Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 83 10
Call-Girls 250207
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Ναταλυ την ειχα ξανασυναντησει και μου ειχε κανει απο τοτε εντυπωση και η εμφανιση της και το προγραμμα της αλλωστε ειχα γραψει και την πρωτη της κριτικη. Βλεπωντας οτι αρχισε δουλεια στο συγκεκριμενο πρακτορειο περιμενα ωστε να ταιριαξουνε οι ωρες και να την παρω. Ετσι σημερα επιτελους ηρθε αυτη η ωρα. Χτυπημα πορτας και μολις με βλεπει με θυμηθηκε αμεσως οτι ημουνα ο πρωτος που της εγραψα κριτικη και μετα πηγε πετωντας. Ισως ομως να λεω και ψεμματα γιατι πολλα λεγονται τωρα τελευταια. Γραφουμε συνεχεια κριτικες για να βοηθησουμε οσο μπορουμε αυτο το σαιτ και κοσμο δινουμε πληροφοριες και τα ακουμε και απο πανω. Παμε τωρα στο θεμα μας. Ομορφη κοπελλα πολυ γλυκια στο προσωπο με ωραια χαρακτηριστικα και ολα φυσικα. Αυτο πιστευω ειναι ενα μεγαλο πλεονεκτημα για αυτην την κοπελλα. Πολυ καλος χαρακτηρας παντα χαμογελαστη και γλυκια και αρχισε να μιλαει και Ελληνικα αρκετα καλα. Πολυ ωραια ντυμενη ελαφρια βαμμενη και πολυ ωραιο χτενισμα στα μαλλια. Εβγαλε τα ρουχα της και εμφανιστηκε ενα πολυ ωραιο νεανικο σωμα. Πολυ ωραιο 4σαρι στηθος μικρη ωραια μεση πλακα κοιλια ωραια ποδια και αρκετα ωραιο κωλαρακι. Αρχισα να την φιλαω με γλωσσα και στον λαιμο και εκεινη ειχε πιασει το πεος μου και το επαιζε. Ειδε οτι ημουνα ηδη σκληρος και εσκυψε και τον πηρε στο στομα. Πολυ ωραιο τσιμπουκι με εναλλαγες deepthroat mouthfucking και πολυ καυλωτικους ηχους. Σαλια αναμεσα στα βυζια της και παιξιμο με τις βυζαρες της στο πεος πανω κατω. Ωραια αισθηση και καυλα. Στησιμο στα τεσσερα και καρφωμα στην κωλοτρυπιδα. Πολυ ωραιο στενο κωλοτρυπιδη και μου εκανε εντυπωση οτι οσο ποιο δυνατα εκανα τοσο ποιο πολυ καυλωνε η Ναταλυ. Πολυ μαλακο δερμα οταν την πιανεις η στα χερια της η στην πλατη η στην κωλαρα της. Η αισθηση σφυροκοπηματος με ωραιες καυλωτικες κραυγες και η αισθηση του μαλακου δερματος με εκανε να εκραγω και ισα που προλαβα να βγαλω το προφυλακτικο και να της τα δωσω ολα στο προσωπο. Τα δεχτηκε πολυ ανετα χωρις κανενα προβλημα. Μου χαμογελασε και μπηκε στο μπανιο. Εγω περιμενωντας να βγει ηδη σχεδιαζα πως θα κοιλισει ο δευτερος γυρος. Πηγα και εγω στο μπανιο ηπιαμε το ποτακι μας τα ειπαμε και μονη της χωρις καμμια προτροπη αρχισε παλι τα χαδια και την πιπα. Η ιδια πολυ καλη πιπα με τα ιδια χαρακτηριστικα για κανα 10λεπτο ακουραστη και αν δεν την σταματησεις μπορει να πιπωνει ασταματητα. Μιλαμε για εργαλειο. Ανεβασμα απο πανω μου πολυ ωραιο καβαλημα με εναλλαγες και εγω μονιμα το δαχτυλο στη κωλοτρυπιδα. Πολυ ωραιο γαμησι απο την Ναταλυ στησιμο παλι στα 4σερα παλι κωλοτρυπιδα αυτη την φορα με κρατημα το ενα χερι στον ωμο της και το αλλο διπλα στην μεση της για να μπορεσω να σφυροκοπησω δυνατα. Κανενα προβλημα απο μερους της με παλι καυλωτικες φωνες και καυλα. Παλι βγαλσιμο προφυλακτικου και αυτη την φορα χυσιμο στο λαρυγγι. Πολυ δυνατο εργαλειο η Ναταλυ συστηνεται για ολα τα γουστα. Ειναι σιγουρο οτι μαζι της θα περασεις αρκετα καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, flynow, georgesv και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού