Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μή ρωτάτε γιατί γράφω τώρα και όχι πριν μια βδομάδα που την είδα, ούτε και εγώ δεν έχω ξεκάθαρη απάντηση...
Λίγα και περιεκτικά μήπως και ξαναέρθει το μικρό ουκρανάκι, αν και δεν το νομίζω.
Θα προκαλέσω τη μήνη ορισμένων συναδέλφων στο φόρουμ, αλλά τί να κάνουμε, γούστα είναι αυτά....
Τί εννοώ; Η κοπελίτσα αντικειμενικά από κορμί και εμφάνιση δεν είναι για αυτά τα ποσά. Γιατί κάθησα; Έχω πάθος με τις πιτσιρίκες, ειδικά τις μικροκαμωμένες και κοντούλες, κάτι με πιάνει και δεν μπορώ να αντισταθώ...Κεφάλι σε τοίχο!
Ενάμιση μέτρο με το ζόρι το θηρίο, δείγμα γυναίκας, σαν τα ποτά στα αεροπλάναα.
Δε νομίζω να ενδιαφέρουν κανέναν παραπάνω λεπτομέρειες εμφάνισης, να πω μόνο βυζί άσσος, τα τατουάζ που φαίνονται, σημάδια-στίγματα στο προσωπάκι της και λίγο ταλαιπωρημένη επιδερμίδα.
Ευχάριστος χαρακτήρας, αξιοπρεπή αγγλικά για να ανταλλάξεις 2 κουβέντες αλλά τί να πεις μαζί της καθώς έκανε μπαμ ότι είχε ήδη μπουχτίσει από τη διαμονή της εδώ και το μυαλό της ήταν πίσω στην πατρίδα της.
Τέσπα, είπα να ρίξω ένα μπαλάκι και να αποχωρήσω, αλλά αποφάσισα να καθήσω και για δεύτερο γύρο. Ο λόγος; Δεν της φαίνεται αλλά η μικρή μου έκανε μια από τις τοπ 10 πίπες στην πορνοκαριέρα μου. Δεν ξέρω τί σημαίνει αυτό, αλλά μάλλον στην πατρίδα της πρέπει να ρουφάει ψωλές από τα 13...Money Mouth ή απλά να έχει έμφυτο ταλέντο οπότε θα έπρεπε να το εκμεταλευτεί καλύτερα. Όλο μέσα, μπούκωμα μέχρι δακρύων, σωστή ποσότητα σάλιου, ρυθμός, γλώσσα, τα πάντα όλα....
Καβάλησε το ευρωπαϊκό μονόχορδο με αρκετή όρεξη για λίγη ώρα αλλά τα έφτυσε γρήγορα...Λύπη
Όπως επίσης έφτυσε και την creme brulee καθώς της ήρθε πολύ και μάλλον δεν της άρεσε και η γεύση...Εμμμμ

Δεν έχει νόημα να γράψω και τίποτα άλλο. Δεν θα την πρότεινα σε κανέναν πέρα από αυτούς που έχουν την ίδια τρέλα με εμένα για petite κορμάκια (μας κάνουν να φαινόμαστε και ψωλαράδεςΣπασίκλας)...
Ο μόνος λόγος που θα την έβλεπα ξανά θα ήταν ένα συμφωνημένο ραντεβού με χαμηλότερη τιμή αποκλειστικά και μόνο για πίπωμα μέχρι να στραγγίξει η μάνικα και να βγάζει αίμα....

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.266
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Depositos, blizardeye και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2019
Στα γούστα μου είσαι και εσύ
Μπράβο και κρίμα που έφυγε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1