Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το καλοκαιρι μπηκε για τα καλα,η θερμοκρασια ανεβαινει κι ο γκλαμουρας φροντιζει να την ανεβαζει ακομα περισσοτερο.
πιπινοθυελλα λοιπον στο γραφειο,οι επιλογες πολλες κι η αποφαση κομματακι δυσκολη.
αρχικα λοιπον πηγαινα για αλλη κοπελλα αλλα επεσα στο ρεπο της. δε μου γλυτωνει ουτε αυτη ομως. Κουλ
η Σοφια μου ειχε κανει κι αυτη κλικ αλλα δεν ημουν πολυ σιγουρος. σε κουβεντα λοιπον με την Καιτη απο το γραφειο την ρωτησα για το κοριτσι και μου την προτεινε με κλειστα ματια.
επιλογη της Σοφιας λοιπον και ναμαι το απογευμα στο γνωστο μερος στο σταθμο.
παιρνω δωματιο κι ανεβαινω και με την εισοδο μου μεσα μου πεφτουν τα σαγονια απο το θεαμα που αντικρυσα.Προσκύνημα


ψηλο κοριτσι με πανεμορφο προσωπο,με πολυ μακρια μαυρα ισια μαλλια,μακραν καλυτερη απο τις φωτο της στο σαιτ του γραφειου και της το ειπα,ο φωτογραφος της θελει σκοτωμα. την αδικει καταφορα.
μου θυμισε εντονα τη γνωστη σε ολους μας Catherine Zeta Jones στα νιατα της.Ματάκι
απιστευτο κορμι,με επιπεδη κοιλια,ενισχυμενο βυζι λιγο σκληρο στην αφη αλλα ok εμενα δε με νοιαζει αυτο,κωλαρακι ποιημα,περιποιημενη παντου, χερια,ποδια,καλοχτενισμενη και φορωνταςενα στενο μινι φορεμα που αναδεικνυε τις γραμμες της.
η επικοινωνια ηταν καπως αφου τα Αγγλικα της ηταν οπως τα Ρωσικα τα δικα μου αλλα το ξεπερασαμε ευκολα.




μετα το φρεσκαρισμα μου λοιπον τη βρηκα να με περιμενει στην ακρη του κρεββατιου,φορωντας ακομα το φορεμα της.
ο αγωνας αρχισε αναγνωριστικα με αγκαλιτσες και φιλια και εκει αντεληφθην αμεσως οτι ειχα χτυπησει φλεβα χρυσου.
το κοριτσι φιλαει απλα υπεροχα. θα μπορουσα να ημουν ακομα εκει να γευομαι τα χειλη της με τις ωρες.
σιγα σιγα της αφαιρω το φορεμα και την ξαπλωνω στο κρεββατι συνεχιζοντας κι οι δυο να φιλιομαστε με παθος.
κανω κινηση με το χερι μου να τη χαιδεψω χαμηλα και βλεπω οτι το κοριτσι ηταν οχι απλως υγρη,αλλα εσταζε.ομολογω δε μου εχει ξανατυχει αλλη φορα με κοριτσι απο γραφειο να ειναι ετσι τοσο υγρη και τοσο δοτικη με το καλημερα,παρα μονο με δυο αματουρια φοιτητριες που βλεπω περιστασιακα.
αρχιζω κι εγω λοιπον το σπατουλαρισμα με απαλες κινησεις και χρησιμοποιωντας και τα δακτυλα μου εδινα πονο.
το κοριτσι το χαιροταν πολυ κι αναστεναζε απο καβλα συνεχιζοντας να κατεβαζει ζουμια ηδονης. εγω ομως το χαιρομουν ακομα περισσοτερο.
σε λιγο ειχα δυο δακτυλα μεσα και την εγλυφα με θερμη. το κοριτσι ειχε λυθει ολοκληρωτικα και πιεζοντας το κεφαλι μου και τα χερια μου στην περιοχη ειχε φτιαχτει σε μεγαλο βαθμο,δαγκωνοταν και η καβλα και των δυο ειχε φτασει σε υπερθετικο βαθμο.
γυριζω μετα και της τον δινω στο στομα κι ετσι απολαυσα τους καρπους των κοπων μου.
εξαιρετικο στοματικο απο το κοριτσι,που δυστυχως μετα απο τοση καβλα τελειωσε σχετικα συντομα στο στομα της και προς εκπληξη μου δεν αφησε σταγονα να παει χαμενη καταπινοντας τα ολα.Έρωτας
δε με ενοχλησε ομως γιατι θα ερχοταν αμεσα οπως φανηκε το δευτερο ημιχρονο.




το δευτερο μερος αρχισε αμεσως αφου σοσιαλ δεν υπηρξε σχεδον καθολου για τους λογους που προανεφερα αλλα και γιατι το κοριτσι ηταν κολλημενο πανω μου αμεσως με το που βγηκα απο το ντουζ.
με αρχισε με φιλια στον κορμο και κατεβαινε με αργες κινησεις ολο και πιο χαμηλα.
μολις εφτασε στο επιμαχο σημειο δεν ηθελα πολυ για να φορτισω και παλι. αλλωστε το 'χω να φορτιζω γρηγορα,ιδιαιτερα οταν και η παρτενερ ειναι πολυ καλη.
το στοματικο του κοριτσιου ευκολα το κατατασσω στα καλυτερα που μου εχουν κανει.
με αργες κινησεις επαιρνε το κεφαλι στο στομα και γυριζε τη γλωσσα της τοσο οσο να με φερει σε πληρη απολαυση. μετα με αυτα τα υπεροχα χειλη τον επαιρνε βαθια μεσα στο στομα της και εξακολουθωντας σε αργο ρυθμο επαναλαμβανε αυτο το ηδονικο μεσα-εξω στο στομα της κοιτωντας με καταματα. το γλυψιμο στα αρχιδια κι αυτο εξαιρετικο. μολις καταλαβαινε οτι ερχομουν σε επικινδυνο σημειο με αφηνε και καταπιανοταν με τα μπαλλακια. τα σαλιωνε,τα ρουφαγε τα φιλαγε με τις ωρες.
δεν αντεχα ο και τη σταματησα γιατι ημουν παλι στα ορια μου.
πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα για λιγο και μετα περασα κρανος και ηρθε πανω μου σε θεση cowgirl.
μολις μπηκα μεσα της ηταν τοσο ζεστα και με τοσο καλη αισθηση που δεν ηθελα να βγω. αρχισαμε να κινουμαστε αργα και μετα πιανοντας την απο τη μεση την ανεβοκατεβαζα πανω μου πιο γρηγορα. το τελος ηρθε για δευτερη φορα μεσα στον ζεστο κολπο της και δε βγηκε μεχρι που ηρεμησα τελειως.


ειχαμε φτασει αισιως στο 50΄ του αγωνα κι εκει πηρα την αποφαση για ημιωρη παραταση αφου περνουσα φανταστικα.Χαμόγελο
μηνυματακι αμεσως στο γραφειο και παραταση της απολαυσης για μενα για αλλη μιση ωρα.
δυσκολα το κανω αυτο -δηλαδη την παραταση- με κοριτσια απο γραφειο αλλα αυτη τη φορα ζουσα κατι εξαιρετικο που δεν ηθελα να τελειωσει.


ξεκινωντας ο τριτος γυρος με βρηκε να την περιποιουμαι εγω αρχικα και στη συνεχεια με περισση ανεση τωρα,απολαυσα το τελειο στοματικο της κοπελλας για αλλη μια φορα.ΚουλΚουλ
επειτα την πηρα αρχικα σε ιεραποστολικη σταση ανταλλασσοντας και πολλα γλωσσοφιλα κι αργοτερα την εβαλα στα τεσσερα οπου απολαυσα το κορμι της σε ενα πηδημα,αντικρυζοντας την κορωνα που ειχε για ζωγραφια στη μεση της. οταν ερχοταν το τελος σηκωθηκα και τελειωσα στο στομα της βγαζοντας οτι μου ειχε απομεινει και το κοριτσι με ικανοποιησε για τελευταια φορα καταπινοντας τα υγρα μου και κουρνιαζοντας στην αγκαλια μου για λιγα λεπτα πριν αποσυρθω για το ντουζακι μου.
ηταν η τελεια συνευρεση που μολις ειχε τελειωσει.Ναι!Ναι!



σαν επιλογο δεν θα πω τιποτα. αλλωστε τα ειπα ολα. θα πω μονο αυτο. η μια ωρα δε φτανει.
το κοριτσι ειναι φλεβα χρυσου. οσοι τη δειτε απλα θα απολαυσετε μια τελεια συναντηση.
τα ξανασκεφτομαι τωρα που τα γραφω και μου ερχεται να σηκωσω το τηλεφωνο να την ξανακλεισω.
anyway αυτα απο μενα. να ειστε καλα ολοι.



Υ.Γ. ζητω συγνωμη αν σας κουρασα με το μακροσκελες της κριτικης μου αλλα αυτη την κριτικη την ηθελα και για μενα. να τη διαβαζω μετα απο χρονια που δεν θα μου κανει κουκου και να θυμαμαι καθε λεπτομερεια. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
χαιρετω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.663
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vltepdr, Zebu, Limperatore XXI και 49 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2019
Ζήλεψα δικέ μου. Αν διαβάζει το γραφείο, μπορεί να με πληροφορήσει με pm για το πότε αναχωρεί η κοπέλα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1