευχαριστώ για την αναλυτική απάντηση. Ομολογώ ότι από αυτά που έγραψες και κυρίως το ύφος, αρχίζεις να γίνεσαι πιο πιστευτός. Ειδικά από την περιγραφή της εμπειρίας σου με την Αντρέα(εντάξει αν έγραφες ότι πήρες κουλούρι από την Αντρέα θα πήγαινα για καλόγερος Μεγάλο χαμόγελο ). Για να μην παρεξηγιέσαι ότι σου τη λέμε δες το από την πλευρά κάποιου όμως εγώ που μπαίνει χρόνια εδώ και διαβάζει κριτικές άλλων μελών : ποτέ πριν δεν θυμάμαι άλλους να γράφουν ότι πήραν υπηρεσίες που δεν παρέχονταν και μάλιστα με τέτοια συχνότητα , οπότε τι θα σκεφτόσουν στη θέση μου :

α) ο χ παίκτης είναι ό ένας και μοναδικός μάγκας που καταφέρνει κάτι τέτοιο
β) ο χ παίχτης είναι γερός μυθιστοριογράφος
γ) και άλλοι παίχτες παίρνουν κατά καιρούς υπηρεσίες εκτός καταλόγου Κουλ αλλά θεωρούν ότι δεν είναι πρέπον να το γράψουν αφού δεν είναι κάτι στάνταρ.

όπως σου είπα και πριν ζηλεύω λίγο γιατί προσωπικά ως υπερβολικά ευγενικός με τις κορασίδες δεν θα μπορούσα ποτέ (μεσα στο διαθέσιμο χρόνο μου της 1 ώρας συνήθως) να πιέσω για κάτι για το οποίο παίρνω αρχικά αρνητική απάντηση. Φαντάσου ότι η Αντρέα μου είπε 2-3 φορές πόσο ευγενικός είμαι αφου παρά τις σχολαστικότητές της παρέμεινα με το χαμόγελο μέχρι τέλους ( και με στύση επίσης μέχρι τέλους Μεγάλο χαμόγελο )
24 Ιουνίου, 2019
Your lover η συνεισφορά σου στο forum είναι πολύτιμη. Τα περισσότερα μελη ενδιαφέρονται για το αν οι φωτογραφίες ειναι αντιπροσωπευτικές και για το αν τηρούνται οι αναγραφόμενες υπηρεσίες. Αν θες να γλυτώσεις τα αρνητικά σχόλια, στις κριτικες σου περιορίσου σε αυτά και οτι παραπάνω συμβεί κρατα του για τον εαυτό σου. Αν τα αρνητικά σχόλια τα γραφεις στα αρχιδια σου συνέχισε να γράφεις ετσι
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2