Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα στην κοινότητα,είναι η πρώτη μου κριτική στο φόρουμ.
Τον Αύγουστο αποφάσισα να ασχοληθώ πρώτη φορά με γραφείο καθώς είχα σταμπάρει την Νεφέλη.Μίλησα με το γραφείο το οποίο ήταν πολύ καλό στην εξυπηρέτηση αλλά δυστυχώς μου είπαν ότι έχει αποχωρήσει και έτσι μου έμεινε άχτι από τότε αλλά δεν την έχω συναντήσει πουθενά.Έτσι μου πρότειναν την Τζούλια και ναι έκανα το λάθος σαν άπειρος να κλείσω δίωρο συν πρωκτικό.
Όταν τη συνάντησα μου φάνηκε αρκετά όμορφη,ωραίο ντύσιμο και ευχάριστη αλλά μου φαινόταν ότι έτρωγε χρόνο όπως στο μπάνιο,κάτι μηνύματα με το κινητό της και στο σόσιαλ.
Στα του αγώνα τώρα μου άρχισε κάποια μη όπως φιλιά αν και ήμουν καθαρός και μου έδινε κάτι πεταχτά για ξεκάρφωμα παρόλο που το έγραφε στο πρόγραμμά της και ήταν από τους βασικούς λόγους που είπα οκ όταν μου προτάθηκε.Είχα ήδη αρχίσει να ξενερώνω αλλά λέω άστο γιατί έχεις δώσει λεφτά και προσπαθούσα να μην με πάρει από κάτω.Ύστερα άρχισε ακα στοματικό οπού ήταν καλή και υγρή χωρίς να τον κρατάει με τα χέρια της,σε κάποια στιγμή μου έβαλε σκουφάκι και μπήκα μέσα της αφού πρώτα της ζήτησα να στηθεί στον καθρέφτη όπου και τελείωσα.Μπάνιο και μετά δεν την άφησα πολύ σοσιαλ είπα να δοκιμάσω την πίσω πόρτα,μου βάζει λιπαντικό,στήσιμο στα 4 και μπαίνω μου λέει σιγά σιγά στην αρχή έτσι κι έκανα όπου τελείωσα λίγο μετά.Μπάνιο και γεια σας.Ναι ξέρω ότι είχα άλλες 2 εκτονώσεις αλλά η μία ώρα σχεδόν φαγώθηκε σε γνωριμία,σόσιαλ και σ'αυτά που είπα πιο πάνω.
Εν ολίγοις πιστεύω ότι αν φτιάξει λίγο τη συμμετοχή της,πάρει πρωτοβουλίες,σεβαστεί τα λεφτά που δίνεις και κάποια άλλα πράγματα γιατί στην εμφάνισή της δεν είχα παράπονο έχει πολλές
προοπτικές.Δεν θα την συναντήσω ξανά.
Συγγνώμη αν δεν σας κάλυψα κάπως αλλά θα μάθω σιγά σιγά να γράφω κριτικές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Kostas_Piraeus
Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
117
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, james034 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού