Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Call-Girls 83687
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ραντεβου βραδινο βραδινό προς θαλασσα μερια με την Πέγκυ.
Μετα τη τηλεφωνικη ομιλια με το γραφείο, και καθοτι ναι μεν ειχα διαβασει ολες τις κριτικες της συγκεκριμενης μπέμπας, η τηλεφωνητρια με ενημερωσε πως ειναι καλο το χαρτι Πέγκυ,να το τραβηξω χωρις ενδιασμους.

ήθελα και κατι σε ελληνικο γιατι εχω μια προτιμηση προς τα εκει για καλητερη συννενοηση, λιγο και το γραφειο που με διαβεβαίωσε και του έχω εμπιστοσυνη και το ραντεβου εκλεισε.

η πεγκυ εφτασε δεκα λεπτα νωριτερα, ανοιγω πορτα και βλεπω τη Κοκκινοσκουφίτσα χωρις σκουφο βεβαια.

κοκκινο καυτο σορτς,κοκκινο πεδικο ψιλοτακουνο και ενα κοκκινο σατεν μπλουζακι τιραντε που το ντεκολτε εφτανε στον αφαλο ,χωρις σουτιεν και τα βυζακια της να κανουν ενα υπεροχο λακο στη μεση.

Της λεω ετσι οπως σε βλεπω,με λυπαμαι ...πρωτη φορα θα φαει η κοκκινοσκουφιτσα τον λύκο στην ιστορια.
δεν επιασε το αστειο με την πρωτη αλλα της εξηγησα και πεθανε τα γελια μετα.

ωραιο τυπακι,ευδιαθετο και ομιλησημο.κατσαμε δεκα λεπτα αφου τη χαζεψα να περπαταει στο δωματιο γιατι ηταν λες και ηρθε απο κανα καλοκαιρινο κλαμπακι, και μετα μου ζιτησε να παει για μπανακι και να χαλαρωσω ναρθει.
ερχεται με τα ψιλοτακουνα και ενα κοκκινο κορδονι μονο,
ενημερωνω ως το βυζι της ειναι πολυ δυνατο και καλοφτιαγμένο οντως!!!

τσιμπουκι καλο, οχι βαθυ αλλα υγρο και με ηχητικα εφε
στησιμο καλο με τουρλομενο κωλο ψηλα για χαζεμα κατα την ιερη σταση του τσιμπούκωματος.

ππερασμα σκουφου και καβαλημα,με τα ψηλοτακουνα πανω στο κρεβατι,κατι που με καυλωνει πολυ,και γιαυτο εν αργησα να τελειωσω.
1ος γυρος στις ρογες τις να τρεχουν στο λακο!

με ρώτησε αν θα παμε μαζι για μπανάκι και της είπα σαφως μετα το τσιγαρακι μας.

2ος γυρος στο μπάνιο, οντως βγαζει τα ψιλοτακουνα και ειναι οντως κοντουλα.
Στο μπανιο σε περιποίητε σαν τη κοπελα σου και αρχιζει μια ωραια μαλακια με σαπουνι και ωραιες κινησεις
μου λεει θες να χυσεις εδω η θα με ξαναγαμησεις?

της λεω εισαι τοσο συγουρη οτι μπορεις να με κανεις ετσι??χαχαχαχχα

και γελοντας μου λεει, μπορω να σε κανω να χυσεις χωρις καν να βγαλεις το μποξερακι σου μωρο μου αν θέλω.
και αρχιζει μια ωραια μαλακια σε πιο γρηγορο και σταθερό ρυθμο, με γλωσοφυλα σιγα σιγα να μου δινει και πατωντας πανω στις πατουσες μου να κερδισει υψος,ερχεται και μου λεει στο αυτι:
βαλε μου λιγο το δαχτυλο σου στο κωλαρακι μου, και χυσε με.


ηταν σαν να πατησε το κουμπι μου,με το που παω το δαχτυλο μου εξω απο τη πισω τρυπουλα της,

φινιτο...πιο δυνατα απτο πρωτο γύρο.

σχεδον παραλυσα!

η συμβουλη του γραφειου για αλλη μια φορα ηταν σωστή, αλλα και αξια εμπιστοσυνης.

η κοκκινοσκουφιτσα ντυθηκε, και ο λυκος σχεδον νεκρος στο κρεβατι τη χαζευε να αποχωρει με το υφος του επαγγελματια νικητή!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.839
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, eridon1877, THV και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2019
Παλι καλα που τη γαμησες μια φορα τυπε. Λιγο ακομη θα την εβγαζες μονο με μαλακια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1