Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι φωτογραφίες της μου κίνησαν το ενδιαφέρον και να 'μαι στο θλιβερό ξενοδοχείο στη Συγγρού που διαμένουν τα κορίτσια του συγκεκριμένου πρακτορείου.
Συνάντηση πριν 2 περίπου βδομάδες, ημίωρη μη φάω καμιά φόλα στο κασκαντεριλίκι.
SMS με τον αριθμό του δωματίου και ανεβαίνω.

Η πρώτη εντύπωση πολλή θετική. Μια όμορφη νέα κοπέλα με υπέροχα μάτια και ωραίο σωματάκι, όπως μπορούσα να διακρίνω κάτω από τη διάφανη ρομπίτσα που φορούσε.
Το δωμάτιο μικρό, αλλά ευτυχώς συγυρισμένο.

Μετά από λίγες αγκαλίτσες και χαμουρέματα, μου λέει να περάσω για μπάνιο.
Τη βλέπω να βγαζει τα εσώρουχα της και της λέω να περιμένει να της τα βγάλω εγώ, μόλις βγω από το μπάνιο.
Κάνω γρήγορα ντουσακι και βγαίνω.
Την παίρνω αγκαλιά και της βγάζω τα εσώρουχα. Αποκαλύπτεται ένα όμορφο νεανικό σώμα χωρίς καμιά επέμβαση από πλαστικό.
Δυο αυθάδικα δυαράκια βυζάκια και ένα υπέροχο κωλαράκι που δυστυχώς δεν δίνει.
Την αρχίζω στην περιποίηση, όπου σπαρταρούσε από ικανοποίηση. Αν και ήθελα να συνεχίσω, λόγω του περιορισμένου χρόνου, σταματάω ώστε να με περιποιηθεί και αυτή.
Τον πήρε στο στόμα της αφού πρώτα είπε "too big". Μέτρια πίπα, που βελτιώθηκε με την κατάλληλη καθοδήγηση.
Μετά της είπα να βάλουμε σκουφάκι και να αρχίσουμε με cow girl. Εβαλε λίγο τζελ, αφού μου είπε πάλι "too big", και κάθησε πάνω του.
Σιγά σιγά ανέβασε στροφές και το ευχαριστήθηκα να ανεβοκατεβαίνει πάνω στο εργαλείο μου, ενώ εγώ χαιδεύα τα ερεθισμένα βυζάκια της.
Μετά την γύρισα σε doggy όπου και τελείωσα μέσα στο "σκουφάκι".

Συμπερασματικά θα μπορούσα να πω ότι ήταν μια καλή εμπειρία με μια όμορφη και πρόθυμη, αλλά άπειρη κορασίδα, η οποία σαφώς και χρειάζεται καθοδήγηση στην ερωτική πράξη.
Δηλαδή θα πάτε για την φρεσκάδα και τα κάλλη της, αλλά μην περιμένετε να σας πηδήξει αυτή.

Αυτά από μένα και να ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.535
Πόντοι:
4.392
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cockamamie, THV, αβγδεζ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού