Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα δει τις κριτικές των συναγωνιστών ότι είναι περίεργη κ ίσως βαριέται η δε γουστάρει .
Αυτό όμως που είπαν όλοι κ σωστα ήταν η γκομενα είναι κουκλί .
Τουλάχιστον λεω δε θα έχω εκπλήξεις δυσάρεστες εμφανισιακά ...
Οι οιωνοί ήταν με το μέρος μου ...η αγέλαστη της resection μου χαμογέλασε κ μου έδωσε κ δωμάτιο του 4ου επιτέλους που είναι πάντα γεμάτα λόγω ανακαίνισης τους .
Με έπιασε απροετοίμαστο ομολογώ .
Άνοιξα πόρτα κ το χαμογελο του κλαρινογαμπρου το φόρεσα αμέσως .
Πρώτη σκέψη γύρισα δεκαετίες πίσω τότε στο σχολείο που όταν βγαίναμε με τις ωραίες του σχολείου καθόμαστε γύρω τους ...γκομενοφυλακες
μη μας τις γαμισουνε (η εμείς η κανεις ένα πραμα)
Η μικρη είναι κούκλα , χαμογελαστη κ έξυπνη .
Ξαναλέω έξυπνη γιατί στην πορνοκαριερα μου έχω συναντήσει κουτοπόνηρες , χαζές , καπάτσες , ψευτρες , ψεύτικες κ πολλά αλλα είδη .
Επανέρχομαι γιατί ξέφυγα κ ίσως έγινα βαρετός .
Η Alexandra ξερει ότι είναι ωραια αλλα διαφωνώ στο ότι το εκμεταλλεύεται .
Κάστανοκοκκινο μαλλι ίσιο με καθαρό βλέμμα κ πράσινα ματια φωτεινά .Στηθος φτιαχτό πολύ καλή δουλεια κ ρόγα που κρεμας πουκάμισο , σκούφο , μπουφάν η ότι σκατα θες να ξεφορτωθεί κάποιος για να πηδήξει ένα super μωρό .
Δεν θα δεις ξεκωλο η κάποια μακιγιαρισμένη σαν κλόουν η συμπεριφορα με τη τσίχλα στο στόμα κ στυλακι λεφτά κ σπρώξε να τελειώνουμε .

Όλα σε μια συμμετρία .
Ναι θα συμφωνήσω στο ότι είναι λίγο απόμακρη .
Εγώ ειδα ότι απλά σκανάρει το χώρο , τον πελάτη , το υφος του κ τη συμπεριφορα του .ναι έκανε μισό τσιγάρο που με ρώτησε κ ήπιε κ μισό ποτήρι κρασί 5 λεπτά ε και ? Από την άλλη μου είπε προς τιμή της ότι έχει κανει μπάνιο αλλα ξαναπάει αν θέλω ...
Δεν χρειάστηκε .
Πλακώθηκαμε στα γλωσσόφιλα , η πιπα της ήταν εκπληκτική , αργή , υγρή κ η γλώσσα της έφτασε παντού .
Χωρίς ρυθμούς τσοντας αλλα σαν ένα γκομενακι που σε ανακαλύπτει κ θέλει να σε ευχαριστήσει σιγα σιγα .
Δεν ξέρω αν το πρακτορείο της τράβηξε το αυτί η αν δεν έχει δουλεια κ είπε να συμμορφωθεί καλά δε με νιαζει κιόλας .
Περασα ανέλπιστα καλά από ένα super γκομενακι που έχει ένα καθαρό αληθινό βλέμμα κ συνάμα κανει μια δουλεια για λεφτά .
Μη παραμυθιαζόμαστε για τα λεφτά δουλεύουν όλες .
Όταν τα δουλεύουν χωρίς κουτοπονηριές εγώ είμαι καλυμμένος σε όλους τους τομείς .
Σορυ για το πλατιασμα της κριτικής κ τα ορθογραφικά .
Δε θα ξαναγίνει ...
Οπως κ εγώ δε θα ξανά είμαι ο γκομενοφυλακας στις αλησμόνητες εποχές σχολείου .
Το κέρατο μου γαμω !!!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.620
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, alpula και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού