Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Call-Girls 38814
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Hello συνήθως κλείνω τα ραντεβού μου μέσω sms στέλνοντας στην Αντζυ μου ζήτησε να την καλέσω τηλεφωνοντας λοιπόν εκτός του ότι διαπίστωσα ότι πρόκειται για μια ευγενέστατη και χαρούμενη κοπέλα που κοιτά να εξυπηρετήσει και να περάσεις καλά και όχι απλά και διαδικαστικά να κλείνει ραντεβού.Ετσι λοιπόν μου πρότεινε την Εύα και μου λέει θα με θυμηθείς έχει ασιατικά χαρακτηριστικά έκφυλο πρόσωπο χυμωδης και σαν υπηρεσίες τα δίνει όλα,Τσεκάρω κριτικές φουλ καλές σε αλλα γραφεία που έλεγαν αυτό που είπε και η Αντζυ.
Ετσι λοιπόν "πονταρισα" στο "πουλεν" της Αντζυς εξ ου και ο τίτλος.Ερχεται η κοπέλα μιλφ απλα αλλά συνάμα κομψά ντυμένη αγγλικά καλά χαμογελαστή οικεία αρχίζει να γδύνεται πηγαίνοντας στο μπάνιο για φρεσκαρισμα.Επιστρεφει και μαρχιζει στα γλωσσόφιλα σαν να μασταν ζευγάρι που είχε να βρεθεί καιρό με κινκυ υφάκι και ματιές σώμα με κοιλίτσα και λίγο κυτταρίτιδα αλλά ζουμερό χυμωδες σφιχτό όχι παχουλη στήθος τούμπανο γυναικάρα με τις καμπύλες της τόσο όσο.
Στα του σεξ τα έδωσε όλα πίπα υγρή αργή βαθιά με κοιταγματα 69 απολαυστικό δάχτυλα μπροστά ελεύθερα πίσω δεν δοκίμασα.Λατρευει τα σκαμπίλια στην κωλάρα της εξ ου και κάποιες μελανιές,Αλλάξαμε αρκετές στάσεις το πήγαμε σερί για 40 λεπτά ακούραστη γουστάρει τον έρωτα δεν κλέβει φιλιά λαιμό αυτιά σώμα γενικά πολύ πάθος τελείωσα μέσα της και αφού είχα στάξει απ'τον ιδρώτα ακολούθησαν μπανάκια εκατέρωθεν και σαν χαρακτήρας έδειξε πολύ καλή κουβεντιασαμε ντύθηκε με φίλησε και έφυγε χαμογελαστή όπως ήρθε.
Συμπερασματικά η κοπέλα αξίζει και με το παραπάνω δεν είναι μοντελε αλλά έχει καμπύλες θέλει να ευχαριστήσει τον άλλο γι'αυτό και τα εκάστοτε γραφεία την έχουν σαν το καλό χαρτί τους.Αυτο τουλάχιστον εξελαβα εγώ όπως και πολλοί συμπαίκτες στο παρελθόν.Αντζυ όπως τα πες βγήκαν σε παραδέχομαι δημόσια ΠροσκύνημαΕύα ευχαριστώ για την όμορφη βραδιά.Τα σέβη μου κύριοι.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LAKOSTA, Weruloa, petergsp και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού