Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 56 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Yστερα από την προηγούμενη φορά που την είχα κλείσει, αλλά για δικούς μου λόγους ακύρωσα την συνάντηση, ήρθε το "πλήρωμα του χρόνου" και το μινιόν καυλάκι ...εγαμεύθη Κατσικογάμης παντοιοτρόπως!! Ναι!
Συνάντηση (ενδεικτική ημερομηνία) σε γνωστό γαμησοχοτέλ του κέντρου. Το γελαστό κοριτσάκι, ήρθε και λίγο νωρίτερα απ την ώρα της!! Έρωτας
Πεντακάθαρο και μοσχομυριστό, εγαμεύθη ασύστολα και πολύ δυνατά.... Ντουζάκι, χαδάκια-φιλάκια & τσιμπουΚΑΡΑ..... με γλειφοροφήγματα, προστυχοματιές, χτυπήματα του πέοντα σε γλώσσα και πρόσωπο. Και τα μπαλάκια δεν έμειναν παραπονεμένα...
Της "έφαγα" κι εγώ το μικρό καυτό γλυκόμουνο, πούχε ανοίξει σαν ρόδο αμάραντο κι ήταν "μελωμένο" & κατακόκκινο, κάτι που αν δεν κάνω λάθος -το απόλαυσε, με μουγκρητά και κραυγούλες....
Γλώσσα ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ είναι ΜΕΛΙ Γλώσσα
Την κάρφωσα πάνω στον έτοιμο να εκραγεί πεοΠΥΡΑΥΛΟ -αν και ήθελα να την ποτίσω στο στόμα το σπέρμα μου- δεν πρόκαμα Χαμόγελο
Το καποτίδιο γέμισε χύσια ...πάραυτα.
Ξανά ντουζάκι και οι δυό, καφεδάκι τσιγαράκι και σόσιαλ. ΩΡαίο κι ευχάριστο τυπάκι το κορίτσι, δεν σ'αφήνει να πλήξεις. Πειραχτήρι επίσης, με ιδιαίτερη ροπή στα σηκωμένα καυλιά..Μεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΜατάκι
Μου τονε ξανασήκωσε χωρίς να το καταλάβω... Έρωτας αλλά αυτή κατάλαβε πολύ καλά, και βαθιά στο μουνάκι της, τι εστί γαμήσι δυνατό και βίαιο, σε ΟΛΕΣ τις στάσεις καμασούτρα. Και στο όρθιο και καρεκλάτο και στο πάτωμα και στο μπάνιο και στο τοίχο και μπροστά στον καθρέφτη. Ήθελα να πάρω και Κατσικογάμης το κωλλαράκι της, αλλά φοβήθηκα πως θα μου μείνει στα χέρια & το ματαίωσα....
Επί μισή ώρα το μουνάκι του κοριτσιού πέταγε σπίθες και φλεγόταν από καύλα..... Για τέλος, τηνε γαμούσα στο στόμα, με πνιγμούς και δάκρυα -αλλά χωρίς διαμαρτυρίες- και έχυσα.
Μπράβο στο κορίτσι και μπράβο στις τηλφ του γραφείου. Ευγενέστατες κι εξυπηρετικές. ΟΠΩΣ πρεπει να είναι τα γραφεία.


Διευκρίνηση προς admin : Ανέβασα την ίδια κριτική πριν 6-7 ώρες. Πατώντας ΥΠΟΒΟΛΗ, κόλλησε(?) ο υπολογιστής και πιθανολογώ πως δεν έφτασε σε σας. Γι αυτό την αναρτώ ξανά.
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, dourosladers, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού