Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νομιζω οτι η Katya θα μπει πολυ εύκολα στο Top 10 των εμπειριών μου.
Αρχίσω με αυτην την φράση δείχνοντας την απολυτη ικανοποίηση που μου πρόσφερε η συνεύρεση μαζι της.
Χαίρομαι επίσης γιατι η κριτική μου ταιριάζει απόλυτα με των προηγούμενων συναθλητών !!!!
Η katya Ειναι μια πολυ σεξυ θα την χαρακτήριζα κοπελα.
Εχει όλο το πακέτο... πολυ όμορφη με καβλε προσωπάκι, πετιτ αλλα οχι αδύνατο σώμα, σφιχτό κορμί και απίστευτο κολαρακι που μονο που το βλέπεις θελεις να το ανοίξεις στα δυο!!!!Ναι!Ναι!
Πολυ όμορφα δάχτυλα και κατι για εμενα που δίνω σημασία..... τρομερή επιδερμίδα, αψεγάδιαστη , σαν βελούδο με ενα πολυ διακριτικό Τάτου στην πλάτη!!!
Περί του αγώνα τωρα..... την ξανα χαρακτηρίζω Εξαιρετική!!!!
ΚΑΤ αρχήν πολυ χαμόγελο, θετική ενέργεια, καθολου ξυνυλα, με συνεχή βαθιά γλωσωφιλα που σε καμια περιπτοση δεν τα τσιγκουνεύεται!
Τρομερή βαθιά με σάλιο πίπα, πολυ σάλιο και απίστευτη στο να γλύφει τα αρχιδια, το πως τα χάιδευε και τα έγλυφε ηταν μοναδικό.
Ζητησα πριν το κύριων πιάτο και μου έκανε ενα χαλαρό μέτριο μασάζ με πολυ ερεθιστικά φιλια σε όλο το σώμα, ενώ ειχα ανάψει για τα καλα... την γύρισα και άρχισα και εγω με μασαζάκι και χάδια να την περιποιηουμε, καυλωνει πολυ με φιλί στον λαιμό της και στο αυτη της.... ενώ είχε φτιαχτεί άρχισα να της γλυφω το μουνακι και την κολοτρυπιδα της που εκει φάνηκε να εχει φύγει.... πρώτη φώτα ειδα τόσο χυσια να τρέχουν απο μουνι!,,,
Μουσκιδι μεχρι τα σεντόνια....της έβαζα τα δάχτυλα μεσα και τα έβγαζα βρεγμένα να στάζουν και μου τα τραβούσε και τα εγλυφε!,,
Τρέλα.... το αποκορύφωμα ηταν οταν μετα απο εναλλαγή πολλών στάσεων χωρις καμια αρνητικότητα απο πλευρά της ..... την γύρισα να δοκιμάσω το κολαρακι της... η πίσω τρύπα ειναι σφιχτή με απίστευτη αίσθηση!!!!
Πρεπει να την γαμησα σε 5 στάσεις απο τον κολο με τα τρία δάκτυλά μου να ειναι στο μουνι της που συνεχίζε να δακρύζει απο καυλα!!!!
Κλείνω γιατι οπως καταλάβατε απο την ικανοποίηση της περιγραφής μου.....το απόγευμα μου κατέληξε σε μια πολυ ικανοποιητική συνάντηση με πολυ θερμή και εξαίρετη σε συμπεριφορά ρωσιδουλα!!!!
Συστηνετε ανεπιφύλακτα !!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, TurboLover, chris1955 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού