Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με το που μπήκε το προφίλ της Σοφίας στο glam δεν μπορούσα να περιμένω να τη συναντήσω.
Ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι ο φωτογράφος είχε κάνει μαλακία και την έδειχνε χειρότερη απ ότι είναι.
Όπως πολλές φορές είμαστε σχεδόν σίγουροι ότι ο φωτοσοπάς το έχει τερματίσει στην παραπλάνηση.
Άκουσα το ένστικτο μου και πήρα τηλ να την κλείσω μεσημέρι.
Από το γραφείο μου είπαν ότι δεν είχαν καθόλου feedback και εαν θέλω να το ρισκάρω.
Δεν ξέραν απολύτως τίποτα για τη Σοφία!
Με σιγουριά και τόλμη έκλεισα το ραντεβού.
Νοκ νοκ....
Ανοίγω την πόρτα και δυο σκέψεις κυριεύουν το μυαλό μου:
1. Φωτογράφε παραιτήσου ΤΩΡΑ!!!!
2. Τι πανέμορφο κορίτσι ειν αυτό!!!

Φανταστείτε ότι συνήθως επιλέγω χαμηλό φωτισμό για να ξεγελιέμαι και να βλέπω λιγότερες ατέλειες.
Με τη Σοφία άναψα φώτα για να χορτάσω την ομορφιά της.
Υπέροχο πρόσωπο, μαύρα φυσικά μακριά μαλλιά, λαμπερά μπλε μάτια (Φυσικά ή όχι who cares), ελάχιστα πειραγμενα χειλάκια.... ένα τσικ στραβά όταν χαμογελάει που το βρήκα πολύ ερωτικό.... και κορμί λαμπάδα!!!
Ένα αχνό τατου κορώνα στη μέση και κάνα 2 καρφωμένα διαμαντάκια στο θώρακα και ίσως στον αυχένα... δεν πολυθυμαμαι...
Γλυκιά, χαμογελαστή, ζεστή με ελάχιστα κι ίσως πιο κάτω κι απ αυτό Αγγλικά.
Πολύ ωραίο σώμα σφιχτό, με ανοιχτούς ώμους, εξαιρετικά σφιχτή κοιλιά και μέση, πανέμορφα δάχτυλα άκρως περιποιημένα, χυτά ζουμερά πόδια, σφιχτά... Πανέμορφο κωλαράκι και πεντακάθαρη.
Ίσως και λίγο πιο ψηλή απ ότι γράφουν!
Όμορφα ντυμένη με ένα όμορφο γαλάζιο εσώρουχο, χωρίς στηθόδεσμο....
Αρνητικά?
Το φτιαγμένο στήθος, ενώ το προφίλ αναφέρει φυσικό, 2αρι αλλά υπερβολικά σκληρό στην αφή και λίγο πιο χονδροί οι αστράγαλοι και τα άκρα τον ποδιών απ ότι θα προτιμούσα, αλλά αυτό είναι θέμα ανατομίας.
Αγκαλιές και γλωσσόφιλα με το καλησπέρα.
Υπέροχα φιλιά, αν και λίγο ντροπαλή μιας και νομίζω οτι είναι καινούργια.
Όταν τη γύρισα πρόσωπο στον καθρέφτη και αργά κατέβηκα πισω της φτάνοντας στην πίσω τρυπούλα της και την άνοιξα για αρκετά λεπτά με τη γλώσσα μου, οι αναστεναγμοί της με τρέλαναν.
Σηκώθηκα και τα φιλιά της ήταν πιο βαθιά από πριν...
Οι γλώσσες μας παιχνιδίσανε για ώρα, κι όταν άγγιξα το νινάκι της ήταν μούσκεμα. Ψέματα, δεν ήταν απλά μούσκεμα.... έσταζε!!!
Με το δάχτυλο που έσπρωξα μεσα της απογειώθηκε...
Δε χόρταινα να βλέπω το πρόσωπο της... μαγεία.
Την εγδυσα και την ξάπλωσα.... με πλούσιο φωτισμό για να την θαυμάζω...
Την εγλυψα κυριολεκτικά από την κορυφή μέχρι τα δάχτυλα των ποδιών της.... οδηγώντας ταυτόχρονα το χέρι της στο μουνάκι της, κι εκείνη τρελαινόταν παίζοντας με την κλειτορίδα της....
Ζουμερά χειλάκια, πεντακάθαρο, όπως και η πίσω πόρτα....
Την εγλυφα αργά και βασανιστικά... κοιταζα το πρόσωπο της και το πως εγλυφε τα χείλη της από κάβλα, μέχρι που άρχισε να σπαρταράει και να χύνει στο στόμα μου...ποτάμια!!!
Η συνέχεια είχε σεξ σε πολλές στάσεις.
Με βαθιές διεισδύσεις, πότε αργά και πότε έντονα....
Γούσταρα τρελά και εισέπραξα το ίδιο κι απο εκείνη.
Φυσικά χτύπησα με υπομονή και την πίσω πόρτα αλλά δε μπαίνω σε λεπτομέρειες.
Προς το τέλος κουράστηκε το μωρό!!!
Εκείνο που πρέπει να βελτιώσει είναι το να μην κλείνει τα μάτια της.... Είναι κρίμα!
Εάν σε κοιτάζει στα μάτια όταν είσαι μέσα της το τέλος θα έρθει γρηγορότερα και η ολη φάση θσ είναι ασύγκριτα πιο απολαυστική.
Το τέλος του μοναδικού και παρατεταμένου γύρου ήρθε με τη μικρά στα γόνατα να γλύφει @@ και να τα παίρνει στο στόμα, καθαρίζοντας τον μέχρι σταγόνας!!!
Εάν σας αρέσουν τα πολύ όμορφα πιπίνια που έχουν να μάθουν πολλά αλλα τους αρέσει να πηδιουνται... σπεύσατε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.413
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., delipas, bill9999 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού