Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλό μήνα σε όλους φτιαγμένος από τις φωτό της Αντζελίνας και την σούπερ κριτική του μεσιέ Mysterius(μου είπε και σε pm ότι όντως αξίζει)ραντεβού λοιπόν ανοίγει η πόρτα και αντικρίζω μια μικροσωμη κοπελίτσα απλα ντυμένη(είχα ζητήσει dresscode αλλά δεν είχε τα ρούχα αυτά μαζί της)πρόσωπο πιο απλό απ'τις φωτό καλά αγγλικά χαμογελαστή της ζητάω να μπούμε στο μπάνιο μαζί και το δέχτηκεΧαμόγελοξυπόλυτη δεν ξεπερνά το 1,55 μου θύμισε την Danaia παρα πολύ.Αμοιβαίο σαπουνισμα στο μπάνιο πάμε και στο κρεβάτι ξάπλωσε μου λέει το μωρό και ορμάει με χαϊδεύει φιλι στο στόμα χωρίς γλώσσα Κεφάλι σε τοίχο!πίπα ορεξατη και non stop αν δεν την σταματήσεις ρουφάει για ώρες γλύψιμο και στην γύρω περιοχή το κακό ήταν ότι έπαιξε και δόντι στο στοματικό μετά 69 καλό και ανεβαίνει από πάνω ήμουν και φτιαγμένος της λέω θέλω να χύσουμε μαζί άσε τον εαυτό σου ελεύθερο και μετά από έντονο τρίψιμο χυσαμε μαζί αποτι είπε!Μπανάκι χώρια γλύψιμο και πίπα μετά όλα με όρεξη πάλι με εντολή μου ανεβαίνει σε reverse cow girl πίπα ξανά πάω να την βάλω σε doggy μου λέει time you have 3 minutes ξαφνιάζομαι δεν είχα ρολόι αλλά πίστευα ότι ήταν νωρίς,Αρχίζει πίπα μου λέει θέλω να τελειώσεις στα βυζια μου λέω θα τα γλύφει με το δάχτυλο όπως με μυστήριο αλλά δυστυχώς δεν τελείωνα με τίποτα μετά από 5 λεπτά σταμάτησε μου λέει time finishΚεφάλι σε τοίχο! και πάει στο μπάνιο.Κοιταω το κινητό μου ήταν παρά 5 και ήρθε και 5 όπως και έφυγε αλλά ντυνοταν και κουβεντιαζε χαλαρά ενώ πρίν στην πίπα δεν μου δώσε 5 λεπτά ακομα να τελειώσω σαν άνθρωπος.Εδω παίχτες εξηγείτε και ο τίτλος της κριτικής μου,Ξέραμε για το σύνδρομο της Στοκχόλμης του Λονδίνου εδώ υπάρχει το σύνδρομο παρά τέταρτο παρά δέκα απτό οποιο πάσχουν πιστεύω το 90% των έσκορτ και cg!Η φοβία των κοριτσιών να είναι έτοιμες για το επόμενο ραντεβού μην στήσουν τον οδηγό μην τις πάρουν απτό γραφείο και όλα αυτά χωρίς να υπολογίζουν ότι γκρεμίζουν όλη την καλή εικόνα που έχουν χτίσει στο προηγούμενο 50λεπτο όπως εδώ η Αντζελίνα η οποία αν εξαιρέσεις αυτό ήταν μια χαρά και ενδυκνειτε σε οσους θέλουν πετιτ κοριτσάκια με άψογο κορμάκι στήθος τούμπανο σιλικόνη και συμμετοχή σε όλα απλά αν ζοριζεστε για 2 τελειώματα θα χετε θέμα.Αυτα από μενα καλά βόλια σε όλουςΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 30, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2019
Πολύ σωστά έπραξες και καυτηριάζεις το θέμα. Προφανώς έχει πολλά ραντεβού και τηρεί ευλαβικά το ωράριο αλλά σε κάποιες περιπτώσεις πρέπει να υπάρχουν και εξαιρέσεις. Σε μένα που δεν προλάβαινα 2ο δεν υπήρξε θέμα. Τελικά με αυτές πρέπει να κάνουμε ένα long time γύρο ή μια πίπα δεκαλέπτου και μετά λιώσιμο.
01 Φεβρουαρίου, 2019
Απλα εκλεψε τ ο γνωστο 10 λεπτο, αλλες το κλεβουν στο μπανιο αλλες με κουβεντα τα γνωστα. Ενταξει τις κοπελες του γραφειου να της δικαιολογησω αλλα οταν το κανουν και οι ανεξαρτητες εκει εξοργιζομαι.
01 Φεβρουαρίου, 2019
Εγώ πλέων συναγωνιστές δεν συγχωρώ τα έχω πάρει άσχημα... Διώχνω στην πρώτη στραβή... Φιλί με γλώσσα δεν γράφει;;; δρόμο κάργια...και τα λεφτά στο τέλος... 50 λεπτά αντί για 60;;;κόψε μου η κάτσε κανονικά... Δεν λέει ραντεβού 1 ώρα...;;; αρκετά θύματα μας είδαν
01 Φεβρουαρίου, 2019
Να σαι καλά Mysterius θέλει προγραμματάκι dexino non stop πενηνταλεπτοΜεγάλο χαμόγελο gymaster κλέβουν και στην αρχή αν το σκεφτείς μέχρι να συστηθούν να γδυθούν να πάνε στο μπάνιο απλά στο τέλος φαίνεται πιο πολύ το δεκάλεπτο.Το πα και στην ίδια με τρόπο στο τέλος οτι χάνεται χρόνος και έκανε έναν μορφασμό του στυλ έτσι είναι αυτά τι να σου κάνω.Το χω συζητήσει και με τα γραφεία οι πιο πολλοί το αφήνουν ασχολίαστο άλλοι λένε αυτό για την τήρηση και μη καθυστέρηση στα επόμενα ραντεβόυ.Υπαρχουν εξαιρέσεις αλλά όπως είπα ελάχιστες στο 10%.Να τώρα θέλω να πάρω aleksa πάλι απο glamour αλλά διάβασα ότι αγχωνεται με τον χρόνο και φοβάμαι μην πάθω πάλι τα ίδιαΕμμμμ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4