Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Call-Girls 4055
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Το ραντεβού με την Zlata έκλεισε μέσω του γραφείου της εύκολα για τις πρώτες βραδινές ώρες σε δικό μου ξενοδοχείο… Συνεπείς στο ραντεβού της δεν μπορώ να πω κουβέντα ΑΛΛΆ μέχρι εκεί… Καπέλο
Η πρώτη κρυάδα ήρθε μόλις άνοιξα την πόρτα!... Χμμμ;Χμμμ;
Τι 25 χρονών λέει;;;; Μαλακία Είναι τουλάχιστον 35 ΚΑΙ πολύ ποιο αδύνατη από τις φωτογραφίες της !!!.... Στις φώτο της δείχνει να έχει κάποιο κώλο και κάποιο κρεατάκι γύρω από τα κόκαλα, αλλά όχι στην τωρινή πραγματικότητα…
Την δεύτερη κρυάδα την ένοιωσα όταν πήγα για να την φιλήσω!... Δεν ξέρω αν η άσχημη μυρωδιά του στόματός της ήταν από κάτι που έφαγε η από κάποιο χαλασμένο δόντι , πάντως εμένα με χάλασε πολύ !!!!... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Η αλήθεια είναι ότι κατάλαβε ότι χαλάστηκα με όλη αυτή την κατάσταση και προσπάθησε κάπως να την διορθώσει στον αγώνα με βογγητά και δήθεν αναστεναγμούς αλλά…
Η αποκορύφωση της αποτυχίας ήταν όταν με το ζόρι βαρώντας μαλακία τελείωσα στο στόμα της, ΚΑΙ ΠΡΙΝ καλά , καλά τελειώσω σηκώθηκε και πήγε στο μπάνιο και με άφησε με τον πούτσο στο χέρι !.... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Συνέχεια δεν υπήρξε … τα νεύρα μου ήταν δεκαπλάσια από την καύλα μου και το τελείωσα εκεί… Όλοι μας λίγο πολύ έχουμε φάει την φόλα μας από κάποια κορασίδα… ΑΛΛΆ τέτοια φόλα δεν πιστεύω να έφαγε άλλος!!!!...... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Alex.Xen., pannap και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2019
Συνάδελφε τα χει ξανακάνει αυτά έχει αρνητικές κριτικές ξέμεινες από ενημέρωση αλλά κάναν πονηριά της άλλαξαν προφίλ και όνομα.
22 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλέ Selina λεγότανε και ήταν στο Your Angels... Μάλλον την σουτάραν και άλλαξε όνομα και γραφείο ΑΛΛΑ συνήθειες και επαγγελματισμό δεν άλλαξε !...
Να δούμε για πόσο ακόμα θα βρήσκει θύματα να κοροιδεύει η εν λόγο κυρία...
Μήπως ο panaghss μας τα παραλέει λίγο στην ηληκία;
Από 25 που λέει μας λέει το γραφείο ότι είναι μας λέει ότι είναι: Είναι τουλάχιστον 35 !...
N
Nik.Ganid
23 Φεβρουαρίου, 2019
Μου θυμίζει ένα απόσπασμα από μια παλιά Ελληνική ταινία που έλεγε ο πιτσιρικάς εφημεριδοπώλης: Μεγάλη απάτη!.. πάρτε εφημερίδα 6 τα θύματα… Μεγάλη απάτη!.. πάρτε εφημερίδα 7 τα θύματα… Μεγάλη απάτη!.. πάρτε εφημερίδα 8 τα θύματα…
Έτσι και γω την πάτησα, πήγα στο ξενοδοχείο της … πήγα για μισή ώρα και έφυγα στο τέταρτο νευριασμένος!.. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Μεγάλη απάτη!.. πάρτε εφημερίδα 120 τα θύματα…
M
mark.red
24 Φεβρουαρίου, 2019
Τί έπαθες βρε Panaghss και βγήκες να πείς τον καημό σου και σε βγάζουν όλοι αυτοί αδιάβαστο και απρόσεκτο...
Μην το βάζεις κάτω και διάβαζε κριτικές... Βοηθάνε.
24 Φεβρουαρίου, 2019
Όντως μεγάλη φόλα... Ναι!
B
Batsilas
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5