Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 51 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 107610
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...η λίστα μου είχε δύο στόχους στα προσεχώς...αλλά η κριτική του Hugsy με έκανε να αναθεωρήσω την σειρά...

..."τα Αγγλικά της είναι υποτυπώδη... αλλά μίλησαν τα μάτια μια χαρά"...εδώ είμαστε σκέφτηκα...πάμε στην Lisa πρώτα...

...γουστάρω να μιλάνε τα μάτια...ΝτροπήΝτροπή



...γουστάρω να ανοίγω την πόρτα του δωματίου...να μπαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο...να μου χαρίζει χαμόγελο...να της χαρίζω χαμόγελο...και να πέφτει φιλί...χωρίς συστάσεις χαιρετισμούς και μαλακίες...

...να τις δείχνω με το χέρι μου το μέρος που θα ακουμπήσει τα πράγματα της...και λίγες στιγμές αργότερα...να της προσφέρω την πετσέτα...με χαμόγελο...

...μετά να αράζω ακούγοντας την μουσική από το Μad...και όταν βγαίνει από το μπάνιο...να ξαπλώνει δίπλα μου...για να ξεκινήσουν τα πρώτα αναγνωριστικά χάδια...τα πρώτα φιλιά...με χαμόγελο...

...γουστάρω να ξεκινά διστακτικά...και να ψάχνει με τα μάτια της...να διαβάσει τα δικά μου...για να δει αν μου αρέσει αυτό που κάνει...

...γουστάρω να της δίνω το στίγμα μου...να καταλαβαίνει γρήγορα τι θέλω...και να βυθίζεται μέσα μου...στην αρχή για να ακολουθήσει...και αργότερα έχοντας δήθεν παρασυρθεί...

...γουστάρω όταν επανέλθει η γαλήνη...και λίγο πριν σηκωθούν τα κορμιά μας...αυτές τις μικρές ξεχωριστές πινελιές που βάζουμε για να πούμε "σε ευχαριστώ"...χωρίς να μιλήσουμε...

...θα την ξαναδώ πριν φύγει...και αυτήν την φορά δεν θα χρειαστεί να πω ούτε μία λέξη...θα ξέρει...


p.s.1 ...στην επικοινωνία μπήκε δεκάρι για δικούς μου ευνόητους λόγους...

p.s.2 ...η κοπέλα το είχε...το δούλεψε...το σπούδασε...και τώρα θα σας πάρει και τα σώβρακα...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

p.s.3 ...αν περιμένετε από μένα "νορμάλ" κριτική...θα περιμένετε πολύ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
SG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 186058, kiriakoboy και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού