Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σύντροφοι!!!! πάνε κάτι μήνες να ασκήσω το σπορ, ο Αλέκσης ήταν ακόμη καβάλα στο άλογο. Δεν θέλω να σας πρήξω με τα προσωπικά μου. Η μοναδική μου σχέση με το άθλημα ήταν να περνάω από τα στούντιο της πόλης όταν έφερναν κάποια καινούρια κοπέλα να την δω ως ψυχαγωγία. Διάθεση μηδέν....
Είπα σήμερα να το σπάσω σαν αυτοεπιβεβαίωση ....Τα 10λεπτα των στούντιο και η ώρα μου φάνηκαν ρίσκο ...λέω ας πάω σε αυτήν την Μαρίνα μιας και είμαι λάτρης των πετιτ και στο μισάωρο και ότι βγει....
Λοιπόν είναι γλυκούλα στο πρόσωπο δεν την λες άσχημη με τίποτα και η μυτούλα της νορμάλ...μια χαρά...
Καστανόξανθο μαλάκι ευχάριστη και κοπελίτσα που σου φτιάχνει την όρεξη για πήδημα .... Σώμα κοντούλα κωλαράκι καλό, βυζάκι καλό ...Από ότι κατάλαβα πρέπει να πήρε κιλά και έχει να πιάσεις, φούσκωσε όμως αρκετά η κοιλίτσα της πρέπει να το προσέξει
Πίπα καλή άλλα έβαζε χέρι, παπάρι έγλειψε, και γαμήθηκε καλά με βογγητά και χωρίς γκρίνιες στο τέλος σηκώθηκα και τελείωσα στα χειλάκια της, δεν πέρασα άσχημα ....Είπαμε 5 κουβέντες και αποχώρησα ξανά να γυρίσω στην μίζερη πια καθημερινότητα μου...Όποιου του αρέσουν τα παραπάνω σε γυναικά πιστεύω θα περάσει καλά...Αυτά συντρόφια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.588
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 razorxt, Quarantaris, koukoskoukou και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού