Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πριν πω για την συνάντηση να πω καποια πραγματα.Απο οσα εχω καταλαβει αυτα τα χρονια υπαρχουν 2 κύριες κατηγορίες παικτων.αυτοι που βαζουν πρωτα την εμφάνιση και αυτοι που βαζουν πρωτα τις υπηρεσίες.φυσικα το ιδανικό ειναι να συνυπάρχουν και τα 2 αλλα δεν ειναι τοσο συχνο.εγω ανηκω ξεκάθαρα στην δευτερη κατηγορια.αν θελετε και ενα ποσοστο οι υπηρεσιες παιζουν ενα 70% για να κλεισω ενα ραντεβου.και αυτο διοτι οι υπηρεσιες που ζηταω ξεκινανε απο pse και φτανουν στα ορια του bdsm.ενας συνδυασμος υπηρεσιων απο αυτες τις κατηγοριες που ειναι δυσευρετος.ετσι λοιπον οταν βρισκω πληροφορίες για κοπελες που μπορουν να προσφερουν τετοιες υπηρεσίες η εμφάνιση μπαινει σε δευτερη μοιρα (η 30% αν προτιμάτε)...τωρα θα μου πειτε γιατι μας ζαλίζεις τον ερωτα ρε φιλε...η ρουσλανα λοιπον ηταν τετοια περιπτωση.εμφανισιακα πολυ μακριά απο τα δικα μου γουστα αλλα διαβασα τις κριτικες μαζεψα πληροφορίες απο μελη και αποφασισα να κανω μια συναντηση εστω και αν ρισκαρα αρκετα...κλασικα ευκολη συνεννόηση με το γραφειο.ανοιγει η πορτα και πεταγεται ενας τσολιας με τακουνια και μαυρο δερματινο φορεμα.ενταξει κ εγω ειμαι κοντος αλλα η κοπελα ειναι κοντα στο 1.80 χωρις τακουνια.την ειπα να βγαλει τα παπουτσια γτ θα παθαινα αυχενικο αν συνεχιζα να κοιταω ετσι ψηλα.εμφανιση λοιπον.οι φωτογραφίες ειναι παλιες σιγουρα αλλα ο χρονος ειναι καλος με την κυρια και δεν εχει σπασει ιδιαιτερα.καποια μικρα σημαδια μονο στο προσωπο δειχνουν οτι ειναι 35αρα αλλα οχι κατι φοβερο.μοντελε σωμα πολυ αδυνατο για τα γουστα μου.2αρι βυζι πεσμενο και κωλος σχεδον φλατ.ειπαμε μοντελε σε ολα.σχεδον δεν ειχε λιπος πανω της...και παμε στο προσωπο. Οποιοσδήποτε ΔΕΝ εχει γκαυλες με ασιατικα χαρακτηριστικά (και εγω δεν εχω) θα βρει το προσωπο μετριοτατο η εστω οχι γκαυλωτικο.φυσικα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι ασχημο απλα ειναι μακρια απο τα δυτικα προτυπα ομορφιας που αρεσουν στους περισσότερους απο εμας.και παμε στον λογο που εγινε η συνάντηση.τις υπηρεσίες.προς υπερασπιση της κοπελας οι υπηρεσίες pse μεχρι τα ορια του bdsm που θελω εγω εχουν ενα πολυ μεγαλο ευρος.οποτε μια κοπελα μπορει να κανει καποια απο τα πραγματα που θελουμε αλλα οχι αλλα.καθε κοπελα εχει τα ορια της και ειναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ σεβαστα.στον αγωνα λοιπον.βαθια φιλια με γλώσσα και οταν γκαυλωσε δαγκωνε κιολας.πιπα βαθια καλη αλλα οχι mouthfuck κτλ σηκώνει σφυροκοπημα αλλα μονο απο μπροστα.οταν την γλυφεις τρεμει και μουσκευει.δεν μπορει η δεν θελει πολλες αγριαδες αλλα βγαζει πολυ παθος.στο πρωκτικο ζοριστηκε αρκετα και δεν μπορεσα να ανεβασω ρυθμο οπως θελω οποτε δεν μπορω να πω οτι ηταν πετυχημενο.για αυτο εβαλα και αυτον τον τιτλο.γενικα βγαζει ένταση και παθος και οποιος δεν θελει τοσο hardcore πραγαματα θα καλυφθει.μιλαω παντα για υπηρεσίες και οχι εμφανιση.πεντακαθαρη μπανιο αναμεσα στους γυρους και στο σοσιαλ εξαιρετικά Αγγλικά και απο την μικρη συζητηση που ειχαμε φαίνεται ενδιαφερον ανθρωπος αλλα δεν παμε για αυτο εκει και ειναι τα υπολοιπα που κρινουν αν ενα ραντεβου ειναι καλο η κακο(η μετριο στην συγκεκριμένη περιπτωση)...εδω να πω οτι αυτα που γραφτηκαν για το αλκοολ ισχυουν καθως ειχε μια μικρη γευση στο στομα της και πιθανολογω οτι οι επομενοι θα το καταλαβαν περισσότερο καθως εγω ημουν το πρωτο ραντεβου.παρολο που δεν ηταν μεθυσμενη η κατι τετοιο δεν χτυπαει καλα στον πελατη.το ειπα και στο γραφειο.για οσους ενδιαφερονται παντως ηταν captain Morgan με κολα...αυτα τα ολιγα κυριοιΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
5.082
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2019
Δεν νομίζω ότι πραγματικά υπάρχει η διαφορά του gfe και του pse τουλάχιστον όπως ερμηνεύονται.Όπως και αν πηδιέται η φιλενάδα αν το πάρεις σε βίντεο τσόντα θα είναι .Το τι κάνουν οι κοπέλες είναι σχεδόν το ίδιο, οι περισσότερες αποφεύγουν το πρωκτικό και κάποιες το φιλί.Το αν κάποιος-α μπορεί ή θέλει να κάνει bdsm είναι άλλη ιστορία εκεί έχει να κάνει με την απόλαυση του πόνου .Στο επίπεδο του εύρους υπηρεσιών κάποιου επαγγελματία έχει .Μήπως όμως αυτό που θέλεις να πεις (όχι μόνο εσύ,έτσι έχουν διαδοθεί οι όροι) είναι κατά πόσο η κοπέλα φαίνεται να -απολαμβάνει το σεξ- και να ζητά διάφορα δίνοντας -την αίσθηση πως είσαι επιθυμητός- (σαν να λέμε το γουστάρω ,σε γουστάρω); Η φιλενάδα δεν «φουντώνει» και δεν υποκρίνεται (το κάνει γιατί είναι η φίλη σου - gfe) αλλά και μόνο μια πόρνη «φουντώνει» και υποκρίνεται (το κάνει γιατί είναι η δουλειά της - pse) ... Πως γίνεται αυτό ... άτιμε κόσμε ...
16 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπαρχουν διαφορες φιλε μου.ναι οι υπηρεσίες μπορει να εχουν ιδιες ταμπελες πχ φιλι η πρωκτικο αλλα ο τροπος που σε αφηνει να προχωρησεις αλλαζει το τι ειναι.και φυσικα οταν μια κοπελα θα θελει να κινηθει σε τετοια ορια θα πρεπει να της αρεσει και λιγο ο πονο και να ειναι και λιγο submissive...τωρα αν ειναι καλη ηθοποιός και το κανει να φαινεται οτι της αρεσει για μενα δεν ειναι προβλημα.αφου μου βγαζει την αισθηση που θελω ολα ειναι καλα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2