Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
Call-Girls 6197
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από το πετυχημένο μου ραντεβού με την Albina μπήκα στο Your Angels για την επόμενη τυχερή… κλικ μου έκανε η Darina. Τηλεφωνώ στο γραφείο και μέσω της ευγενικότατης τηλεφωνήτριας έκλεισε το ραντεβού για το ίδιο ξενοδοχείο τις πρώτες απογευματινές ώρες… Μου άργησε λιγάκι, (κανένα δεκάλεπτο) αλλά χαλάλι της…
Είναι όμορφη κοπέλα, έχει νεαρή τσιτωμένη επιδερμίδα, ωραίο λαχταριστό κορμί με καμπύλες και πρόθυμη στις απαιτήσεις και στα γούστα μου… Πολύ καλά τα αγγλικά της (καλύτερα από τα δικά μου) και η συνεννόηση μαζί της είναι ευχάριστη!.. Φιλάει με γλώσσα και της αρέσουν τα φιλιά στον λαιμό και στο αυτί… Αρκετά καλή και υπομονετική στην πίπα της, έχει δυνατό ρούφηγμα και τον φτάνει μέχρι τον λαιμό…. Άτριχο και πεντακάθαρο το μουνάκι της τρελαίνεται για γλειφομούνι … μέχρι οργασμού!... Τελείωσα δυο φορές και τις δυο στο στόμα της απολαμβάνοντας χαλαρωτική πιπούλα μέχρι την τελευταία σταγόνα… Δεν τα καταπίνει αλλά δεν σε κόβει για να πάει στο μπάνιο να τα φτύσει…
Πέρασα καλά με την Darina, είναι όμορφη, έχει ωραίο κορμί, είναι δεκτική, ορεξάτη για σεξ και θα ήθελα να την ξανά πάρω στο μέλλον!...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
523
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, THV, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού