Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 11 10
Call-Girls 15969
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση να αναφέρω πως έγινε τέλη Νοεμβρη, με αρχές Δεκέμβρη πριν η κοπέλα ξανανέβει στην συμπρωτεύουσα.

Το γραφείο όπως πάντα πολύ εξυπηρετικό στο να κανονιστεί το ραντεβού άμεσα.
Αφού έχω κλείσει δωμάτιο και έχω πάει πολύ νωρίτερα, έχοντας σενιαριστεί περιμένω την κορασίδα να σκάσει. Ανοίγω λοιπόν και εμφανίζεται ένα απλό κορίτσι της διπλανής πόρτας άνω του μετρίου αλλά όχι και αρκετό να κάνει σε πέρασμα της να γυρίσουν όλα τα αντρικά βλέμματα.
Από σώμα όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες με μικρό στητό βυζί αλλά και με ρώγα που δεν έλεγε να ξεμυτίσει με τίποτα. Αυτό είναι και το μόνο μειον που έχει πάνω της (για εμένα) ααα και ότι πρέπει να κάνει μια καλύτερη αποτρίχωση στην περιοχή του πρωκτού με το μουνάκι της, καθώς είχε αρκετές τριχούλες εκεί.
Στο σέξ ήταν πολύ ενεργητική με σωστές κραυγούλες και να μιλάει ρώσικα (κάτι που με καύλωσε, αν και μπορεί να με έβριζε εκέινη την στιγμή, δεν ξέρω) δείχνοντας ότι το ευχαριστιόταν και εκείνη. Την πίπα της πρέπει να καλυτερέψει, αν και είναι λίγο μικρή (υπάρχουν όμως μικρότερες που σε ξετινάζουν μόνο με το στοματικό τους) με πολύ χέρι και πολύ ρηχή. Στην επικοινωνία της μιλάει αρκετά ελληνικά οπότε μπορείς να συνεννοηθείς εύκολα, και έχει εύκολα το φιλί με πεταχτή γλώσσα το οποίο όμως δεν είναι το σωστό γλωσσόφιλο το ερωτικό, το παθιάρικο.
Σε γενικές γραμμές ευχάριστη κοπέλα και μια ευχάριστη συνάντηση, η οποία μπορεί να επαναληφθεί αν ξανακατέβει Αθήνα

Καλή χρονιά να έχουμε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
1.152
Πόντοι:
2.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, heartbeat, Gingos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού