Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εξηγώ τον τίτλο. Όποιος , λοιπόν, θέλει να περάσει όμορφα με μία κορμάρα, βρίσκεταιαι στο στοιχείο του. Η Φαίδρα έχει όλο το πακέτο. Ωραία γυναίκα, κωλάρα, βυζί πολύ όμορφο και κυρίως φυσικό, ποδάρες...όλο το πακέτο. εγώ δεν είδα περιττά κιλά. Γεμάτη κοπέλα, όχι μοντελέ, αλλά περιττά κιλά δεν έχει. Φυσικά είναι γνωστό ότι προτιμάω άλλα κορμιά. Μοντελέ κλπ. Αυτό η μικρή δεν το χει. Γιατί ότι και να λέμε δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι μιλάμε για ένα κορίτσι 24 χρονών. Μικρή είναι ακόμα λοιπόν. Μαγκάκι, με πολύ ωραία επικοινωνία και όλα άψογα. τι με χάλασε? Οτι εγώ δεν ψάχνω κάτι τέτοιο. Να γαμήσω, δηλαδή, φοβερά και να την βρω. Δεν με χαλάει, κάθε άλλο, αλλά δεν είναι αυτό που ψάχνω. Είμαι λίγο αγαπούλης.. Οπότε θέλω το κάτι παραπάνω. Στην εμφάνιση. Αυτό που θα με φτιάξει και θα πω ότι πήγα με μία απόλυτη μουνάρα...Αλλά δεν μπορώ να μην πώ για το πόσο τίμια είναι όλα όσα προσφέρει η Φαίδρα. Είναι, δηλαδή, μία ευκαιρία για όποιον θέλει πολύ και καλό σεξ με μία πολύ έμπειρη κοπέλα. Βεβαίως δεν είναι καθόλου φτηνή. Αλλά τα αξίζει και τα τιμάει τα λεφτά της. Μέχρι το τελευταίο ευρώ. Γιατί προσφέρει πολύ δυνατό πακέτο. Αν εγώ ψάχνω άλλα, δικό μου πρόβλημα στην τελική. Θα μείνω με τη φαντασίωση και όλοι οι υπόλοιποι θα φχαριστηθούνε τη Φαίδρα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
8.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, chris1955, THV και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2019
ρε φιλε αυτη ειναι σαν την βερουλη πριν το παρακανει με τα ανδρογονα, που την ειδες την ομορφη στο προσωπο?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1