Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 28 10
Call-Girls 19171
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι άγγελος! Θα μπορούσε το your angels να χρησιμοποιήσει την εικόνα της σαν trade mark...θα μπορούσε να είναι ο άγγελος σου...έστω γιά μία ώρα!

Την συνάντησα λίγο πριν τα Χριστούγεννα με σχεδόν άριστες εντυπώσεις, η κορασίς ξαναήρθε και εγώ είπα να την ξανασυντήσω να θυμηθώ...τώρα λοιπόν διορθώνω την αδικία εις βάρος της, της είχα βάλει 8,3. Η κόρη αγγίζει η αξίζει το άριστα.

Θυμίζει τις σλάβες ηρωίδες που περιγράφει ο γιατρός-φιλόσοφος Αβικέννας στα διηγήματα του.
Εξαιρετικής ομορφιάς το πρόσωπο, με δύο ψυχότροπα μεθυστικά μάτια που μεταδίδουν ευφορία κοιτόντας τα. Σλαβική ομορφιά σε όλο της το μεγαλείο!
Χαρακτηριστικά λες και τα σμίλευσε αρχαίος γλήπτης με τα σημερινά πρότυπα.
Κορμοστασιά λαμπάδα, σώμα γυμνασμένο, fit μιάς και είναι γυμνάστρια, μόνο λάθος κατ' εμέ το καρκινικό σολάριουμ.
Αχ αυτό το κωλαράκι...ακόμη βλέπω ροζ πεταλούδες...
Φροντισμένη, πεντακάθαρη με πανέμορφα ντελικάτα λεπτά περιποιημένα πάνω-κάτω άκρα.

Κάναμε έρωτα, δεν γαμηθήκαμε...το κορίτσι κατέχει την τέχνη του ακριβού έρωτα...δεν γαμιέται!
Στη σαγήνη του έρωτα δεν αρνείται τίποτα, δεν είναι GFE ούτε PSE και λοιπές αμερικάνικες μπούρδες (που αποδομούν το μεθύσι του έρωτα η περιγράφουν το σεξ με φθηνοπουτάνα), δεν είναι στημένη, απλά σου δίνεται συμμετέχοντας...
Δεν ζήτησα τίποτα και μου έδωσε τα πάντα, με ευγένεια και χωρίς παρεκτροπές, όπως της αξίζει!
Τι να πεις γιά το πλάσμα που σου ψιθυρίζει ευχαριστώ στο αυτί...γουργουρίζοντας από ευτυχία στο τέλος της συνεύρεσης?

Ηρωίδα του Αβικέννα και στα υπόλοιπα!
Ξέρει να συζητά, ενημερωμένη, πληροφορημένη...ακόμη και σε πολιτική...μπορεί να σε διασκεδάσει με την γλυκύτητα, τις φωνούλες και την οξυδέρκεια της.
Χαδιάρα γάτα, σε αγκαλιάζει και σε περιποιήται σαν τον άνδρα της. Κάποια στιγμή μου πρότεινε να φορέσω της μίας χρήσης παντόφλες γιατί θα πήγαινα γιά μπάνιο...αρνήθηκα... επέμεινε, ήρθε, έκσυψε και μου τις φόρεσε!
Αγγίζει τα όρια της γκέισας στην ευρωπαϊκή της έκδοση!

Το κορίτσι έχει άστρο, είναι πολύ όμορφη και σπουδαίος χαρακτήρας, τα ξέρει αλλά δεν τα χρησιμοποιεί.
Θα μπορούσε να κάνει πολλά πράγματα στη ζωή της αλλά...

Ευχαριστώ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 olddog, vltepdr, Karelis69 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού