Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αφου καταφερα να ξεκλεψω χρονο απο το προγραμμα μου για μια 30λεπτη incall καταδρομικη πηρα την παντα ευγενικη κοπελλα στο Glamour για να μου πει τι θα μπορουσα να δοκιμασω.
Αφου μου ανεφερε τις διαθεσιμες κοπελλες και μου παρεθεσε τα =/- της καθεμιας μετα απο πολυ σκεψη καταληξα στην TORY λογω και μονο της ηλικιας της καθως οι μικρες ως γνωστο με εξιταρουν περισσοτερο.
Με ευθυνη λοιπον δικια μου παρολο που ειχα προειδοποιηθει απο το πρακτορειο οτι η κοπελλα ειναι με τις ωρες της βουτηξα στον κουβα οπως αποδειχθηκε στην πορεια των πραγματων .
Δεν θα μακρυγορησω με λεπτομερειες διοτι σημασια σε αυτες τις περιπτωσεις εχει η αισθηση που αποκομιζει κανεις μετα απο την ολη φαση . Και αυτη ειναι αισθηση ξεπετας . Δεν λεω ειναι νεα , καθαρη , με καλη επιδερμιδα , ενα πιπινακι με λιγα λογια , αλλα παρα την νεαρη ηλικια της δειχνει να εχει υιοθετήσει τον κακως εννοούμενο επαγελματισμο . Π.χ με διεκοψε λιγο πριν τελειωσω για να μου πει οτι το CIM einai 20 ευρω επιπλεον . Και ενω στην αρχη σκεφτηκα οτι δεν της τα δινω στην συνεχεια το ξενερωμα κυριαρχησε σε τετοιο σημειο οποτε για να σωσω το 90αρι εδωσα και αλλα 20 γιατι αν δεν με τελειωνε με το στομα της θα ημουνα ακομα εκει .
Πραγματικα δεν θελω να πω κατι αλλο .
Υγεια σε ολους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The_Drill, THV, xlm και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2019
αψογο το γραφειο....προειδοποιησε...τα μικρα η τα νεα φυντανια εχουν λανθανον επαγγελματισμο Μαλακία
G
geroksouras
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1