Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Παιδια καλησπερα και απο εμενα!!Μετα απο καιρο κατεβηκα Θεσσαλονικη για ενα 4ημερο διακοπων.Πρωτη φορα λοιπον ειπα και γω να δοκιμασω να παρω μια κοπελα στο διαμερισμα μου.Αφου διαβασα λοιπον τις κριτικες σας για τα κοριτσια που ειναι αυτη τη στιγμη στο εν λογο γραφειο κατεληξα στη Ρεγγινα γιατι σκεφτηκα οτι ταιριαζει πιο πολυ σε αυτα που εμενα αρεσουν.Δηλαδη τα λιγο πιο hardcore.Αφου μιλησα με το γραφειο ,το ραντεβου κλειστηκε γρηγορα για το βραδυ στο διαμερισμα μου.Η κοπελα ηρθε στην ωρα της με ωραιο ντυσιμο και γενικα προσεγμενη.Δεν ειναι κανενα μοντελο οπως ειπαν τα παιδια πιο κατω αλλα ειναι πιο εκφυλο κατι που εμενα μου αρεσει σε μια γυναικα. Σαν πρωταρης και γω προσπαθω να ειμαι χαλαρος ανοιγω την πορτα και αφου χαιρετιομαστε με την κοπελα η οποια ηταν μες στο χαμογελο και την τρελα παιρνω το μπουφαν της το κρεμαω και δεν προλαβαινουμε να κανοθμε δυο βηματα ,σκυβει μου κατεβαζει τη φορμα,γονατιζει και αρχιζει την πιπα στο διαδρομο.Μενω μαλακας!!Ο,τι αγχος ειχα μου εφυγε εκεινη τη στιγμη...Μετα τα πραγματα πηραν τον αγριο δρομο τους,αυτον που πραγματικα με φτιαχνει...Ο,τι εγραψαν τα παιδια κατω ισχυει στο εκατο τις εκατο!!Η γκομενα γουσταρει ξυλο,βρισιες, φτυσιματα ,σε γλυφει σαν να μην υπαρχει αυριο.Θελει να την γαμας αγρια και της αρεσει πολυ απ οτι μου ειπε.Βεβαια ολα με ενα μετρο ,μη το σακατεψουμε το κοριτσι.Τελειωσα 3 φορες σε μιαμιση ωρα και αυτο για μενα λεει πολλα.Γουσταρα τρελα και αυτην το ιδιο και νομιζω πως και τον επομενο μηνα που θα κατεβω Θεσσαλονικη θα την ξανασυναντησω αν ειναι ακομα στο γραφειο.Για τους λατρεις λοιπον του πιο αγριου σεξ η Ρεγγινα ειναι μια πολυ καλη επιλογη!!Ο,τι απορια εχετε ρωτηστε ελευθερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 16, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Farinos, Professoras, alladalla και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού