Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λογω εκτακτου ταξιδιου για δουλεια στο εξωτερικο η κριτικη της Μελισσας αργησε λιγακι. Ραντεβου με την κοπελλα στο γνωστο πλεον ξενοδοχειο και ερχεται η ομορφη και πολυ γλυκια Μελισσα. Χαμογελαστη κοπελλα καλοσυνατη και πολυ συμπαθητικια. Ομορφη στο προσωπο με εκφραστικα ματια ωραια χειλια και ωραια μαλλια που ομως θελουνε αλλαγη στυλ χρωματος κατι δεν ξερω ακριβως δεν ειμαι γυναικα. Πολυ καυλωτικα ντυμενη σαν λολιτα με κοντο σορτσακι με διχτυωτο καλτσον και ψηλες μποτες μαζι με τα εκφραστικα ματια και το αθωο στυλ σε προκαλει για αμεσο ξεσκισμα. Μπανακι αυτη εγω ειχα κανει λιγο πριν ερθει και την περιμενα ετοιμος για παιχνιδι. Βγαινει γυμνη με το κολαν το διχτυωτο και τις μποτες και κραγιον κοκκινο στα χειλι. Σαν να ειχε μαντεψει τι ακριβως ηθελα για να την σκισω. Η εμφανιση με καυλωσε και την ειπα να σκυψει και να αρχισει να γλυφει. Βαθια πιπα και μου γεμιζε κραγιον ολο μου τον πουτσο. Τρελλη φαση τρελλη καυλα. Την σηκωνω ζηταω να φερει προφυλακτικο την γυρναω και την γλυφω στην κλειτοριδα αυτη σε σταση στα 4 ενω γλυφω βαζω το προφυλακτικο και μολις ακουω τους πρωτους αναστεναγμους καυλας σηκωνομαι αποτομα ανοιγω τα κωλομαγουλα δυνατα και καρφωνω δυνατα οσο ποιο μεσα γινεται. Η δηθεν αθωα γυναικα μου λεει στα Ρωσικα ξεσκισε με ποιο δυνατα θελω να πονεσω. Γαμω το μου ολες οι θερμες γυναικες απο οπου και αν ειναι ενα θελουνε ξεσκισμα ανωμαλιες παιχνιδια και ελεγχομενη βια. Τραβηγμα μαλλιων δυνατα σκαμπιλια στα κωλομερια και βρισιμο με χαστουκακια στο προσωπο. Εισαι η πουτανα μου και θα σε κανω οτι θελω να της λεω. Χαμπαρι η γκομενα ναι ξεσκισε με δυνατα να μου λεει στα Ρωσικα. Πολυ δυνατο γαμησι στα 4 τραβηγμα μαλλιων για να σκυψει στο πατωμα και χυσιμο στην μαπα. Επειδη ειδα και λιγη υποταγη απο την γκομενα ειπα να δοκιμασω και βλεπουμε. Δεν θα πας να σκουπιστεις της λεω θα αρχισεις πιπα να μου τον σηκωσεις με τα χυσια στην μαπα. Η γκομενα χωρις καθυστερηση αρχιζει την πιπα παλι με βαθιες διεισδυσεις εως το λαρυγγι της. Ο πουτσος μου βλεπωντας αυτο το σκηνικο υποταγης μου εγινε αμεσως καγκελο και συνεχισα στο ιδιο μοτιβο. Πηγαινε στο κρεββατι και παιξε το μουνι σου. Κατευθειαν η κοπελλα εκανε αυτο που της ειπα. Ανοιξε τα ποδια σου πολυ και περιμενε. Παλι το εκανε. Εβαλα προφυλακτικο και αρχισα να την γαμαω δυνατα ενω τα χυσια ητανε ακομη στην μαπα της μιλαμε για απιστευτη καυλα. Μετα την εβαλα απο πανω μου που σε γαμαει παρα πολυ ωραια και βαθια καυλωνοντας και φωναζοντας εγω κραταγα με δυναμη τα βυζια της και βαραγα τις ρωγες της. Σηκωθηκα και δευτερο χυσιμο στην μαπα. Γεματη χυσια την αφησα να παει να πλυθει. Μεγαλο εργαλειο που μπορει να χρησιμοποιηθει με τον αναλογο τροπο και για σκηνικο υποταγης. Υπακουη καυλιαρα και μεσα σε ολα τα προγραμματα. Μπραβο σου Μελισσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 27, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny87, Sproxe Garsia, john100 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2019
Έπρεπε να τη βαλεις να μαζέψει τα χύσια από πάνω της κα να τα καταπιεί. Αυτό θα είχε μεγάλη αξία
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1