Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 1 10
Call-Girls 11127
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αυτή την φορά το κριτήριο για την επιλογή μου ήταν η ηλικία… Ήθελα να πάρω ένα πιπίνι και ήμουν μεταξύ Νάγιας και Μίκας, στην επιλογή μου βοήθησε αρκετά το γραφείο στο να επιλέξω την Μίκα λέγοντάς με εντυπώσει από πελάτες με δυνατό της σημείο το τελείωμα στο στόμα και ότι τα καταπίνει όλα!... Το ραντεβού έκλεισε για νωρίς το απόγευμα της ίδιας μέρας σε δικό μου ξενοδοχείο… Τυπική στο ραντεβού της, ήρθε απλά ντυμένη (όπως το είχα ζητήσει) όλο τσαχπινιά και νάζι…
Πάγος δεν υπήρξε για να σπάσει γιατί με τον αέρα που μπήκε και την καλή διάθεση ήταν σαν να γνωριζόμασταν από παλιά… Συνεννοήσιμα τα αγγλικά της αλλά δεν χρειάστηκαν ιδιαίτερα… Ανταλλάξαμε μερικά γλωσσόφιλα από τα πρώτα λεπτά πριν πάει για ένα γρήγορο ντουζάκι… Βγήκε τυλιγμένη με την πετσέτα του μπάνιου και έπεσε κατευθείαν στην αγκαλιά μου, με τα χέρια της στον πούτσο μου και τα χείλη της στα χείλη μου… Δεν χάνει χρόνο και μετά από μερικά γλωσσόφιλα με μία κίνηση τον πήρε όλον μέσα της ρουφώντας τον δυνατά … Από τις καλύτερες η πίπα της με καλό ρεπερτόριο που το πλαισίωνε με βογγητά ηδονής και ευχαρίστησης… Πρώτη στάση μας το 69 με εμένα από κάτω να έχω την γλώσσα μου στο μουνάκι της και τα χέρια μου να πηγαινοέρχονται από τα βυζάκια στα κωλομάγουλά της… Πεντακάθαρο και υγρό το μουνάκι της δεν χόρταινα να το γλύφω και να το φυλάω… Μετά από ένα δεκάλεπτο (πάνω κάτω) 69 και μη μπορώντας να κρατηθώ άλλο τελείωσα έντονα μέσα στο στόμα της και μου ρούφηξε μέχρι και την τελευταία σταγόνα μου… Ακολούθησε ένα μικρό αλλά απαραίτητο διάλειμμά και πήγαμε μαζί ένα γρήγορο ντουζάκι… Ζιζάνιο η Μίκα, δεν άφησε τον πούτσο μου σε ησυχία ούτε λεπτό… Φρόντισε να τον πλύνει καλά και αφού γονάτισε στο μπάνιο άρχισε να μου κάνει πίπα στον μισό πεσμένο πούτσο μου προσπαθώντας να τον αναστήσει… Της εξήγησα ότι θέλω λίγο χρόνο για επαναφόρτιση και αράξαμε στο κρεβάτι προσπαθώντας να την πιάσω κουβέντα αλλά όπως προ είπα η Μίκα είναι ζιζάνιο και δεν τον άφησε σε ησυχία… Τον χάιδευε , τον έπαιζε και δεν άργησε να τον πάρει ξανά στο στόμα της αφού πρώτα τον έκανε παλληκάρι… Αφέθηκα στην πίπα και τα χάδια της και παίρνοντας πρωτοβουλία αφού πρώτα τον έντυσε ανέβηκε από πάνω μου τον πήρε όλον μέσα της και λικνιζόταν ηδονικά μέχρι που την άρπαξα στην αγκαλιά μου και με μια κίνηση την γύρισα σε ιεραποστολική στάση που είναι η δεύτερη αγαπημένη μου στάση και ανέλαβα δράση με δικούς μου ρυθμούς… Ακολούθησε πάλη στο κρεβάτι σε διάφορες στάσεις και εντάσεις με κορυφαίο το πισωκολλητό όπου και έχυσα τα μισά στο προφυλακτικό και τα υπόλοιπα ότι μείναν στο στόμα της απολαμβάνοντας την πίπα της που είναι από τις καλύτερες που μου έχουνε κάνει!...
Θα επιδιώξω να ξαναβρεθώ με την Μίκα γιατί μου άρεσε και σαν άτομο και σαν σεξ, αφού δεν άκουσα ΜΗ η κάτι άλλο αρνητικό ακόμα και στο πισωκολλητό την ώρα της έντασης που τις έριξα αρκετά μπατσάκια στα κωλομάγουλα κοκκινίζοντάς τα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, Katz, doc_lin και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 11
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 11
1 2