Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 45 10
Call-Girls 82609
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κοιτώντας τις νέες αφίξεις συνοδών εντύπωση μου έκανε η Inesa… Είναι καστανόξανθη με πράσινα μάτια και με έντονα χείλια , συνηθισμένο το ύψος της αλλά με ωραίο αδύνατο σώμα και στήθος φυσικό δυάρι… Εύκολη η συνεννόηση με το γραφείο και το ραντεβού έκλεισε για την Κυριακή το απόγευμα στο ξενοδοχείο ενός φίλου μου… Άργησε ένα δεκάλεπτο και άρχισαν να με ζώνουν τα μαύρα φίδια… Με το συγκεκριμένο γραφείο δεν είχα ποτέ πρόβλημα και τα ραντεβού ήταν στην ώρα τους... Έβλεπα την ώρα να περνά και σκεφτόμουν ότι την πάτησα και ένα σωρό μαύρες σκέψεις που μου χαλούσανε την διάθεση… Λίγο πριν το δεκάλεπτο και ενώ ήμουν έτοιμος να πάρω τηλέφωνο με ειδοποιούν από την ρεσεψιόν ότι το κορίτσι ανεβαίνει στο δωμάτιο… Την περίμενα στην πόρτα και η πρώτη εντύπωση (από κοντά) είναι ότι: δεν διαφέρει από τις φωτογραφίες της και είναι όμορφη κοπέλα, είναι κοπέλα που θα σου τραβήξει το βλέμμα αν θα την δεις να περπατά στον δρόμο… Είναι πρόσχαρη κοπέλα με μόνιμο το χαμόγελο στα χείλη και θετική ενέργεια που την νοιώθεις … Καλούτσικα τα αγγλικά της συνεννοήσιμα θα μπορούσα να πω αν και δεν επιχείρησα να κουβεντιάσω παρά μόνο τα απαραίτητα για την συνάντηση μας… Είναι καθαρή κοπέλα έκανε ντουζάκι στην αρχή και στο τέλος πριν να φύγει…
Στα του αγώνα έχω καλές εντυπώσεις , φιλάει με γλώσσα από την πρώτη στιγμή, αρκετά καλή η πίπα της με μπόλικα σάλια , ρούφηγμα του πουτσοκέφαλου και έκανε και μια περασιά από τα μαλλιαρά μου αρχίδια ρουφώντας τα ένα, ένα στο στόμα της και φυσικά το κορυφαίο το βαθύ λαρύγγι που το νοιώθεις όταν τον εξαφανίζει όλον μέσα της…
Πεντακάθαρο και ευωδιαστό το μουνάκι της το χάρηκα στην κλασική στάση 69 με γλώσσα και με δάχτυλα… Το σεξ ξεκίνησε με την Inesa από πάνω μου να χοροπηδάει στην κυριολεξία πάνω στον πούτσο μου και εγώ να την απολαμβάνω με μάτια και με χέρια… Την άφησα να το χαρεί και προσπάθησα να ακολουθήσω τους ρυθμούς της με αποτέλεσμα να πάρω τον πρώτο οργασμό της… Στην συνέχεια αφού πρώτα πήρε τις ανάσες της και ηρέμησε από τον οργασμό της την γύρισα σε ιεραποστολική στάση με τα πόδια να τα αλλάζω συνέχεια θέση … Πότε μαζεμένα στο στήθος, άλλοτε τυλιγμένα στην μέση μου μετά τα άνοιγα διάπλατα και κάρφωνα το μουνάκι της με δύναμη και ορμή μέχρι που (πιστεύω) πήρα και δεύτερο οργασμό… Πρίν καλά καλά ηρεμήσει την γύρισα σε πισωκολλητό … Θέα υπέροχη, καύλα στα κόκκινα και αν προσθέσεις το μαλλιοτράβηγμα και τα μπατσάκια στα κωλομάγουλα που τα ευχαριστιέται τότε έχεις ένα δυνατό οργασμό που ίσα ίσα πρόλαβα να βγάλω το προφυλακτικό και να τελειώσω στο στόμα της που το είχαμε συνεννοηθεί από πριν…
Μπήκαμε μαζί για ντουζάκι και δεν έχασα την ευκαιρία να τρίψω και να τριφτώ με αφρόλουτρο πάνω στο κορμάκι της… Στην συνέχεια χωρίς να βιάζεται (αφού την εξαντλήσαμε την ώρα) ντύθηκε και με αποχαιρέτησε με ένα φιλί και ένα χαμόγελο !...
Αυτά από εμένα και την Inesa φίλοι μου, πέρασα καλά, ευχαριστήθηκα σεξ και πιστεύω να το ευχαριστηθείτε και εσείς … όποιος προλάβει φυσικά γιατί η κοπέλα είναι σε τουρ και σε 10-12 μέρες θα φύγει…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, travestolagnos, eridon1877 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2019
Μπραβο συναγωνιστη την ειχα στα υποψην αλλα χωρις κριτικες δεν το ρισκαρα.Η εμφανιση της μοιαζει με τις φωτο η εχει φωτοσοπ;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1