Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 3 10
Call-Girls 6540
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επαναφορά λοιπόν στην κανονικότητα….στην ενεργό δράση. Σε λίγο θα ξεχνούσα το σπορ μετά από την παρατεταμένη απουσία μου....Λύπη

Βλέποντας τη Νίκη του ΥΑ είπα ως εδώ!! Πήρα άδεια απ’ τη «στενή» ως νέος Κουφοντίνας και τηλέφωνο μπαμ στη Νικόλ. Τι πλάσμα κι αυτή… Σα να μιλάς με την κολλητή σου! Αν και πέρασε κάμποσος καιρός θυμόταν τα πάντα! Χούγια, προτιμήσεις, στυλ…

Έλεγα πάντα πόσο σημαντικό είναι, ειδικά στην Ελλάδα, να γνωρίζεις τις προτιμήσεις του πελάτη σου και ότι τον χαρακτηρίζει… ακόμη και τις ιδιοτροπίες του… όσο καιρός κι αν περάσει… Αυτός θα το εκτιμήσει και μόνο κερδισμένος βγαίνεις. Μαθήματα ζωής από έναν εξπέρ της μπάρας, να αναπαύεται η ψυχούλα του εκεί ψηλά.., που θυμάμαι εν έτη 1996, όταν μου μάθαινε τα κόλπα του σωστού μπάρμαν. Μου έλεγε ο Γιαννάκος.. «όταν έρχεται στο πάσο σου ο πελάτης, πρέπει να είναι όλα καθαρά, να καθαρίζεις τακτικά το τασάκι του, τη μπάρα από νερά και στάχτες και πάντα να θυμάσαι τι πίνει. Δεν θα ρωτήσεις ποτέ όταν σου πει άλλο ένα, «συγγνώμη τι πίνετε;». Τον έχασες! Έρχεται να πιεί εδώ ένα ουίσκυ με 1.500 δρχ όσο περίπου θα έπαιρνε ένα μπουκάλι σπίτι του! Αυτό να θυμάσαι!» Κι από τότε πιο πολλά έβγαζα σε tips από το νυχτοκάματο….

Σα να μη πέρασε μια μέρα λοιπόν, η Νικόλ με παρέλαβε και φρόντισε να με επαναφέρει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Και μάλιστα κανόνισε να μου στείλει τη Νίκη, μετά την άφιξή της στη χώρα μας, για να είμαι ο πρώτος της πελάτης. Ομολογώ ότι ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι είναι αδύνατο να μου κάτσει αυτό ακριβώς που ήθελα, μετά από τρεις μήνες αποχής. Και τι ήθελα ο άνθρωπος; Ένα όμορφο, χαριτωμένο θηλυκό, με το χαμόγελο, τη γλύκα και τον αισθησιασμό της χαμένης πλέον θηλυκότητας, σε ένα σύνολο νιάτων, φρεσκάδας, καθαριότητας και ερωτισμού….. Ναι καλά! Και μετά ξύπνησα….

«Κάνε υπομονή και θα με θυμηθείς» μου είπε η Νικόλ και ένιωσα μια ηρεμία και γλυκιά αναμονή για το ραντεβού μου.

Το σκηνικό στήθηκε άψογα και σε λίγο βρισκόταν μπροστά μου η προσωποποίηση όλων όσων επιθυμούσα! Εκείνο το αθώο χαμόγελο και η αγκαλιά της, εξαφάνισαν τις όποιες επερχόμενες αμφιβολίες. Δεν άργησαν τα πρώτα ηδονικά φιλιά με εμπλοκή των γλωσσών μας…
Νίκη λοιπόν.. Ψηλή στο 1,78, ίσως και παραπάνω. Ξανθή περίπου στα 24, με άψογα άκρα, ειδικά τα χέρια της και τα μακριά της δάχτυλα στολισμένα με ένα απίθανο μανικιούρ. Πρόσωπο γλυκό και όμορφο, όλα φυσικά (!!!!!!!!!!) πάνω της, με ένα tatoo φώκιας αριστερά της λεκάνης, πραγματικό καλλιτέχνημα.

Μου ζήτησε βοήθεια να της βγάλω το σικάτο της εφαρμοστό φόρεμα, που αποκάλυπτε την εξαιρετική της σιλουέτα. Γυναικείο κορμί, ΑΚΡΙΒΩΣ όπως μου αρέσει. Δέρμα αλαβάστρινο, πλάτη να τρελαίνεσαι να φιλάς! Μια πλάτη αεροδρόμιο που κατέληγε σε ένα τουρλωτό σφιχτό πωπούδι για πολλά δαγκώματα και φιλιά! Με πλάτη γυρισμένη της αφαίρεσα αργά και αισθησιακά το σουτιέν και οι πρώτοι της πνιχτοί αναστεναγμοί ακούστηκαν μόλις άγγιξα τα υπέροχα στηθάκια της. Στητά λεμονάτα με μικρές ρωγίτσες που σκλήρυναν μόλις τις ακουμπούσα απαλά.

Είχα περίπου 5 λεπτά αναμονής, όσο διήρκησε το ντουσάκι της, για να τακτοποιήσω τις ριπές σκέψεων που με καταιγισμό με βομβάρδιζαν αλλά μάταια….. Αφέθηκα…..

Αγκαλιαστήκαμε σα να μην υπήρχε αύριο. Ταξίδεψα στο κορμί της με πολλές στάσεις μέχρι τον τελικό προορισμό. Εκεί στα νότια…που όταν φτάσεις και είναι καλά ρίχνεις άγκυρα!
Πρέπει να τελείωσε 2-3 φορές με τη γλώσσα μου να παίζει το περιποιημένο νινάκι της. Το κατατάσσω στα 5 ομορφότερα που είχα την τύχη να περιεργαστώ! Ένα καλλιτέχνημα κλειστού τύπου, με εξαιρετική γεύση. Έμεινα σχεδόν μια ώρα σε πόζα φωτογραφική όπου ευθυγράμμισα το νινάκι της με τα βυζάκια της και το πρόσωπό της για να απολαμβάνω τις εκφράσεις της και τα δαγκώματα που έκανε για να μη φωνάξει. Στη συνέχεια με πήρε στο στόμα της και απόλαυσα ένα στοματικό που χωρίς να έχει τις υπερβολές ταινίας Σειρηνάκη, ήταν αυτό που με ευχαριστούσε, ειδικά βλέποντας αυτό το όμορφο πλάσμα να με περιποιείται. Πολλές εναλλαγές σε κορμό και κεφάλι, με χέρια και χωρίς, γλύψιμο και στα tweens αν και δε με τρελαίνει, αλλά γενικά ικανοποιητικότατο στοματικό.

Όταν χτύπησε το κινητό της, ήμουν στη φάση του «ντυσίματος» για τη διείσδυση. Της έγνεψα για παράταση μισής ώρας, κάτι που είχε επίσης φροντίσει η γλυκιά Νικόλ.

Μπήκα μέσα της και πραγματικά με ταξίδεψε στη χώρα της ηδονής και των αισθήσεων. Οι γλώσσες μας χορεύαν σε τρελό ρυθμό1 Απίστευτα φιλιά από την πρώτη στιγμή. Χωρίς τσιγκουνιές, όλο πάθος! Έστηνε τη λεκάνη της με τέτοιο τρόπο σε κάθε στάση που δεν ήθελα να τελειώσω! Τελείωνε όμως και ο extra χρόνος και με τη σειρά μου τελείωνα στο υπέροχα ζεστό στοματάκι της!

Ακόμα και όταν ετοιμαζόταν να φύγει δεν είχα την αίσθηση του πληρωμένου ραντεβού που ολοκλήρωσε την υποχρέωσή της και επαγγελματικά φεύγει. Έχω την εικόνα της τουρίστριας που έπρεπε να επιστρέψει στη χώρα της, μετά από ένα απρόσμενο όσο και ερωτικό διάλειμμα που είχαμε την τύχη και χαρά να μοιραστούμε.

Μπράβο και στην Άντζη που διακριτικά στη νυχτερινή βάρδια του τηλεφωνικού, μου παρείχε την υποστήριξη που χρειαζόμουν με ένα ευγενέστατο και γλυκό τρόπο! Τεράστια αξία να μιλάς με την εξυπηρέτηση πελατών και να νιώθεις φίλος!

Μετά από αυτό το come back συμπεραίνω ότι έχει ανέβει επίπεδο το YA σε όλους τους τομείς και προσωπικά με ξανακέρδισε. Σε επίπεδο επιλογών, υπηρεσιών, επικοινωνίας, λύσεων και αποτελεσματικότητας με κάλυψε πλήρως. Ασφαλώς θεωρώ την περίπτωση της Νίκης, ειδικά για άτομα της δικής μου ιδιοσυγκρασίας (διαβάζεις Jim;;;;), εξαιρετική και θα επιδιώξω να την ξαναδώ πριν τη λήξη της διαμονής της στη χώρα μας.

Καλό μας καλοκαίρι με έρωτες, αγάπες και….τρυγίσματα !!!!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.216
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, thesaint, Antonis_Greece4 και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2