Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το ραντεβου με την Μαλβινα εγινε λιγες μερες πριν τα Χριστουγεννα, και η κοπελα ηταν στην ωρα της στον δικο μου χωρο. Οταν ανοιξα την πορτα ειδα μια κλασικη Ελληνιδα, το προσωπο, δεν το λες με τιποτα ασχημο, αλλα οταν ειχες δει πριν λιγες μερες την Δαναη απο κοντα... ενταξει... οσο περναγαν τα πρωτα λεπτα και αρχιζε να χαμογελαει, να ειναι πιο χαλαρη, ομορφυνε περισσοτερο. Το σωμα της, για τα δικα μου γουστα , σουπερ, με τα (χερουλια) στην μεση της για να γεμιζουν τα χερια. Στον αγωνα , δεν ειπε οχι σε τιποτα!! Στοματικο πολυ καλο, βαθυ , σαλιωνε τα παντα και ταυτοχρονα επαιζε με το μουνι της. Οταν η καυλα ηρθε στο ζενιθ την πηγα κρεβατι οπου οτι ηθελα το εκανα , οσο δυνατα ηθελα το εκανα , οσο ηθελα το εκανα , χωρις μα και μου , χωρις κουραστηκα... Στο πρωκτικο οπου οταν , και οπως τον τουρλωσει ειναι ολα τα λευτα!!! τα χανεις για λιγο.... ισως και για πολυ. δεν ηθελα να βγω, και δεν βγηκα μεχρι να τελιωσω. Αφου καναμε μπανιο και μιλησαμε λιγο αρχισε απο δικη της πρωτοβουλια παλι ενα απιθανο στοματικο, εγω να καθομαι στον καναπε και αυτη στα γονατα να με κοιτα στα ματια συνεχεια οπου με αρρωσταινε αυτο. Δεν ειχαμε ομως πολυ χρονο και αφου σε 1 ωρα ειναι λιγο δυσκολο για εμενα να τελειωσω 2 φορες, αφου αργω και την πρωτη, και ειχε περασει λιγο η ωρα το αφησαμε.. παντος περασα μια ομορφη ωρα που η αληθεια ειναι δεν το περιμενα.. Αν δεν ειχα της στανταρ μου κοπελες απ το γραφειο, και μιας και ειναι και πολλες ακομα εδω που θελω να δω που να με παρει ο διαολος, θα την εβλεπα παλι... ισως

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
10.091
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, rodriguez65, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού