Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 12 10
Call-Girls 29410
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αυτή την φορά στάθηκα τυχερός με την επιλογή μου, είδα την Naya στις νέες αφίξεις και έσπευσα να πάρω πληροφορίες για τις υπηρεσίες της … Έχω εμπιστοσύνη στο συγκεκριμένο γραφείο είμαι δύο χρόνια πελάτης του και δεν έχω κάτι αρνητικό να πω… Δεν λέει μεγάλες κουβέντες και δεν τάζει λαγούς με πετραχήλια!...
Το ραντεβού κλείστηκε για την ίδια μέρα τις πρώτες βραδινές ώρες σε δικό μου Ξενοδοχείο. Εγγλέζα στο ραντεβού της και ευχάριστη στην παρέα της , μιλάει λίγα αγγλικά συνεννοήσιμα… Δεν τρώει χρόνο με περιττές κουβέντες και στο ντουζ της ταχύτατη…
Φιλάει με γλώσσα και συμμετέχει στα παιχνίδια της γλώσσας ενώ παράλληλα τα χέρια της δεν άφηναν σε ησυχία τον πούτσο μου… Καλή θα χαρακτήριζα την πίπα της με βαθιά μπουκώματα, δυνατά ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλο και χάδια στα αρχίδια …
Το κορμί της είναι σφιχτό με απαλή επιδερμίδα , το στήθος της είναι δυάρι φυσικό με ρώγες που ανταποκρίνονται στα φιλιά και τα χάδια… Ευωδιαστό και υγρό το μουνάκι της από την πρώτη στιγμή ως την τελευταία, το απόλαυσα σε ένα δεκάλεπτο 69 παίρνοντας και έναν οργασμό της … Μη μπορώντας να κρατηθώ άλλο τελείωσα στο στόμα της και μου τα ρούφηξε όλα μέχρι σταγόνα!...
Πήγαμε μαζί για ντουζάκι και μετά λίγη κουβεντούλα ίσα ίσα για να φορτώσουν οι μπαταρίες μου και να πέσουν και οι παλμοί της καρδιάς μου… Φόρεσα την κατάλληλη στολή και βούρ στο πιπινάκι… Έχει στενό μουνάκι αλλά δεκτικό σε ότι ρυθμό και ένταση μπαινόβγαινα… Τέλεια τα στησίματα της και ειδικά στο πισωκολλητό όπου η θέα είναι ιδιαίτερα καυλωτική… Το κάναμε σε όλες σχεδόν τις στάσεις και τελείωσα πάλι στο στόμα της απολαμβάνοντας μια χαλαρωτική πιπούλα …
Πολύ καλό το πιπινάκι με όρεξη για σεξ , Σπερματολάγνα , συνειδητοποιημένη με αυτό που κάνει και το κάνει καλά!...
Αυτά από εμένα φίλοι μου και για την συνάντηση που είχα με την Naya, να περνάτε καλά , και να γαμάτε καλύτερα!!...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 romeo!, Makedonas1971, kwstasxat και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2018
τελιωσε η εργολαβια απο το γκλαμούρ και πιασες το γιορ αντζελς δικε μου μεχρι να το μπουχτισεις και αυτο. Μετα να σε δωκω τον ντιβα να δοκιμασεις μπας και μηνει τιποτις και για μας να καμουμε μεροκαματο ναουμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1