Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Call-Girls 5607
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν πας δυο τρεις φορές με Ρωσίδα δύσκολα ξεκολλάς να πας με άλλες !...
Συνήθως είναι ψηλές, λυγερόκορμες, ξανθιές και με γαλάζια μάτια, όπως δηλαδή είναι και η Lina… Το ραντεβού έκλεισε εύκολα με δύο τηλέφωνα στο γραφείο και στην ώρα της ακριβός ήταν έξω από την πόρτα μου !... Η πρώτη εντύπωση είναι οοουάάάουυυυυ… Είναι όντως ψηλή η κοπέλα και με τα τακούνια έδειχνε μπάσκετ μπολιστρια… Έχει ξανθά μαλλιά όμορφο πρόσωπο και μπλε μάτια σαν της θάλασσας…
Στην συνεννόηση είχαμε ένα θέμα που ξεπεράστηκε θα μπορούσα να πω αμέσως με το που αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα και το χαμούρεμα… Μικρό είναι το στήθος της σε αναλογία με το σώμα της αλλά είναι στητό, αρκετά σφιχτό και ρωγίτσες που τσιτώνουν αμέσως όταν τις ζουλήξεις!... Μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι που έκανε δοκίμασα και το αποτριχωμένο μουνάκι της που είναι εξίσου ευερέθιστο και υγραίνεται αμέσως … Δοκίμασα και την πίπα της όταν της ζήτησα να έρθει από πάνω μου σε στάση 69 και ήταν αρκετά καλή, με χάιδεμα των αρχιδιών και του κορμού, με αρκετά δυνατά ρουφήγματα του πουτσοκέφαλου και αρκετά σάλια που σου δίνουν την εντύπωση ότι θα τα χρησιμοποιήσει για λιπαντικό!... Τελείωσα στο στόμα της μετά από ένα δεκάλεπτο τσιμπούκι και δεν τον έβγαλε από το στόμα της μέχρι να μαζέψει και την τελευταία σταγόνα μου!... Πήγε στο μπάνιο για να φρεσκαριστεί και εγώ βρήκα την ευκαιρία να πάρω τις ανάσες μου και να ρίξω τους παλμούς μου που είχαν πιάσει κόκκινο!... Το διάλειμμα μας ήταν μικρό, η κουβέντα και τα περιττά λόγια ανύπαρκτη οπότε ανέλαβε δράση από εκεί που σταματήσαμε. Τον ρούφαγε , τον έτριβε και τον έπαιζε μέχρι που τον έκανε και πάλι παλικάρι έτοιμο να εξερευνήσει ότι δεν μπόρεσε να εξερευνήσει η γλώσσα μου παρά τις φιλότιμες προσπάθειες που έκανε…
Αφού του φόρεσε την στολή την ξάπλωσα στο κρεβάτι σε στάση ιεραποστολική με τα πόδια να κοντεύουν το ταβάνι, τα χέρια μου στα βυζάκια της και τα μάτια μου να χάνονται στο μπλε των ματιών της ξεκίνησα αργά αλλά ρυθμικά να μπαινοβγαίνω μέσα της… Από μέρους της υπήρχε συμμετοχή με κουνήματα τις λεκάνης, με βογγητά και κάτι που έλεγε στα Ρωσικά… Δεν ξέρω Ρωσικά αλλά από την έκφραση του προσώπου της και την χροιά της φωνής της την ώρα που τα έλεγε με καύλωνε ακόμα περισσότερο και της έλεγα: ντα… ντα.. Έπειτα την γύρισα πλάγια και παραλίγο να κάνω λάθος την τρύπα πάνω στην βιασύνη μου… Θεϊκή η θέα που προσφέρει στα τέσσερα με τις τρυπούλες της διάπλατα ανοιχτές έτοιμες για όλα… Αυτή η στάση θα πρέπει να είναι η αγαπημένη της γιατί από την ώρα που μπήκα μέσα της μέχρι την στιγμή που τραβήχτηκα βιαστικά για να ξανά τελειώσω στο στόμα της, το μουνί της ήταν συνέχεια μούσκεμα, ένοιωθα τις συσπάσεις του, και το στόμα της δεν σταμάτησε να βογκάει και να μιλάει ρωσικά που όπως προ είπα δεν γνωρίζω, αλλά πολύ με καυλώνανε έτσι όπως τα έλεγε!!!.... Αν και δεν είχαμε ιδιαίτερο διάλογο πέρασα ωραία, ευχαριστήθηκα πίπα και γλειφομούνι και εκτονώθηκα έντονα δυο φορές στο στόμα της ρουφώντας μου μέχρι και την τελευταία σταγόνα!.. Αν ξαναβρεθώ μαζί της πολύ πιθανό να την πάρω και από πίσω (μιας και την προσφέρει την υπηρεσία) για να δω πόσο καυλιάρα είναι και στην πίσω πόρτα και για να μάθω περισσότερα ρωσικά…
Αυτά από μένα φίλοι μου για την Lina και όπως προ είπε και ένας φίλος: Να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα!...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alex_Born, chris1955, THV και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2019
Φίλε πως και δεν την πήρες και από πίσω;
M
mark.red
24 Φεβρουαρίου, 2019
Δεν ξέρω Ρωσικά αλλά από την έκφραση του προσώπου της και την χροιά της φωνής της την ώρα που τα έλεγε με καύλωνε ακόμα περισσότερο και της έλεγα: ντα… ντα..
Φίλε αυτή η φράση σου είναι όλα τα λεφτά.. και σε εμένα έτυχε μία φορά πέρισι το καλοκαίρι με μία τουρήστρια γαλίδα και ενώ την γάμαγα και έλεγε τα δικά της της έλεγα : ουί , ουί .... Συναινώηση μπουζούκι αλλά το γαμίσι... γαμίσι!.
24 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όταν είσαι πιτσιρικάς σε ενθουσιάζουν αυτά
Κουλ
24 Φεβρουαρίου, 2019
Ωραία φίλε η κριτική σου και θα συμφωνήσω με την πρώτη σου φράση: Αν πας δυο τρεις φορές με Ρωσίδα δύσκολα ξεκολλάς να πας με άλλες...
Αχ αυτές οι ρωσίδες!...
K
Kyr.Mih
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4