Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σύντροφοι,
Θα συμφωνήσω με τον Βασίλη για την εξωτερική εμφάνιση της κοπέλας. Για μένα είναι πολύ όμορφη και στο πρόσωπο και στο σώμα έτσι όπως τα περιγράφει ο Βασίλης και έτσι όπως είναι στις selfie, η συμπεριφορά της επίσης είναι πολύ καλή. Δηλαδή από το ξεκίνημα ήταν χαμογελαστή και ευδιάθετη και προσπάθησε να με τελειώσει και δεύτερη φορά ας είχε πάει η ώρα παρά πέντε. Ίσως να εκτίμησε ότι της προσέφερα ένα ποτήρι κρασί πριν το σκηνικό ενώ οι προηγούμενοι σύντροφοι δεν της πρόσφεραν ούτε νερό. Είναι η πρώτη φορά που έρχεται στην Ελλάδα και από ότι μου είπε δεν θα ξανάρθει διότι οι περισσότεροι από εμάς είμαστε αγενείς και πληρώνουμε λίγαΛύπη. Δεν την παρεξήγησα διότι μου είπε ότι έχει συνηθίσει να έχει Ρώσους πελάτες στην Πράγα που είναι ευκατάστατοι. Δεν ήθελα να την φέρω σε δύσκολη θέση και να την ρωτήσω για πιο λόγο τους άφησε και ήρθε Ελλάδα!!!! Επίσης δεν έχει καταλάβει ότι πληρώνουμε για μια ώρα σεξ και κάποιοι βιαζόμαστε να το εκμεταλλευτούμε καλώ ή κακώς, και εγώ είμαι σε αυτούς που θέλουν να εκμεταλλευτούν όλο τον χρόνο τους με ερωτοτροπίες και όχι σε κουβένταΣπασίκλας. Και εγώ τις περισσότερες φορές δεν έχω την πολυτέλεια να έχω κρασί ή κάτι άλλο να προσφέρω στην κοπέλα.

Θα ήθελα να επισημάνω την πολύ καλή συμπεριφορά του πρακτορείου διότι είχα επιλέξει την Aleksa αλλά δε μπόρεσε διότι είχε ένα άσχημο ραντεβού, και επέλεξα δεύτερη επιλογή την Maya και μου έκαναν έκπτωση 30 ευρώ για την ταλαιπωρία:Χαμόγελο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
vrachislav
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
372
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 roughfucker, TOMCRUISE, Yatoputso και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2019
Φίλε αυτά που έχεις γράψει είναι εκτός θέματος. Πρέπει να ανεβάσεις ολοκληρωμένη κριτική για τη συνάντηση.
02 Φεβρουαρίου, 2019
η ελλαδα του σημερα ..και αυτοι που εχουν μεινει...η κοπελα τα ειπε ολα....Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2