Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Ασημίνα το μεσημέρι .Ειχα κλείσει το ραντεβού με το γραφείο από το πρωι το οποίο ήταν πολυ καλό .Η εντύπωση μου για την κοπέλα από την πρώτη στιγμή που την ειδα ήταν θετική .Μια πολυ ευγενική κοπέλα με ξανθιά μακριά μαλλιά και μεγάλα χείλη (μου άρεσε πολυ το πρόσωπο της ) καθώς και το σώμα της που για μένα ειναι τρομερό .Και στους δυο γύρους έκανα φιλία στο στόμα με γλώσσα (ειδα ότι στο στόμα της είχε ένα σκουλαρίκι) και την πήρα από μπροστά και στα τέσσερα .Παντως αυτά που λένε και τα αλλά παιδιά στις κριτικές ειναι σωστά (παράτησα ότι της λες το κάνει και ειναι πολυ καλός χαρακτήρας ).Περνας πολυ καλά .Αξιζει τα λεφτά της .(πρωκτικό δεν έκανα γιατί δεν μου αρέσει ).Να είστε όλοι καλά .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
FARAW
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
6.362
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, hornyasfuck, Annapurna και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2019
Όταν λες μεγάλα χείλη εννοείς τα πάνω ή τα κάτω; Γιατί κάτι διακρίνω μέσα από το εσώρουχο της στις φωτογραφίες.
Επίσης τι πρόγραμμα πήρες; 1 ώρα+ελεύθερο στοματικό βγαίνουν 190 και όχι 200 που λες. Εκτός αν έγινε στρογγυλοποίηση προς τα πάνω!
review reaction 1 hornyasfuck
21 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα πάνω φίλε μου bitz .1ωρα με cim βγαίνει 190 ευρώ αλλά το σύστημα δεν με άφηνε να βάλω το ποσό αυτό αλλά 200 ευρώ .Να είσαι καλά
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2