Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευμα εκλογων λοιπον και καπως επρεπε να περασει η ωρα μεχρι να βγουν τα πρωτα αποτελεσματα. Ματάκι
τηλεφωνο λοιπον στο γραφειο και κανονιζω για την Katty.


ομορφο κοριτσι γυρω στα 22-23 την εκανα,με καταγωγη οπως δηλωσε απο το Sochi.
οι φωτογραφιες που απεικονιζουν καλυτερα και ακριβεστερα αυτο που θα συναντησετε απο κοντα,ειναι οι δυο τελευταιες σελφι εδω στην καρτελλα της. οι υπολοιπες ειναι επεξεργασμενες αρκετα.
μινιον κορμακι,160 οπως αναγραφεται,μπορει και λιγοτερο,αδυνατουλα,μικρο βυζακι,μικρο κωλαρακι στητο και ομορφο,ολα πανω της ηταν μινιον.
οπως ακριβως προτιμω δηλαδη.ΜατάκιΚουλ
ηταν ντυμενη με ενα στενο και πολυ κοντο μαυρο φορεμα,μακιγιαρισμενη αρκετα,ισως και λιγο υπερβολικα για την ηλικια της,που για μενα τετοια κοριτσια δεν το χρειαζονται,με περιποιημενα ακρα και γενικα ομορφη και πολυ θηλυκη παρουσια.
ευγενικη και προθυμη να με εξυπηρετησει απο την πρωτη στιγμη που μπηκα στο δωματιο. μεχρι και τα ρουχα μου διπλωσε για να μην τσαλακωθουν Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο



μου δινει πετσετα λοιπον και παω για φρεσκαρισμα.
βγαινοντας λοιπον εγω ειχε μεινει μονο με τα εσωρουχα της και ξαπλωνοντας στο κρεββατι αρχισε το παιχνιδι.
αμεσως κουλουριαστηκε στην αγκαλια μου κι αρχισαμε τα φιλια.
το κοριτσι δεν τσιγκουνευεται καθολου να φιλαει. φιλαει πολυ ομορφα,χρησιμοποιει και τη γλωσσα αρκετα και η ατμοσφαιρα ζεσταθηκε αμεσως.
κατεβηκα συντομα χαμηλα κι αρχισα να την περιποιουμαι κι εγω.
μουνακι μινιον κι αυτο,κλειστου τυπου,πολυ καθαρο και στενο που ευχαριστηθηκα να το περιποιουμαι.ΓλώσσαΓλώσσα
δεχοταν με τροπο και λιγο δαχτυλακι κι εκει αντεληφθην και τη στενοτητα του.Ματάκι
για λιγο δεχτηκε και δαχτυλακι απο πισω αφου ειχε φτιαχτει και ειχε χαλαρωσει-καβλωσει.

στοματικο απο μερους της πολυ καλο με πολλη και υγρη περιποιηση και ολης της γυρω περιοχης. παιζει για πολλη ωρα εκει κατω αμα την αφησεις,ακομα και μεχρι τελους,οπως και εγινε στον πρωτο γυρο.
της αρεσει η πιπα το ρουφηγμα και το φτυσιμο στα μπαλλακια και τον παιρνει βαθια στο στομα δειχνοντας ετσι τη μαστορια της.

στο κατ εξοχην κυριο μερος του αγωνα αλλαξαμε αρκετες στασεις.
βοηθαει παρα πολυ ο σωματοτυπος της ακομα και για ακροβατικα Μεγάλο χαμόγελο
αρχη εγινε με cowgirl και επειτα την σηκωσα οπως ημουν μεσα της και την πηρα ορθια αγκαλια. αυτα ειναι τα καλα του να ειναι η περτενερ παναλαφρη και κοντουλα.
το κοριτσι τυλιχτηκε πανω μου κι εγω την ανεβοκατεβαζα πανω-κατω στο καβλι μου με δυναμη. ΚουλΚουλ
σε λιγο την κατεβαζω να την παρω ορθια οπως ηταν. φοραει τις γοβες με τις τακουναρες της κι αφου ανεβηκε εναν οροφο κι ηρθε στο υψος μου μπηκα μεσα της πισωκολλητα. η αισθηση ηταν πολυ ομορφη και επειτα σταματω και τη βαζω στα τεσσερα πανω στο κρεββατι κι εγω ορθιος απο πισω για την τελευταια σταση.
η θεα αυτου του μικρου ομορφου κωλαρακου με εκανε να ανεβασω παραπανω στροφες. χωρις παραπονο απο το κοριτσι την επαιρνα ετσι για οσο μπορουσα ακομα και μολις ερχοταν το τελος τελειωσα πανω της στο κωλαρακι,στη μεση,μεχρι και στην πλατη εφτασαν τα σκαγια.ΚουλΚουλ
ετσι τελειωσε κι η συναντηση και αποσυρθηκαμε στο μπανιο εναλλαξ να ξεπλυνουμε τον κοπο μας.




με λιγα λογια περασα πολυ καλα,το κοριτσι ειχε πολυ καλη συμπεριφορα σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου,φιλουσε ομορφα και βαθια,ειχε πολυ καλο στοματικο,ενω και στο σεξ συμμετειχε πολυ καλα. τιμαει μεχρι τελους τα λεφτα του,προτεινεται ομως μονο σε λατρεις των πετιτ.
να ειστε καλα ολοι.




Υ.Γ. τι πουτσα ηταν αυτη που εφαγε ο Συριζα κι ο Αλεξης ρε????ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.663
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, xlm, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού