Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αυτή η κριτική είναι αφιερωμένη σε ολους τους μ....κες που πέρασε από το μυαλό τους έστω και μια φορά ότι μπορεί να είμαι προμοτορας του γκλαμουρ!
Και είστε αρκετοί! Γαμήσου

Μπορεί σχεδόν το 80% των κριτικών μου να ανήκουν σε αυτό το γραφείο όμως όταν κάπου περνάω καλά δεν φεύγω εύκολα.

Ότι γράφω παντα είναι φυσικά υποκειμενικό.
Μπορεί κάποιος να συναντήσει τη Jeny και να περάσει σουπερ και καλά θα κάνει να το γράψει.

Θέλω να πιστεύω ότι τα περισσότερα κορίτσια έχουν τη διάθεση να προσφέρουν και όχι να κοροϊδέψουν όμως εάν δεν «το έχουν» τότε είναι μάταιος κόπος... τότε τα πράγματα γίνονται χειρότερα! Κεφάλι σε τοίχο!

Επίσης εάν δεν θέλουν να φιλήσουν με γλώσσα τότε καλό θα είναι να ζητάνε από το γραφείο να το αφαιρέσει από τα services.
Υπάρχουν πελάτες που δεν ενδιαφέρονται για τα φιλια όμως υπάρχουμε και εμείς που μας ενδιαφέρει αυτό το ωραίο γλωσσοφιλο για να ξεκινήσουμε αυτό το «ερωτικο ταξίδι» της μιας ώρας.

Λοιπόν ας πούμε κάποια πράγματα περιληπτικά:
- ωραίο πρόσωπο με πολύ ωραία χείλη και οδοντοστοιχία
- όμορφα μάτια
- ωραίο φυσικό στήθος με ρωγιτσες ψιλο μεγάλες
- επιδερμίδα ωραία
- δεν είναι 168 πάντως... πιο κοντή (~160)
- έχει ένα μπυροκοιλι που κάνει μπαμ στο μικροκαμωμενο κορμι της Λύπη
- ο κωλος έχει κρεμάσει Λύπη
- καθαροτατη
- επικοινωνια μετριότατη

Αποφεύγει τα φιλια με χαζό τρόπο (σαν να λέει «έλα τώρα που θέλεις και να σε φιλήσω»)
Σε αφήνει να τη φιλήσεις εξωτερικά λες και είναι μια πλαστική κούκλα. Μαλακία
Μετά την ανάγνωση της κριτικής μου μπορεί να αλλάξει συμπεριφορά ΟΜΩΣ εγώ το αναφέρω!

Χαμογελάει και προσπαθεί να είναι φιλική προσφέροντας χαδακια όμως δεν είμαστε παππουδακια 90 χρόνων δεσποινις μου!!
Δεν θελουμε συμπόνια και κατανόηση... Θυμός
Θέλω να σε αρπάξω και να σε φιλήσω στο στόμα, στο λαιμό, στα αυτιά, στους ώμους, στο στήθος ΠΑΝΤΟΥ....
Όπως εκανα με την Aleksa και γούσταρα... και γούσταρε και αυτή γιατί οι αναπνοές της άλλαξαν και το κορμί της έτρεμε...

Αν έχεις αγόρι κορίτσι μου κάτσε στο σπίτι σου και μη βγαίνεις στη πιάτσα... ασε να βγουν αυτές που έχουν να δώσουν κάτι παραπανω...
Ποσο μαλακας θα νιώσει ο συναγωνιστής που μαζευε 140€ μέσα σε ένα ολόκληρο μήνα για να συναντήσει ένα call girl ενώ θα μπορούσε να γαμησει 14 φορές στο Μετάξι; Για τις ίδιες υπηρεσίες!!!!

Ήταν τέτοιο το ξενέρωμα που δεν κατέβηκα καθόλου χαμηλά...

Προσπαθησε να κάνει μια πίπα της προκοπης όμως έβγαινε κάπου κάπου δοντάκι οποτε απλά ήθελες να σταματήσει Λύπη

Πάμε στον αγώνα:

Ατσούμπαλη τελείως στο cow girl... κοπανιοταν και φώναζε από το πρώτο δευτερόλεπτο νομίζοντας ότι θα έρθει η λήξη.. Μαλακία
Με περισσότερες πιθανότητες όμως να στον σπάσει στα δυο Εμμμμ

Ηρέμησε της λέω... μα μου αρέσει το γρήγορο απαντάει...
Ωραία τότε της λέω για έλα στην τραπεζαρία... Ματάκι
Μετά από κάποια λεπτά μου λέει... μα δεν είμαι μηχανή του σεξ... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ωραία λέω θα σε παω αργά... αλλά δεν ξέρω τι ώρα θα τελειώσουμε ΕμμμμMoney MouthΕμμμμ

Ας μην σας κουράζω άλλο με τις στιχομυθίες μας και το τρελό γαμησι μας Ναι!

Δεν φταίει όμως εκείνη... εγώ φταίω που δεν πήγα στα σίγουρα χαρτια που μόλις αφίχθησαν Κεφάλι σε τοίχο!

Η μοναδική πρωτοβουλία που πήρε ήταν να τσεκαρει τον χρόνο για να σφυρίξει τη λήξη του για να μην περιμένει ο άμοιρος ο οδηγός ο οποιος παρεπιπτόντως είχε παρκάρει μπροστά στην πυλωτη (δεν ξέρω για πόση ώρα) έτσι για να προσφέρει την δέουσα διακριτικότητα στο ραντεβού μου Μαλακία

Από κάποιες κουβέντες που εχω κάνει με το γραφείο κατανοώ ότι και για αυτούς είναι δύσκολο να ξέρουν την «απόδοση» μιας καινούριας κοπέλας. Κατανοητό και σεβαστό Καπέλο

Γιαυτο είμαστε εμείς εδώ... τουλάχιστον όσοι γράφουμε τη γνώμη μας !

Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.145
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, Nick1000, YourLover και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2019
Μια από τις πιο σωστές "αρνητικές" κριτικές πού έχω διαβάσει.
Λέει τα πράγματα όπως έχουν, χωρίς να βγάζει χολή...
03 Φεβρουαρίου, 2019
Ταυτίστηκα συναγωνιστή έτσι όπως τα λές είναι κιεγω παίζω πολύ με γκλάμουρ δύσκολα το αλλάζω αλλά ευτυχώς έχω πέσει στα "σίγουρα χαρτιά"!Πες μας αν θες κάποιες "εγγυημένες" νέες αφίξεις έσωσες κόσμο να σαι καλά τα καλύτερα στο μέλλον εύχομαι.
03 Φεβρουαρίου, 2019
Έσωσες κόσμο τύπε
04 Φεβρουαρίου, 2019
@ Πίπη ΚαπέλοΚαπέλο

@steveman7 την Katya την δοκίμασες, ίσως την Tina εάν σου κάνει κλικ.
Για τη Sonya άκουσα κάποια καλά σχόλια (εγώ δεν δοκίμασα)
Τα καλύτερα και σε σένα!

@ kwstasxat Καπέλο εάν έγραφαν όλοι θα είχαμε σωθεί προ πολλού Γερο-μύστης
04 Φεβρουαρίου, 2019
Κανόνισε να μην κοιμηθείς καμιά βδομάδα από τις τύψεις!!!! Απορώ όμως γιατί δεν εφαρμόζεις τις συμβουλές του γραφείου... Μη χαλάσεις το "προφίλ" σου;;; Χάλα τότε το χρήμα και το κέφι σου!
05 Φεβρουαρίου, 2019
Τα λες οπως ακριβως ειναι τα πραγματα...θα μεινω στο " όταν κάπου περνάω καλά δεν φεύγω εύκολα."
06 Φεβρουαρίου, 2019
@ φιλαρακι μου mysterious με μπέρδεψες... Χαμόγελο
Τύψεις για μια κοπέλα που δεν πρόσφερε αυτό για το οποίο ηρθε δεν θα αποκτήσω ποτέ!
Κοιμάμαι ήσυχος τα βραδιά Μεγάλο χαμόγελο
Συμβουλες του γραφείου; Προφίλ μου;
Το χρήμα μου αντεχει και το κεφι μου δεν χαλάει εύκολα Μεγάλο χαμόγελο

@ AmoKomA Καπέλο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7