Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 3 10
Call-Girls 4802
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χρωσταω και εγω μια κριτικη για αυτο το μωρακι..Πριν μια βδομαδα οι καυλες ειχαν φτασει στ φουλ..Περνω τηλ το σηκωνει η ατζυ κλασσικα τις λεω τι εχουμε μου λεει τζουλια και ασεμα..της λεω πια να παρω μου λεει ασεμα της λεω οκ και τελικα και παλι ειχε απολυτο δικιο..Δεν ξερω αλλα μεταξυ μας με διαβαζει πολυ καλα η ατζυ..Χτυπαει η πορτα μπαινει το μωρο μεσα και βλεπω μια γυναικα στα 32 οπως μου ειπε μενει στο κιεβο με πρασινα ματια και σλαβικα χαρακτηριστικα..Εχει και σουλαρικι στη γλωσσα κατι το οποιο με φτιαχνει πολυ ειδικα στη πιπα..Η κοπελα ειναι ομορφη και γεματη ενεργεια για σεξ χαβαλετζου και μιλαει απιαστα τα αγγλια..Δεν εχω να γραψω και πολλα η κοπελα φιλαει βαθια οσο δε παει η πιπα της ειναι μεχρι πνιγμου,παιζει πολυ καλα με τη γλωσσα επειδη εχει το σκουλαρικι της αρεσουνε οι καθρεπτες του δωματιου και γενικα με εμενα γαμιοτανε με λυσα και ειχε βαλει μουσικη και ακουγαμε..εβαλε μεχρι και οικονομοπυλο της αρεσει λεει πολυ..Υγραινεται ευκολα και τελειωσε μαλιστα 2 φορες ενω εγω μια...μακαρι να την κραταγα πανω απο μια ωρα αλλα μια η κουραση μια η δουλεια το εληξα στη μια ωρα...Γενικα μακαρι να ξαναρθει η κοπελα θα την ξαναεβλεπα σιγουρα αλλα νομιζω οτι χριστουγεννα φευγει..για να δουμε θα ξαναρθει??

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mick11, chris1955, old boy και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού