Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...Geroksouras: να πας να σπρώξεις την Eloise...

...Sproxe: σπρώξαμε σήμερα...είναι 23:00...και τι να πω στην Άννα τώρα?...άσε να επιστρέψει η Καίτη στο γραφείο του Glamour...

...Geroksouras: πήγαινε μαλάκα...με άριστα το 10 πέρνει 11...θα περάσεις καλά...

...Sproxe: δείχνει πολύ γυναίκα στις photo ρε φίλε...εμένα μου αρέσουν οι μικροκαμωμένες...

...Geroksouras: πήγαινε βρε μαλάκα σου λέω...δεν είναι νταρντάνα...μια χαρά κοπελίτσα είναι...είναι και τρελοκομείο...θα σου πάρει όλη την κούραση...

...Sproxe:..........

...Geroksouras: άσε τις μαλακίες και ζήτα την κοπέλα από την Άννα...εγώ στο είπα από την αρχή ότι δεν έφταιγε η τηλεφωνήτρια του Glamour για την μαλακία με την Megan...πάρτην και ξηγήσου σωστά...


...πέρνω την Άννα...μου εξηγεί 5 πράγματα...αναγνωρίζω το λάθος μου...και κλείνω την Eloise για το Βill...

...έρχεται το πλάσμα...ανοίγω...και μου προσφέρει το χέρι της...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...

..."την πούτσισες Sproxe"...είπα από μέσα μου...για χαιρετούρες ήρθε αυτή στο δωμάτιο?...

...στα όρθια ακόμα...μου ζητάει να πιει κάτι...κρασί λευκό ήθελε το μωρό...πήρα και εγώ ένα Moschato D'asti...

...αφήνει τα πράγματα της...αρχίζει η πάρλα...(καλά τα αγγλικά της)...με χαμογελάκια...ναζάκια...παιχνιδάκια...

...ήρθε το κρασί...ήπιαμε το μισό μπουκάλι για αρχή...και άρχισε το παιχνίδι...

...γλωσσόφιλα φουλ...τα χείλη της είναι πειραγμένα αλλά όχι πολύ...το στήθος της το ίδιο...τα μπροστινά δοντάκια της είναι λίγο πεταχτά...αλλά κλάιν μάιν...

...αγκαλίες...φιλιά...αεροπλανικά...πειράγματα...τριψίματα...καλή πίπα...γερό γλύψιμο και από μένα...ΝτροπήΝτροπή...

...τρελό άνοιγμα ποδιών...να με τραβάει μέσα της με τα χέρια της...να ψάχνω σαν μαλάκας το προφυλακτικό και να μην το βλέπω πουθενά...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...

...σκάσε και γλύφε μαλάκα...της αρέσει...και άσε να το βρει αυτή το προφυλακτικό...αεί σιχτίρ...

...ε...κάποια στιγμή...και αφού την γρασάρισα παντού...(καλά δουλεμένες οι τρυπούλες παιδιά)...όταν κατάλαβε ότι δεν μασάω...και τελικά θα μπω χωρίς προφυλακτικό...θυμήθηκε ότι πρέπει να βάλουμε...οπότε σηκώθηκε και άνοιξε την τσάντα της...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...

...ωραία στησίματα εκ μέρους της στον αγώνα...καλή συμμετοχή...τελείωμα στο στόμα...χωρίς μα και μου...

...δεύτερο μπαλάκι δεν έπαιξε...γιατί το πρωϊ είχα αδειάσει στην Μαριάννα Δ22...και το απόγευμα στο στανταράκι...οπότε ήπιαμε το υπόλοιπο κρασί...με πολύ πάρλα τρέλα και κορδέλα...

...τρελή για δέσιμο αυτή...φτιαγμένος από το +4% της Εθνικής εγώ...πέρασε ευχάριστα το υπόλοιπο μισάωρο...κουβεντιάζοντας ότι να'ναι...πίπες...

...αλλά ρε φίλε...προσωπικά...μερικές φορές...μου είναι πολύ ευχάριστο και ξεκούραστο να κουβεντιάζω πραγματικές πίπες με κάποιον...παρά για σοβαρά φούμαρα με κάποιον άλλο...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

...anyway...

...η κοπέλα πληρώθηκε στο τέλος...πήρε και το τηλέφωνο μου...γιατί της αρέσουν τα ελληνικά νησιά λέει...και θέλει να παντρευτεί Έλληνα...ΕμμμμΧμμμ;Εμμμμ

...μωρό μου??...σε 2-3 μέρες...αμφιβάλλω αν θα θυμάσαι ποιος είναι αυτός ο Στέλιος που αποθήκευσες στο κινητό σου...υπάρχει όμως κάτι που είναι σίγουρο...

...στην Λευκάδα πας σε 4 ώρες τώρα που τελείωσε η εθνική οδός...ούτε αεροπλάνα...ούτε πλοία...4 ώρες...και ακόμα μία ώρα για το Πόρτο Κατσίκι...σε 5 ώρες είσαι αρντάν σε γαμάουα παραλία...

...είτε πάρεις...είτε δεν πάρεις...εγώ 20 Ιουνίου θα είμαι Πόρτο Κατσίκι με το ρωσσιδάκι μου...αρντάάάάάάάάάάάάν...

ΚουλΚουλΚουλ...


υ.γ. δεν ξέρω γιατί οι κριτικές από κάποιους συναγωνιστές χάνονται...αλλά καλό είναι να το κοιτάξετε...γιατί είναι πολύ σπαστικό να γράφουμε και να μην ανεβαίνουν οι κριτικές μας...ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
SG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crabtits, HoneyVoskos, kiriakoboy και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2019
φιλε καλησπέρα και ευχαριστώ για την κριτική. Να σε ρωτήσω... όταν λές τρελό άνοιγμα ποδιών εννοείς τέρμα ? δηλαδή σπαγγάτο, ευλυγισία φουλ κτλ ? ...ρωτάω γιατί είμαι σπαγγατόκαυλος...ευχαριστώ προκαταβολικά Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1