Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 25 10
Call-Girls 33582
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο λύκος κι αν ε γέρασε , χούγια δεν αλλάζει!... Αυτό είπα στον εαυτό μου όταν είδα την Tina στο Glamour… είναι Ρωσιδούλα 24 ετών όμορφη κοπέλα χαμογελαστή με όμορφο νεανικό σώμα,… δεν άργησα να πάρω την απόφαση και το ραντεβού έχει κλείσει σε δικό μου ξενοδοχείο το ίδιο κιόλας βράδυ… Τυπική στο ραντεβού της και όμορφα ντυμένη με ένα μαύρο κοντό φορεματάκι που αναδείκνυε το κωλαράκι της και τα στητά βυζιά της …
Είναι ευχάριστη και χαμογελαστή κοπέλα , λίγα τα αγγλικά της αλλά συνεννόηση βγαίνει… Μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι μου ήρθε τυλιγμένη με την πετσέτα του μπάνιου και προσφέρθηκα να την βοηθήσω… Έχει απαλή επιδερμίδα και το μουνάκι της είναι αποτριχωμένο και ευωδιαστό… Το στήθος της , περίσσευε λίγο της παλάμης μου άρα 2,5αρι στάνταρ και οι ρώγες της τσιτώνουν αμέσως στο ρούφηγμα… Η πίπα της ήταν καλή με διάφορες εναλλαγές και λίγο έντονη στο ρούφηγμα…
Έβαλα το σκουφάκι και πήρα την Τινα καθιστός στην αγκαλιά μου ανταλλάσσοντας γλωσσόφιλα . Επόμενη στάση στα όρθια, να κρέμεται από τον λαιμό μου να την πιάνω από τα κωλομάγουλα και να την καρφώνω με γρήγορους ρυθμούς πάνω στον πούτσο μου όπου και δεν κρατήθηκα και κατέθεσα στο προφυλακτικό…
Απαραίτητο το τάιμ άουτ για τσιγάρο (ηλεκτρονικό γιατί το κόβω) με κουβεντούλα ίσα ίσα να φορτώσουν οι μπαταρίες και πάω για το δεύτερο ημίχρονο που είχε μείνει μόνο ένα τέταρτο… Της ζήτησα να έρθει στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού, τι θέα!… Χωρίς δεύτερη σκέψη έπεσα με τα μούτρα και έγλυψα και σάλιωσα και την κωλοτρυπίδα της βάζοντας δαχτυλάκια εναλλάξ που μάλλον της άρεσαν κρίνοντας από τα βογκητά της … Μπήκα μέσα της μονοκόματα και λίγο βιαστικά σφριγώντας την από την μέση, φωνούλες, βογγητά, και καρφώματα που ακούγονταν μέχρι τον διάδρομο συνθέσανε τον δεύτερο οργασμό μου που λίγο πριν το χύσιμο τραβιέμαι βγάζω το προφυλακτικό και χύνω στο στόμα της απολαμβάνοντας πίπα μέχρι την τελευταία σταγόνα λιωμένος στο κρεβάτι… Από τις πιο καθαρές κοπέλες η Τίνα έκανε ντουζάκι και πριν φύγει …
Μου άρεσε η Τίνα και η συνάντηση μαζί της, πέρασα καλά και πιστεύω να περάσετε και σεις καλύτερα !....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, james034, travestolagnos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού